Twitter Hakkında Bilinmeyenler Branding Türkiye Tv’de

Branding Türkiye’nin Youtube odağında yayın yapan alt markası Branding Türkiye Tv’de bu hafta “Twitter Hakkında Bilinmeyenler” var.

Türkiye’nin en popüler bütünleşik pazarlama ve iş mecrası Branding Türkiye, nitelikli konsept içerikleriyle yayınlarını sürdürüyor. Dijital dünyanın marka mecrası mottosuna sahip Branding Türkiye’nin “İstatistiklerle Markalar” adlı yazı dizisiyse büyük bir ilgiyle takip ediliyor.

İstatistikler kategorisinde yer alan bu içerikler aynı zamanda Branding Türkiye Tv için her hafta özel olarak hazırlanarak 1 dakikalık video haline getiriliyor. Branding Türkiye’nin, Video İçerik Sponsoru olan İskenderun Online tarafından hazırlanan bu videolar İstatistiklerle Markalar yazı dizisinde bulunan içeriklerin 1 dakikalık özeti niteliğinde. Her hafta Türkiye’den ve dünyadan önemli markaların güncel istatistiklerinin yer aldığı bu yazı dizisinin ikinci bu haftaki konusu Twitter oldu.

Twitter İstatistikleriTwitter Hakkında Bilinmeyenler

Kullanıcıların 140 karakterden oluşan içerik paylaşabildiği bir mikroblog olarak 2006’da kurulmuş olan Twitter’a dair güncel istatistikleri sizler için derlemiştik. Ayrıca Twitter Tarihi: Twitter Nedir? Nasıl Kullanılır? Ne İşe Yarar? başlıklı makalede Twitter’a dair tüm detayları yazmıştık.

Burada tekrara düşmemek adına aynı konuların üzerinden geçmek istemedik. O yüzden direkt ilgili makalenin linkini vermekle yetiniyoruz. Hatta yeri gelmişken Twitter ile ilgili istatistiklerin yer aldığı Twitter İstatistikleri (Güncel) adlı makaleyi de okumanızı öneririz.

Bu makale özelinde hazırlamış olduğumuz ve Twitter Hakkında Bilinmeyenler odağındaki Twitter İstatistikleri videosunu ise aşağıya bırakıyoruz.

Şimdiden iyi seyirler. 🙂

Bu arada Branding Türkiye Tv’ye abone olarak yayınlarımızı destekleyebilirsiniz. Dijital dünyanın marka mecrası mottosuna sahip Branding Türkiye’nin Youtube özelinde yayın yapan alt markası Branding Türkiye Tv’ye abone olmak için buraya tıklayın.

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.

1 Yorum Yap

  1. Avatar
    • okey oyna -

    • 2 Ocak 2020 at 19:59 pm

    gerçekten güzel bir paylaşım olmuş sohbet severler için güzel bir makale

Bir Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir