Tamamen Türk bir geliştirici ekibi tarafından hazırlanan ve Türkiye’nin en sevilen haber okuma uygulaması olma unvanına sahip Bundle yenilendi.

Popüler bütünleşik pazarlama mecrası Branding Türkiye‘nin de yayıncıları arasında bulunduğu Bundle dünyanın dört bir yanından 12 binin üzerinde yayıncıyı kullanıcılara sunan bir haber uygulaması.

Bundle hem kullanıcının dilediği mecralardan kişisel bir haber akışı oluşturmasını sağlıyor hem de önemli son dakika gelişmelerini anlık bildirimlerle iletiyor. Gündem, teknoloji, spor, finans, eğlence, köşe yazarları gibi 22 farklı kategoriden ve Türkiye’de aklınıza gelebilecek her kaynaktan her gün on binlerce içerik Bundle’da yer alıyor.

Türkiye’nin En Sevilen Haber Uygulaması Yenilendi

Dijital dünyanın marka mecrası Branding Türkiye‘nin de yer aldığı Bundle’ın yeni versiyonu App Store ve Google Play‘de! Bundle 2.5 olarak adlandırılan versiyonuyla Bundle arayüzünü tamamen yeniledi. Türkiye’nin en sevilen haber okuma uygulaması bu haliyle eskisinden de üstün bir kullanıcı deneyimi sunuyor.

Tamamen Türk bir geliştirici ekibin elinden çıkan Bundle; Almanya, Fransa, İngiltere ve Amerika’da da çok sayıda kullanıcıya sahip. Şık tasarımıyla öne çıkan ve kullanıcı skoru da 5 üzerinden 4.6 yıldız olan Bundle, daha önce de Play Store tarafından “En iyi haber uygulaması” seçilmişti. Uygulama ayrıca App Store’da da haber kategorisinde editörün tercihi olmuştu.

Bundle’ı mobil cihazınıza indirdikten sonra Branding Türkiye’yi takip listenize eklemeyi unutmayın!

Branding Türkiye’yi Bundle’da Nasıl Takip Ederim?

Branding Türkiye’yi Bundle’da anlık olarak takip etmek ve Branding Türkiye içeriklerini mobil cihazınızda okumak için öncelikle Bundle uygulamasını cihazınıza indirmeniz gerekiyor.

Play Store veya App Store aracılığıyla Bundle’ı mobil cihazınıza indirdikten sonra uygulamayı kullanmaya başlamak için Arama (Search) kısmına Branding Türkiye yazmanız yeterli. Arama sonucunda karşınıza Branding Türkiye çıkacak. Ekle ifadesine tıklayarak Branding Türkiye’yi Bundle’da takip edebilirsiniz. Eğer hali hazırda Bundle kullanıcısı iseniz Kaynak Ekle kısmından Branding Türkiye’yi takip listenize alabilirsiniz.

Bundle’ı buradan indirin: www.bundle.app

Bundle News I Hakkında

Bundle, Türkiye’den ve dünyadan 10 bin’in üzerinde haber sitesini, teknoloji portalını, blog, dergi ve köşe yazarını sizlerle buluşturan, Türkiye’nin en sevilen haber okuma uygulamasıdır. Bundle’da; Branding Türkiye, Hürriyet, Milliyet, Onedio, Fanatik, Sporx, Donanım Haber, Sabah, Yeni Şafak, Sözcü, Diken, T24, Habertürk, Cumhuriyet, Listelist, Fanatik, Maçkolik, BBC Türkçe vb. Türkiye’nin en önemli haber ve içerik sitelerini takip edebilirsiniz. Bundle, çeşitli kategorilerdeki en popüler RSS, Twitter, Instagram ve Youtube kanallarından beslenerek kullanıcılarına sıradışı bir haber okuma deneyimi sunar. Gündem, Ekonomi, Eğlence, Sanat, Seyahat, Teknoloji, Sinema, Dergi ve daha birçok kategoriden en güncel ve popüler haberleri Bundle ile keşfedebilirsiniz. Keşfet artık daha da dinamik!


💡 Branding Türkiye Flipboard’da

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.