JCI Türkiye tarafından düzenlenen Otokoç Türkiye iş birliği ile hazırlanan 29. TOYP Türkiye Onurlandırma Gecesi 12 Aralık’ta İstanbul Cemal Reşit Rey Konser Salonu’nda gerçekleştirilecek.

Dünyanın önde gelen sivil toplum kuruluşlarından biri olan Genç Liderler ve Girişimciler Derneği (JCI)’nin global onurlandırma programı TOYP (Ten Outstanding Young Person of The World)’un Türkiye ayağı olan TOYP Türkiye bu yıl 29. kez düzenleniyor.

10 farklı kategorinin olduğu yarışmaya katılmaya hak kazanan ve jüri değerlendirmesi sonucu ödüle layık görülen 18 – 40 yaş arasındaki genç ve başarılı girişimciler, 12 Aralık 2023 tarihinde İstanbul Cemal Reşit Rey Konser Salonu’ndaki TOYP Türkiye Onurlandırma Gecesi‘nde kamuoyuna açıklanacak.

TOYP Türkiye Onurlandırma Gecesi 12 Aralık’ta

JCI Türkiye’nin bir programı olarak JCI İstanbul tarafından organize edilen TOYP Türkiye’nin 29.’su 12 Aralık’taki Onurlandırma Gecesi’nde tamamlanacak. 2023 TOYP Dünya Birincisi Selçuk Yusuf Arslan’ın ve ödüllü genç yetenek Can Saraç’ın da katılım göstereceği Türkiye’nin 10 farklı kategorideki en başarılı 10 gencinin ödüllendirileceği geceye; siyaset, bilim, moda, akademi, ekonomi, medya ve iş dünyasından birçok önemli ismin katılım göstermesi bekleniyor. Saat 19’daki kokteylle başlayacak olan ödül töreninde ayrıca ödül alan gençlerin başarı öyküleri ile TOYP’ta derece almalarını sağlayan projeler hakkında kısa filmler de gösterilecek.

TOYP Kategorileri

2023 TOYP Onurlandırma Programı (Türkiye’nin On Başarılı Genci) kategorileri şöyle:

  • İş Dünyası, Ekonomi ve/veya Girişimcilik
  • Siyaset, Hukuk ve Kamu Yönetimi
  • Bilimsel Önderlik
  • Kültürel Başarı
  • Çevre Korumacılığı ve Ahlaki Önderlik
  • İnsan Haklarına, Çocuklara ve Dünya Barışına Katkı
  • İnsanlığa ve Gönüllü Kuruluşlara Hizmet
  • Fen ve Teknik Gelişme
  • Kişisel Başarı
  • Tıbbi Yenilik ve Buluşlar

Branding Türkiye’nin medya partneri olduğu TOYP Türkiye Onurlandırma Gecesi‘ne katılmak veya etkinliğe dair detaylı bilgi almak için aşağıdaki butona tıklayabilirsiniz.

JCI Türkiye Hakkında

Junior Chamber International (JCI), 2021 yılı itibariyle dünyanın 105 ülkesinde 5.000’den yerel organizasyonu ve 160 bini aşan üye sayısı ile dünyanın en büyük sivil toplum kuruluşlarından biridir. Bir asrı aşkındır genç lider gelişimi denilince dünyada akla gelen kurumların başında yer almıştır. Türkiye’de Genç Liderler ve Girişimciler (JCI) Derneği adıyla faaliyetlerini gösteren dernek, kurulmuş olduğu 1987 yılından itibaren etki alanını genişletmiş; günümüzde Türkiye’nin 14 farklı ili ve KKTC dahil olmak üzere 25 farklı yerel organizasyonu ve 3 bini aşkın üye, senatör ve geçmiş emektarlarıyla ile toplumun pozitif gelişimine katkı sağlamak için çalışmalarına devam etmektedir. Bunu yaparken de genç girşimci lider profilini desteklemek ve ortaya çıkarmak üzere faaliyetler gerçekleştirir.

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.