KANAL HAKKINDA

“Branding Türkiye Telegram Kanalı”nda, bütünleşik pazarlama mecrası Branding Türkiye’de yayınlanan güncel makaleler, sektörel haberler, ceo röportajları, duayenlerle söyleşiler, girişimci sohbetleri, marka iş birlikleri, pazarlama analizleri, dijital markalaşma stratejileri başta olmak üzere bütünleşik pazarlamaya dair tüm olgular anlık olarak paylaşılmaktadır. Ayrıca Branding Türkiye’nin alt markaları (Branding Türkiye Etkinlik, Branding Türkiye Kariyer Merkezi, Branding Türkiye Yayınları, Dijital Markalaşma Eğitimi I DME, Branding Meetup)  ile ilgili tüm gelişmeler anlık olarak paylaşılmaktadır.

SIKÇA SORULAN SORULAR

Branding Türkiye Telegram Kanalı Nedir?

Branding Türkiye ve Branding Türkiye’nin alt markalarıyla ilgili güncel içerik, haber ve duyuruların anlık olarak paylaşıldığı bir Telegram kanalıdır.

Kanala Nasıl Üye Olabilirim?

“Branding Türkiye Telegram Kanalı”na katılmak için aşağıdaki butona tıklamanız yeterli.

Herkes Paylaşım Yapabiliyor Mu?

HAYIR! “Branding Türkiye Telegram Kanalı” sohbet, reklam, network vb. amaçlı değildir. Kanalda yalnızca Branding Türkiye’nin yetkilendirdiği kanal yöneticisi paylaşım yapmaktadır. O yüzden rahatsız olabileceğiniz herhangi bir durum söz konusu değildir.

Avantajları Nelerdir?

“Branding Türkiye Telegram Kanalı”na katılarak hem bütünleşik pazarlama mecrası Branding Türkiye‘de 3F Fenomeni odağında yayınlanan içerikleri anında görebilir, Branding Türkiye Etkinlik tarafından gerçekleştirilen etkinlik ve zirvelere kontenjan engeline takılmadan anında kayıt yaptırabilir, Branding Türkiye Yayınları etiketiyle yayınlanan kitapları indirimli alabilir, Branding Türkiye Kariyer Merkezi‘ndeki iş ilanlarına hemen başvurabilir, Dijital Markalaşma Eğitimi I DME‘ye indirimli olarak kayıt olabilir, Branding Meetup‘ın konuklarından olabilirsiniz. Ayrıca dijital dünyanın marka mecrası Branding Türkiye’nin anlaşmalı olduğu markalarla gerçekleştirilen ürün çekilişi, indirim kuponu, hediye çeki vs. gibi kampanyaları anlık öğrenebilirsiniz.

KİMLER KATILABİLİR?

dme-kimler-katilmali-universite-ogrencileri

Ceo’lar / Yöneticiler 

dme-kimler-katilmali-ajansta-kariyer-hedefleyenler

Sektör Profesyonelleri

dme-kimler-katilmali-girisimciler

Girişimciler

dme-kimler-katilmali-yeni-mezunlar

Üniversite Öğrencileri / Yeni Mezunlar

dme-kimler-katilmali-pr-uzmani-olmak-isteyenler

Akademisyenler / Eğitmenler 

dme-kimler-katilmali-marka-yoneticisi-olmak-isteyenler

Dijital Markalaşma Meraklıları