Dijital pazarlama, e-ticaret, internet reklamcılığı, NFT ve kripto para sektörü başta olmak üzere günümüzün iş ve ekonomi trendlerinin konuşulacağı Traffic Summit 28 – 29 Eylül 2022’de İstanbul’da gerçekleştirilecek. Global markalardan uzman isimlerin konuşma yapacağı etkinlikte network fırsatlarının yanı sıra; gelişen ve değişen dijital pazarlama trendlerine dair bilgi ve tecrübe aktarımı da olacak.

28 – 29 Eylül tarihleri arasında İstanbul’da gerçekleşecek olan Traffic Summit, dünya genelinden uzmanların konuşma yapacağı 2 günlük bir dijital pazarlama etkinliğidir. Ancak bu, buzdağının sadece görünen yüzü. Çünkü Traffic Summit bundan çok daha fazlasını barındırıyor. Buna göre katılımcılar; etkinlik boyunca hem dünya çapında uzmanları bizzat dinleme fırsatı bulacak hem de network ve iş imkanı elde edecekler.

Böylesi büyük bir organizasyonun İstanbul’da düzenlenecek olması hem Türkiye’deki iş ekosistemine bir katkı hem de dünyanın gözünün İstanbul’da olması için bir fırsat olarak yorumlanabilir. Traffic Summit’in resmi web sitesinde Türkiye ile ilgili geçen şu açıklama ise etkinliğin niye İstanbul’da yapıldığını açıklar nitelikte;

“Türkiye bugün, dünya çapında binlerce insanın buluşabileceği ve iş konuşabileceği büyük ölçekli toplantılar için ideal bir yer ve en çekici ulaşım merkezlerinden biri. Etkinlik programı; uzman düzeyinde bilgi edinmeyi, network oluşturmayı ve birinci sınıf eğlencelerin keyfini çıkarmayı mümkün kılan ve tüm bunlar arasındaki dengeyi korumak için özel olarak tasarlanmıştır. Böylece katılımcılarımız etkinlik boyunca dinç kalabilecekler. Traffic Summit’e katılmak; sürekli büyüyen internet pazarlamacılığı alanında ortaya çıkan en son trendleri ve yenilikleri yakalamak için harika bir fırsat!”

Traffic Summit İçin Geri Sayım

İstanbul’un en görkemli kongre salonlarından birinde gerçekleştirilecek olan Traffic Summit’in, TS Expo olarak adlandırılan 1. gününde Haliç Kongre Merkezi, adeta dijital bir evrene dönüşecek. Ortaklar ve katılımcılar için alanlar, sektörün önemli isimlerinden gelen raporlar, yemek parkurları, fotozonlar, sahil terasındaki oyun alanı ve açık havada lounge… 

Traffic Summit’in 2. günü ise TS Island olarak adlandırılıyor. Etkinliğin bu ikinci gününde 1000’den fazla uzman; networking fırsatları ve konferanslar / paneller için adayı ziyaret edecek. En güzeli de tüm bunlar, İstanbul’un eşsiz sahil manzarası eşliğinde gerçekleşecek. 

Traffic Summit’te Neler Var?

28 – 29 Eylül 2022 tarihleri arasında İstanbul’da gerçekleştirilecek olan Traffic Summit’te neler var? İşte dünya geneli birçok profesyonelin ziyaret edeceği bu büyük zirveye dair önemli detaylar;

  • 3500’den fazla, benzer düşünen uzmanlarla network fırsatı
  • Dünya çapında uzman konuşmacıları dinleme imkanı
  • 80’den fazla marka standının olduğu büyük fuar alanı
  • Üst düzey konuşmacılardan 30’den fazla makale
  • Traffic Summit Expo etkinlikleri
  • Traffic Summit Island etkinlikleri

Traffic Summit’te her katılımcı kendisini; sosyal medya pazarlaması, kripto para, içerik pazarlaması, SEO, performans pazarlaması ve diğer birçok yüksek arzlı sektörü temsil eden dünyanın en iyi sektör profesyonelleri ve dijital pazarlamacılarıyla aynı ortamda bulacak. 

Etkinliğin sonunda, Island Afterparty‘nin gerçekleşeceği özel adada, World Traffic Awards (WTA) için özel bir tören düzenlenecek. WTA, dijital endüstrinin önemli temsilcileri için uluslararası bir ödül olma özelliği taşıyor.

İlk tur, topluluk arasında bir oylama ile yapılacak bir seçimle gerçekleştirilecek. Daha sonra organizatörler, en çok beğeni toplayanlar da dahil olmak üzere son kısa listeyi oluşturacaklar. Bunun ardından, topluluk tarafından seçilen kazananlara, ödülleri takdim edilecek. 

Branding Türkiye Takipçilerine %15 İndirim Fırsatı

Ulusal ve uluslararası birçok prestijli organizasyonun partneri olan Branding Türkiye, Traffic Summit’in de medya sponsoru oldu.

28 – 29 Eylül 2022 tarihlerinde Haliç Kongre Merkezi‘nde düzenlenecek olan ve dijital pazarlama, e-ticaret, internet reklamcılığı, kripto para başta olmak üzere dijital odaklı birçok sektörün önemli isimlerini bir araya getirecek olan Traffic Summit’e %15 indirim fırsatıyla katılabilirsiniz.

Branding Türkiye okurlarına ve takipçilerine özel olarak tanımlanan BRANDING15 kodunu kullanarak biletinizi hemen alabilir ve dünyanın önemli isimlerini bizzat dinleme fırsatı yakalayabilirsiniz. “Traffic Summit”e hemen kaydolmak için aşağıdaki bağlantıya tıklamanız yeterli!

HEMEN KAYDOL

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.