Telegram Kanalı


Branding Türkiye Telegram

KANAL HAKKINDA

“Branding Türkiye Telegram Kanalı”nda, bütünleşik pazarlama mecrası Branding Türkiye’de yayınlanan güncel makaleler, sektörel haberler, ceo röportajları, duayenlerle söyleşiler, girişimci sohbetleri, marka iş birlikleri, pazarlama analizleri, dijital markalaşma stratejileri başta olmak üzere bütünleşik pazarlamaya dair tüm olgular anlık olarak paylaşılmaktadır. Ayrıca Branding Türkiye’nin alt markaları (Branding Türkiye Etkinlik, Branding Türkiye Kariyer Merkezi, Branding Türkiye Yayınları, Dijital Markalaşma Eğitimi I DME, Branding Meetup)  ile ilgili tüm gelişmeler anlık olarak paylaşılmaktadır.


SIK SORULAN SORULAR

BRANDING TÜRKİYE TELEGRAM KANALI NEDİR?

Branding Türkiye ve Branding Türkiye’nin alt markalarıyla ilgili güncel içerik, haber ve duyuruların anlık olarak paylaşıldığı bir Telegram kanalıdır.

KANALA NASIL KATILABİLİRİM?

“Branding Türkiye Telegram Kanalı”na katılmak için aşağıdaki butona tıklamanız yeterli.

HERKES PAYLAŞIM YAPABİLİR Mİ?

HAYIR! “Branding Türkiye Telegram Kanalı” sohbet, reklam, network vb. amaçlı değildir. Kanalda yalnızca Branding Türkiye’nin yetkilendirdiği kanal yöneticisi paylaşım yapmaktadır. O yüzden rahatsız olabileceğiniz herhangi bir durum söz konusu değildir.

KANALIN AVANTAJLARI NELERDİR?

“Branding Türkiye Telegram Kanalı”na katılarak hem bütünleşik pazarlama mecrası Branding Türkiye‘de 3F Fenomeni odağında yayınlanan içerikleri anında görebilir, Branding Türkiye Etkinlik tarafından gerçekleştirilen etkinlik ve zirvelere kontenjan engeline takılmadan anında kayıt yaptırabilir, Branding Türkiye Yayınları etiketiyle yayınlanan kitapları indirimli alabilir, Branding Türkiye Kariyer Merkezi‘ndeki iş ilanlarına hemen başvurabilir, Dijital Markalaşma Eğitimi I DME‘ye indirimli olarak kayıt olabilir, Branding Meetup‘ın konuklarından olabilirsiniz. Ayrıca dijital dünyanın marka mecrası Branding Türkiye’nin anlaşmalı olduğu markalarla gerçekleştirilen ürün çekilişi, indirim kuponu, hediye çeki vs. gibi kampanyaları anlık öğrenebilirsiniz.


KİMLER KATILABİLİR?

Kimler Katılmalı

Ceo’lar – Yöneticiler

Kimler Katılmalı

Sektör Profesyonelleri

Kimler Katılmalı Kurumsal İletişim Kariyer Hedefleyenler

Girişimciler

Yeni Mezunlar

Üniversiteliler

PR Uzmanı Olmak İsteyenler

Akademisyenler

Marka Yöneticisi Olmak İsteyenler

Dijital Markalaşma Meraklıları

Dijital Dünyanın Marka Mecrası mottosuna sahip Branding Türkiye, bütünleşik pazarlama ve iş - ekonomi ile ilgili tüm olguların akademisyenler ve sektör profesyonelleri tarafından değerlendirildiği, 100+ kategoride içerik yayınlanan, dijitalin dinamiklerine uygun bir yayın politikasına sahip ve 3F Fenomeni odaklı yeni nesil bir mecradır.