Startup ekosisteminin paydaşı olan herkesin katılabileceği Startup Ekosistemi Buluşmaları etkinliği 21 Şubat’ta İstanbul’da gerçekleştirilecek.

Startup ekosistemi özelinde bir networking etkinliği olarak kurgulanan ve girişimciler, yazılımcılar, ajans çalışanları, kuluçka merkezleri, tasarımcılar, dijital markalaşma uzmanları olmak üzere ekosistemin tüm paydaşlarının bir araya geleceği Startup Ekosistemi Buluşmaları etkinliği 21 Şubat’ta gerçekleştirilecek!

Startup Ekosistemi Buluşmaları Etkinliği

Günümüzde iş dünyasında girişimcilikte başarılı olmak için; sermaye, fikir, farkındalık, motivasyon, strateji, analiz, pazarlama, satış, dijital markalaşma olmak üzere birçok alan gerekiyor. Üstelik tüm bunları bütünleşik bir biçimde ve eş zamanlı olarak uygulamak lazım. Ancak tüm bunların yanında bir diğer önemli detaysa bağlantı. Diğer bir ifadeyle network. Bu detay genelde gözden kaçırılsa da ve sadece ihtiyaç halinde gündeme alınsa da aslında network bir girişimciyi başarıya götüren en önemli faktördür. Farklı ana temalarda çeşitli networking buluşmalarının gerçekleştiği günümüzde, bu defa startup ekosistemi özelinde bir networking buluşması düzenlenecek.

Bu sayede çeşitli alanlarda uzmanlaşan startup çalışanları ve girişimcilere ek olarak ekosistemin tüm paydaşları bir araya gelerek fikir, fayda ve farkındalık odaklı iletişimde bulunma fırsatı yakalayacaklar.

Collective Idea organizasyonuyla ve Branding Türkiye‘nin medya partnerliğiyle düzenlenen Startup Ekosistemi Buluşmaları etkinliği 21 Şubat 2024 tarihinde İstanbul’da gerçekleşecek. Etkinliğe kaydolmak için aşağıdaki bağlantıya tıklamanız yeterli. Etkinliğe dair detaylar içinse etkinlik detayları kısmını inceleyebilirsiniz.

Etkinlik Detayları

Organizasyon : Collective Idea

Tarih / Saat   : 21 Şubat 2024 – 19:30

Mekan             : Collective Design Base

Adres             : Hamiyet Sokak No: 17/A Kadıköy – Hasanpaşa

Ücret              : Etkinlik ücretsizdir.

  • Kayıt zorunludur.
  • Kontenjan sınırlıdır.

PODCAST ÖNERİSİ: MENTÖRSÜZLÜK


Collective Idea I Hakkında

Girişim ekosistemine ilk adımınızı atabileceğiniz veya deneyiminizi ilerletebileceğiniz kolektif yapıya sahip bir oluşumdur. Yenilikçi ürünlere ve iş fikirlerine sahip girişimcilerin ve girişimci olmak isteyenlerin kendilerini geliştirdiği network edindiği bir akademidir. Collective Idea ayrıca, Türkiye’de girişimcileri ve girişimci olmak isteyenlerin gelişimine katkı sunan bir kuluçka merkezidir. 
Collective Idea, girişimcilere yönelik özel etkinlikler ve workshop’lar da düzenlemektedir. Bu etkinlikler ve workshop’lar sayesinde girişimciler, diğer girişimciler ile iletişim kurarak, fikirlerini paylaşabilir ve yeni iş fırsatlarına ulaşabilirler.


GİRİŞİMCİLERİN BÜYÜK HATALARI

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.