Dijital Markalaşma Uzmanı, Sosyal Medya Stratejisti, Yazar Ve Eğitmen Mürsel Ferhat Sağlam tarafından gerçekleştirilecek olan “A’dan Z’ye Sosyal Medya İletişimi Ve Yönetimi Eğitimi”ne kayıtlar başladı.

Dijital markalaşmanın alt disiplini konumundaki dijital pazarlamanın önemli bir parametresi olan sosyal medyaya dair terminolojiyi anlamaya yönelik kurgulanmış olan bu eğitimde sosyal medya iletişimi ve yönetimine dair “nedir?” ve “nasıl?” odaklı kapsamlı bir bilgi ve tecrübe aktarımı gerçekleştirilecek.

Sosyal Medya İletişimi Ve Yönetimi Eğitimi

Dijital markalaşma ajansı olarak hizmet veren Ajans Paradise ve dijital dünyanın marka mecrası mottosuna sahip bütünleşik pazarlama mecrası Branding Türkiye’nin kurucusu ve yöneticisi olan aynı zamanda “Stratejik Marka Yönetimi” kitabının yazarı Mürsel Ferhat Sağlam, akademik ve sektörel anlamdaki bilgi ve tecrübelerini harmanlayarak gerçekleştireceği “A’dan Z’ye Sosyal Medya İletişimi Ve Yönetimi Eğitimi”nde sosyal medya iletişimine ve yönetimine dair püf noktalarına değinecek.

Eğitimin ardından katılımcılar kurumsal firmalarda veya ajanslarda sosyal medya alanında kariyer yapmak için gerekli alt yapıya sahip olacak.

Eğitim Detayları

Mürsel Ferhat Sağlam tarafından gerçekleştirilecek olan A’dan Z’ye Sosyal Medya İletişimi ve Yönetimi Eğitimi’ne dair detaylar ise şöyle;

Eğitim Başlığı

A’dan Z’ye Sosyal Medya İletişimi Ve Yönetimi Eğitimi

Eğitmenin Adı Soyadı

Mürsel Ferhat SAĞLAM

Eğitimin Amacı

Eğitimin nihai amacı; sosyal medya iletişimi ve yönetimi hakkında terminolojik bilginin ve uygulamaya dönük pratiklerin katılımcılara aktarılmasıdır. Eğitim; “nedir?” ve “nasıl” odağında olup bütünleşik bir anlayışla hazırlanmıştır.

Eğitimin Hedef Kitlesi

 • Sosyal medya alanında temel ve ileri seviye bilgi edinmek isteyenler
 • Üniversite öğrencileri ve/veya yeni mezunlar
 • Sektör profesyonelleri
 • Girişimciler
 • Kurumsal iletişim çalışanları
 • Ajans çalışanları
 • Sosyal medya uzmanı olmak isteyenler

Eğitimin Kazanımları Nelerdir?

 • A’dan Z’ye uygulamalı sosyal medya iletişimi ve yönetimi bilgisi
 • Sosyal medya stratejisi oluşturma yetisi
 • Sosyal medyada içerik üretimi ve yönetimi bilgisi
 • Sosyal medyada kitle oluşturma stratejilerini öğrenme
 • Analiz ve raporlama becerisi

Kontenjan

12 kişi

Eğitim Yeri Ve Tarihi

İstanbul / Mecidiyeköy

1 Eylül 2018 Cumartesi – 10:00 – 17:00

Ücret

600 TL

BONUS

Katılımcılara Mürsel Ferhat Sağlam’ın Stratejik Marka Yönetimi, Raygan ve Günübirlik Sonsuzluk kitapları hediye edilecektir.

Dipnot:Eğitim sonunda tüm katılımcılara “Katılım Sertifikası” verilecektir.

NOT: Kontenjan dolduğu için kayıtlar durdurulmuştur. Bir sonraki eğitim hakkında bilgi almak için Branding Türkiye’yi takip etmenizi tavsiye ederiz. Branding Türkiye Telegram Kanalı‘na ücretsiz katılarak güncel gelişmelerden haberdar olabilirsiniz


Mürsel Ferhat Sağlam

Mürsel Ferhat SAĞLAM I Hakkında

Mürsel Ferhat Sağlam, 16 Nisan 1989 İstanbul doğumludur. Namık Kemal Üniversitesi Halkla İlişkiler & Tanıtım Bölümü, Beykent Üniversitesi Tarih Bölümü ve Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümü mezunudur. Beykent Üniversitesi’nde Tarih alanında yüksek lisans yapmıştır. Akademik kariyerine Halkla İlişkiler ve Reklamcılık alanında doktora seviyesinde devam etmektedir.

“Ajans Paradise” (2012), ve “Branding Türkiye” (2018) Mürsel Ferhat Sağlam’ın girişimleri arasında yer almaktadır.

Mürsel Ferhat Sağlam’ın hikâye, roman, deneme, pazarlama olmak üzere farklı türlerde yayınlanmış 6 kitabı bulunmaktadır. Ulusal ve uluslar arası birçok mecrada uzmanlık alanlarıyla ilgili çeşitli makaleler yazmış olan Sağlam, kamu ve özel sektördeki kurumlara dijital pazarlama, sosyal medya, içerik pazarlaması, stratejik marka yönetimi, girişimcilik, zaman yönetimi, itibar yönetimi, kriz yönetimi ve dijital markalaşma konularında eğitimler ve konferanslar vermektedir.

“Dijital Markalaşma”yı kavramsallaştırarak sosyal bilimlere ve iletişim literatürüne kazandıran Mürsel Ferhat Sağlam, bu alanda yazdığı makale ve kitaplarla, eğitim ve konferanslarıyla sektörün tüm dinamiğini yeniden yorumlayarak, belirlemiştir. Dijital Markalaşma Eğitimi, yüksek lisans formatında Mürsel Ferhat Sağlam tarafından hazırlanıp tescillenerek Dijital Markalaşma kavramının akademik düzeyde sürdürülebilirliği sağlanmıştır. Mürsel Ferhat Sağlam tarafından kavramsallaştırılan diğer terimler ise; 3F Fenomeni, Kurumsal İletişim 2.0 şeklindedir.

Stratejik Marka Yönetimi kitabı Mürsel Ferhat Sağlam’ın sektöre dair yayınlanmış ilk kitabıdır. Ancak bu kitap dışında yazarın, edebi türde yayınlanmış kitapları da bulunmaktadır.

“Mürsel Ferhat Sağlam”ın Kitapları
 • Günübirlik Sonsuzluk (Hikaye)
 • Raygan (Roman)
 • Var Say (Roman)
 • Aşkzade (Hikaye)
 • Stratejik Marka Yönetimi (Marka – Pazarlama)
 • Dijital Markalaşma (Marka – Pazarlama)
“Mürsel Ferhat Sağlam”ın Yayına Hazırlanan Kitapları; 
 • A’dan Z’ye Marka Yönetimi
 • Sosyal Medyanın Nabzı
Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.