Arka Kapak

T-İnsan

Ufuk Tarhan tarafından kaleme alınan T-İnsan kitabının arka kapak metni;

Gelecek kaygısına takılıp kalmayın! Geleceğinizi kendiniz tasarlayın!.. Türkiye’nin İlk Kadın Fütüristi Dünyanın En Etkili 100 Kadın Fütüristi Arasındaki Tek Türk Gelecek Tasarımcısı ve İş Avatarı UFUK TARHAN diyor ki; Geleceğinizi kendi haline bırakamazsınız! Onu başkası değil, kendiniz şekillendirmelisiniz! Ve bunu yapmak zorundasınız! Başarılı, mutlu olmak istiyorsanız başka seçeneğiniz de yok zaten!

“İyi de nasıl yapacağız?” diyenlere yanıt: Geleceğin başarılı insan modeli: T-İNSAN ile…

Bu kitap ve T-İnsan modeli size hayatı yeniden anlamlandırıp, gelecek kaygısı ile başa çıkıp, geleceğinizi tasarlamanız için yeni çıkışlar, çareler, ipuçları ve çok somut, uygulanabilir bir bireysel gelişim, değişim, dönüşüm modeli sunuyor.

Pek çok kişinin uyguladığı ve çok başarılı sonuçlar aldığı T-İnsan Modelini mutlaka deneyin… Göreceksiniz, olacak, olduracaksınız

Çünkü;

“Daha zeki ya da güçlü olanlar değil, değişime en fazla ayak uyduranlar ayakta kalır” Charles Darwin – 1809

Kitabın Özellikleri

Yayınevi: Ceres Yayınları

Çevirmen:

Yayın Tarihi: 19.07.2017

ISBN: 6054910809

Baskı Sayısı: 10. Baskı

Dil: TÜRKÇE

Sayfa Sayısı: 280

Cilt Tipi: Karton Kapak

Kağıt Cinsi: 1. Hamur Kağıt

Boyut: 15 x 21 cm

Tür: İş Kitapları – Kişisel Gelişim

Yazar Hakkında I Ufuk Tarhan

M-GEN Gelecek Planlama Merkezi Kurucusu, Fütürist, İş-Gelecek Tasarımcısı, Teknoloji Misyoneri, Blogger, İnternet Yazarı, İş Avatar’ı – Business Avatar

ODTÜ Ekonomi mezunu. Öğrenciyken çalışmaya başladı. Bir dönem cam üstüne resimler yaptı, sergi açtı. 1982 yılından itibaren ağırlıkla teknoloji, telekomünikasyon ve bilişim şirketlerinde üst düzey yönetici olarak çalıştı. 2001 krizi sonrasında gerçekleştirdiği cesur, yaratıcı uygulamalar nedeniyle, 2002 yılında, Dünya Gazetesi tarafından “Bilişim Sektörünün En Başarılı İş Kadını” seçildi. 2006’da Türkiye’nin ilk fütürist şirketi M-GEN’i kurdu, girişimci oldu. 2011’de M-GEN Interaktif, Dijital Ajans ve Sosyal Medya hizmetleri de vermeye başladı. Özellikle “dijitalleşme, sosyal medya” konusunda şirketlere strateji, tasarım-danışmanlık-ajans-eğitim hizmetleri veriyor. Dijital Pazarlama, marka, konsept stratejileri üzerine özel projeler geliştirip, uyguluyor.

Dünyanın en iyi 100 Kadın Ftüristi lstesinde (tek Türk olarak) yer alıyor (Fütüristi listesinde)

ODTÜ’de Future Studies dersleri veriyor. Bahçeşehir, Bilgi ve Kadir Has Üniversitesi Fütürizm Okullarının tasarımcısı ve eğitmeni. Bahçeşehir Üniversitesi CO-OP Modelinin Tasarımcısı ve Avatarı. Halen Bahçeşehir Üniversitesi’nde tez aşamasında olduğu “İnovasyon ve Girişimcilik” master’ı yapmaktadır.

Tez konusu da T-İnsan’dır. Ufuk Tarhan; Düşlediğin Gelecek, Kişisel Gelecek Planlaması Çalışma Kitaplarının ve To Do or Not to Do’nun yazarıdır.

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.