Karabük Üniversitesi Technical Experience Club organizasyonuyla gerçekleştirilecek olan Tec Talks etkinliği için geri sayım!

Karabük Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Hamit Çepni Konferans Salonu‘nda 30 Nisan 2024 tarihinde Tec Talks etkinliği düzenlenecek. Technical Experience Club tarafından 2 oturum şeklinde gerçekleştirilecek olan etkinliğin resmi medya sponsoru Branding Türkiye olurken, etkinlik kapsamında uzman isimler, üniversiteli gençlerle buluşup bilgi ve deneyim paylaşımında bulunacak.

Tec Talks Etkinliği İçin Geri Sayım!

Sektörün öncü firmalarının yöneticileri kariyer hayatlarına dair detayları Tec Talks’ta paylaşacak. Buna ek olarak, konuşmacılar, çalıştıkları ve uzmanlaştıkları sektördeki pratik deneyimleri geleceğin sektör profesyonelleriyle paylaşacak.

Karabük Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Hamit Çepni Konferans Salonu’nda düzenlenecek olan etkinlikte sektörel dinamiklere dair merak edilenler konuşulacak. Toplamda 2 oturumdan oluşan etkinliğin birinci oturumu 14:00 – 14:55 arası gerçekleştirilecek. İkinci oturum ise 15:15 – 16:10 arası olacak.

Konuşmacılar sahnede maksimum 55 dakika duracak ve tüm bu süre boyunca, etkinliğe katılan gençlere bilgi aktarımında bulunacaklar. Bu 55 dakikanın ilk 40 dakikası sunum, son 15 dakikası ise soru cevap olacak.

Karabük Üniversitesi Technical Experience Club organizasyonuyla gerçekleştirilecek olan Tec Talks, sadece konferans ve soru – cevap aktivitelerinden ibaret değil. 30 Nisan 2024 tarihindeki etkinlikte katılımcılar, konferanslara ek olarak konuşmacılarla ve etkinliğe katılan diğer kişilerle network yapma fırsatı da bulacak. Katılımcı firmaların temsilcileriyle tanışma, staj fırsatları ve kariyer seçenekleri gibi birçok avantaj barındıran etkinliğe yaklaşık olarak 250 kişinin katılması bekleniyor.

Barış Tarımcıoğlu (Playstige Interactive – Kurucu) ve Daron Yondem (Microsoft – İnovasyon Teknoloji Lideri) gibi isimlerin konuşma yapacağı etkinliğe dair detaylı bilgi almak ve etkinliğe katılmak için kulübün sosyal medya hesaplarına ulaşabilirsiniz.

Technical Experience Club Hakkında

Karabük Üniversitesi bünyesinde, Endüstri Mühendisliği Bölümü Dr. Öğretim Üyesi Tuğrul Bayraktar danışmanlığında 2021 yılında kurulan bir öğrenci kulübüdür.

‘Öğrenciler arası bilgi ve tecrübe paylaşılması ve bu paylaşım doğrultusunda öğrencilerin daha nitelikli bireyler olmasına öncülük etmek’ misyonuyla; ‘Öğrencilerin mezun olmadan önce yurt dışı tecrübesine sahip olmalarını sağlamak. Stajlarını, öğrencilere en çok teknik deneyim kazandıracak yerlerde yapmalarına öncülük etmekle birlikte iş hayatına hazırlamak’ vizyonuyla hareket etmektedir.

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.