Elit Medya Group projesi olan International Brand Awards of The YearYılın Uluslararası Marka Ödülleri, 7 Eylül 2023’te gerçekleşti. Özge Ulusoy’un sunumu, Demet Akalın’ın konseri eşliğindeki ödül töreninde alanında öncü birer “marka” olan kurumlar ödüle layık görüldü. Marka Tescil ve patent alanında önemli işlere imza atan Üstün Patent’e de “Yılın Başarılı Marka Tescil Patent Firması” ödülü verildi.

Türkiye’nin değerli markalarını tanıtma ve yaşatma misyonuyla düzenlenen International Brand Awards of The YearYılın Uluslararası Marka Ödülleri geçtiğimiz günlerde sahiplerini buldu. Alanında “marka” olan kurumlar 7 Eylül’deki törenle ödüle layık görülürken, Fikri ve Sınai Mülkiyet Hakları kapsamında, patent, tasarım, telif hakları ve yurt dışı tescili hizmetleri sunan Üstün Patent de “Yılın Başarılı Marka Tescil Patent Firması” ödülüne layık görüldü. Gecenin sunuculuğunu Özge Ulusoy yaparken, Demet Akalın ise bu anlamlı geceye şarkılarıyla renk kattı.

Üstün Patent’e Yılın Başarılı Marka Tescil Patent Firması Ödülü

International Brand Awards of The Year etkileyici bir törenle gerçekleşti. Ödüller sahiplerini bulurken Üstün Patent ise “Yılın Başarılı Marka Tescil Patent Firması” ödülüne layık görüldü.

Üstün Patent’in Kurucusu, Marka ve Patent Uzmanı Özlem Arslan Kart, kendisine takdim edilen ödül sonrası ana teması “Kadına Şiddete Hayır” olan bir konuşma gerçekleştirdi. Konuşmasında Türkiye Cumhuriyeti’nin 100. yılına vurgu yapan Kart, şu ifadeleri kullandı;

“Üstün Patent olarak kadının gücüne ve istihdamdaki yerine çok önem veriyoruz. Cumhuriyetimizin 100. yılında artık ‘kadına şiddete hayır’ temalı bir gece yapmamayı diliyorum”

Üstün Patent ailesini tebrik eder, başarılarının daim olmasını dileriz. Bu arada aynı zamanda Branding Türkiye‘de köşe yazarlığı yapan Özlem Arslan Kart‘ın makalelerini okumak için buraya tıklayabilirsiniz.


Üstün Patent

Üstün Patent I Hakkında

Üstün Patent, Fikri ve Sınai Mülkiyet Hakları kapsamında, patent, tasarım, telif hakları ve yurt dışı tescili danışmanlığı hizmetlerinin yanı sıra araştırma, takip, yorumlama, analiz gibi birçok konuda hizmet vermektedir. Firmamız, öncelikli olarak verdiği hizmetlerde kişilerin markalarının, fikirlerinin veya tasarımlarının güvenle korunmasını kendisine misyon edinerek, müşteri memnuniyeti ve çözüm odaklılığı en üst noktaya çıkartmayı amaçlamaktadır.


Özlem Arslan Kart Röportajı

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.