Ünlü Giyim Markası Forever New Türkiye Pazarından Çekildi

Avustralyalı lüks giyim markası Forever New, dün gece saatlerinde Türkiye operasyonlarına son verdi.

10 ülkede 250’ye yakın mağazasıyla hizmet veren Melbourne doğumlu lüks giyim markası Forever New, Instagram üzerinden yaptığı açıklama ile Türkiye pazarından çekildiklerini duyurdu.

Yapılan açıklamada alınan karardan dolayı üzgün olduğunu belirten Forever New, 30 Ocak öncesinde sipariş veren müşterilerin mağduriyet yaşamamaları için ellerinden gelen desteği vereceklerini açıkladı.

Forever New’in 2010 yılında girdiği ve yaklaşık 20 mağazasının bulunduğu Türkiye pazarından bir gecede çekilmesi binlerce müşterinin tepki göstermesine yol açtı. Tepkiler sosyal medyada hızla büyürken, markanın internet sitesine girenler Avustralya Forever New sitesine yönlendirildi.

Forever New Instagram Açıklaması

“Çok Üzgünüz. Forever New Türkiye operasyonunu sonlandıracağımızı duyurmak bizim için çok zor. Markamızın tüm müşteri, tedarikçi ve takipçilerine yıllar içinde gösterdikleri bağlılık ve destek için teşekkür ederiz. 30 Ocak tarihinden önce verilen siparişleriniz sizlere ulaştırılmaya çalışılacak yada tüm ücret iadeleriniz gerçekleştirilecektir.

Tüm sorularınız için musteri.hizmetleri@forevenew.com.tr ye ulaşabilirsiniz. Sizleri her zaman uluslararası sitemizde alışverişe bekliyoruz. Lütfen bizi şimdi de global Instagram ve Facebook sitemizden takip edebilirsiniz.”

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.

Bir Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir