Ekonomi ve iş dünyası özelinde yayın yapan Türkiye’de İş Dünyası altıncı sayısıyla yayında. 6. sayısı Nisan 2022’de okuyucuyla buluşan derginin bu ayki ana teması ise “Yerel Kalkınmada Belediyelerin Önemi” oldu.

Ekonomi yayıncılığına farklı bir bakış açısı getiren ve içeriklerinin kalitesiyle dikkatleri üzerine çeken Türkiye’de İş Dünyası’nın yeni sayısı çıktı. Altıncı sayısında “Yerel Kalkınmada Belediyelerin Önemi” ana temasını işleyen derginin yeni sayı lansmanına ise birçok önemli isim katıldı.

Genel Yayın Yönetmenliğini Celal Toprak’ın, Yazı İşleri Müdürlüğünü Hüsne Pamuk’un yaptığı derginin yayın kurulunda da birçok önemli isim var. Alanında uzman isimlerin yazar olarak yer aldığı derginin 6. sayısının lansmanı ise geçtiğimiz günlerde (4 Nisan 2022) Erol Olçok Kültür Merkezi’ndeki iftarla birlikte gerçekleşti.

Türkiye’de İş Dünyası Altıncı Sayısıyla Raflarda

Türkiye’de İş Dünyası Dergisi, 6’ıncı sayısını Esenyurt Belediyesi’nin ev sahipliğinde gerçekleştirdi. 4 Nisan Pazartesi akşamı Erol Olçok Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen iftar programına İhlas Medya Grup Başkanı Aslıhan Ören ve Esenyurt Belediye Başkanı Kemal Deniz Bozkurt ile birlikte iş dünyasından çok sayıda isim katıldı.

Derginin altıncı sayısında “Yerel Kalkınmada Belediyelerin Önemi” başlığı altında incelenen konuyla pekişen buluşmada, Esenyurt Belediyesi’nin bugüne kadar yaptığı özverili çalışmalara dikkat çekildi.

Türkiye’de İş Dünyası’nın altıncı sayısında Branding Türkiye‘nin Kurucusu ve Genel Yayın Yönetmeni Mürsel Ferhat Sağlam‘ın da bir makalesi yayınlandı. Dijital Markalaşmada Hangi Süreçler Var? başlıklı Derginin “Dijital Köşe” olarak adlandırılan bölümünde köşe yazan Sağlam, geçen sayıda ilk bölümünü yayınladığı dizinin Nisan sayısında ikinci bölümünü yayınlayarak Türk iş dünyasını dijital markalaşma kavramıyla tanıştırmayı sürdürdü. İşte yazıdan bir kesit;

“Günümüz dünyasında insanlar multidisipliner olabildikleri kadar, markalar ise çoklu alanda faaliyet gösterebildikleri kadar güçlü, itibarlı ve güvenilir oluyorlar. Yapısal olarak 2 ayrı ana disiplini tek çatı altında buluşturan ve bu şekilde kavramsallaşan dijital markalaşma; yalnızca finansal dönüşüm ve tüketici kazanımı için değil aynı zamanda marka konumlaması ve marka değeri açısından da büyük öneme sahip.”

Türkiye’de İş Dünyası Dergisi’ne dair detaylı bilgi edinmek ve dergiye abone olmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.