Yalova Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Kulübü tarafından 8 – 9 – 10 Aralık 2020 tarihlerinde gerçekleştirilecek olan Simurg 2020 Zirvesi için geri sayım başladı.

Coronavirus salgını sebebiyle uzaktan ve online devam eden eğitime ek olarak birçok üniversitede de kulüpler, etkinliklerini online şekilde sürdürüyor. Bu topluluklardan biri de Yalova Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Kulübü! Topluluk, bu günlerde “Simurg 2020 Zirvesi”ni gerçekleştirmeye hazırlanıyor.

Simurg 2020 Zirvesi

Yalova Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Kulübü tarafından düzenlenen ve Türkiye’nin önde gelen şirketlerinin yer alacağı “Simurg 2020 Zirvesi”ne az bir zaman kaldı.

“Herkesin içinde bir Simurg vardır ve gerçek yolculuk aslında insanın kendisine yaptığı yolculuktur” felsefesinden yola çıkarak tasarlanan etkinlik; kendi dünyamıza, yani kendi benliğimize doğru olan yolculuğu tamamlama misyonuna sahip.

Geçen sene 300’ü aşkın katılımcısıyla bir ilki gerçekleştirilen Simurg Zirvesi büyük ses getirmişti. Bu yıl online düzenlenecek olan etkinlik 8-9-10 Aralık tarihlerinde tüm Türkiye’yi ağırlamaya hazırlanıyor. Yalova Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Kulübü YouTube kabalından canlı yayınlanacak etkinlik sonunda katılımcılara sertifikanın yanı sıra çeşitli ödüller de verilecek.

Branding Türkiye Destekliyor

Ulusal ve uluslararası birçok prestijli etkinliğin daimi destekçisi olan Branding Türkiye, üniversite etkinliklerinin de değişmez partneri olmayı sürdürüyor. Yalnızca etkinlik odaklı alt markaları aracılığıyla etkinlik ve zirve düzenlemekle kalmayıp ekosistemi besleyen tüm organizasyonları medya sponsoru olarak destekleyen Branding Türkiye, “Simurg 2020 Zirvesi”nin de resmi medya sponsor oldu.

Branding Türkiye‘nin medya sponsoru olarak desteklediği etkinlik için sayılı günler kalırken etkinliğe hemen kayıt olmak için “Etkinlik Detayları”ndaki Başvuru Ve Kayıt kısmında bulunan linke tıklamanız yeterli.

Etkinlik Detayları

Mekan: Online (Etkinlik, kulübün resmi Youtube kanalında yayınlanacak)

Tarih: 8 – 9 – 10 Aralık 2020

Katılım Ücreti: Ücretsiz

Katılımcı Profili: Herkes Katılabilir

Sertifika: Var

Etkinliğe kaydolmak için buraya tıklayın.

Yalova Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Kulübü I Hakkında

Yalova Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Kulübü 2015 yılından itibaren aktif bir kulüp olarak çalışmalarına devam etmektedir. Bu kadar kısa süredir canlı olmasına rağmen çok büyük başarılar gerçekleştirmiştir. Her yıl devamlı olarak yapılan birçok etkinliğin yanı sıra, üzerine ekleyerek yapabileceklerinin üzerine çıkmayı hedeflemektedir.  Öncelikli amacı Endüstri Mühendisliği öğrencileri olsa da yaptığı etkinlikler diğer mühendislik bölümleri ve iktisadi ve idari bilimler fakülte öğrencileri tarafında çoğu zaman rağbetle karşılanmıştır. Örgün eğitimde Yalova Üniversitesi öğrencileriyle etkileşimde olup, online eğitimde de tüm öğrencilere ulaşmayı amaç edinmiştir.


💡 Ücretsiz Telegram Grubuna Katıl

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.