Akademik gelişim, sosyal gelişim ve kariyer gelişim alanlarında geniş bir çalışma alanı sunan TİİBÖT, bu kez de yatırımcılar ve girişimcileri buluşturuyor. Bu kapsamda planlanan Startup Deck 5 Kasım’da İzmir’de gerçekleştirilecek.

Türkiye İktisadi ve İdari Bilimler Öğrenci Topluluğu ismi ile 1 Kasım 2018 tarihinde kurulan TİİBÖT, “Türkiye’nin gelişim topluluğuyla bir adım daha yaklaş!” sloganı ile etkinliklerine devam ediyor.

Startup Deck 5 Kasım’da

Akademik gelişim, sosyal gelişim ve kariyer gelişim alanlarında geniş bir çalışma alanı sunan TİİBÖT, bu kez de yatırımcılar ve girişimcileri buluşturuyor. Buna göre Startup Deck 5 Kasım’da, İzmir Türkan Saylan Kültür Merkezi‘nde gerçekleştirilecek. Etkinliğin resmi medya sponsoru ise Branding Türkiye oldu.

Etkinliğin öncelikli amacı; üniversite öğrencileri için ortak bir alan oluşturarak üniversitelilerin gelecekteki iş ve akademik kariyerlerinde dayanışma ağını tesis etmek olurken etkinlikle üniversiteliler için mantıksal ve çözüm odaklı düşünme gibi ileri seviye bir gelişim amaçlanıyor.

Startup Deck Nedir

Kısacası 5 Kasım’da gerçekleşecek olan Startup Deck, kalıplaşmış kariyer planlarından sıyrılarak hayallerini gerçekleştirebileceğine inanan kişilere imkan sağlama misyonuyla organize edildi. Bu yönüyle etkinlik; girişimcilik ekosistemine değer katan birçok çözüm sunmayı hedefliyor. Örneğin; girişimciler için ofis imkanı, kuluçka merkezi, eğitim programları ve mentorluk gibi…

Yatırımcılar İle Girişimciler Buluşacak

Girişimcileri ve yatırımcıları bir araya getirerek onlara çeşitli fırsatlar sunmayı amaçlayan TİİBÖT, bu bağlamda Startup Deck etkinliğini gerçekleştirecek. Topluluk, bu etkinliğin amacını “Potansiyeli en yüksek girişimcilerle alanında en deneyimli yatırımcıları buluşturarak dijital girişimcilik başarı hikayelerin ortaya çıkmasını sağlamak istiyoruz.” diyerek açıklıyor. Kar amacı gütmeyen, her sektörden girişimcileri ve yatırımcıları buluşturmayı hedefleyen bir etkinlik planladıklarını belirten TİİBÖT yetkilileri, bu misyon doğrultusunda Startup Deck’i gerçekleştirecek. Startup Deck, 5 Kasım’da İzmir’de düzenlenecek.

Startup Deck İle Ne Amaçlanıyor?

İyi bir fikre sahip olan fakat yeterli finansman bulamayan girişimciler zamanla fikirlerinden vazgeçmek durumunda kalıyor. Bu sebepten dolayı birçok parlak fikir heba oluyor. İşte, bu gibi durumların önüne geçmek için TİİBÖT, Startup Deck etkinliğini düzenleyecek. Bu etkinlikte girişimciler, parlak iş fikirlerinin hayata geçirilmesini destekleyen “melek yatırımcılık” ve “risk sermayedarlığı” kavramlarıyla tanışarak bu alanda yetkin kişilerle buluşma fırsatı yakalayacak.

Bu arada etkinliğe son başvuru tarihi 20 Ekim 2019’dur. Etkinlik hakkında tüm detaylar (hakkında, misyon, vizyon, ödüller vs.) içinse etkinliğin resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz: www.tiibot.org


💡 Pazarlama Yöneticilerine Yönelik Eğitim

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.