“Duygularından Güç Al Yıldızını Parlat” temasıyla Sihirli Deneyimler etkinliği 20 Aralık 2019’da Bahçeşehir Üniversitesi’nde gerçekleştirilecek.

İlki 21 Kasım 2019 tarihinde gerçekleştirilen Sihirli Deneyimler etkinliğinin ikincisi 20 Aralık‘ta düzenlenecek. Hülya Mutlu ve Hülya Yıldız‘ın sahneye çıkacağı ve konuşma yapacağı etkinlik aynı zamanda 2019’un son etkinliği olma özelliği taşıyor. Ama elbette yeni yılda da Sihirli Deneyimler, farklı konsept ve konuşmacılarıyla etkinliklerini sürdürmeyi planlıyor.

Bu arada Sihirli Deneyimler tarafından 20 Aralık Cuma günü Bahçeşehir Üniversitesi‘nde gerçekleştirilecek etkinliğin ana teması; “Duygularından Güç Al Yıldızını Parlat” olarak belirlendi.

Sihirli Deneyimler İçin Geri Sayım

Bilginin gücü ve insanın yaratıcılığını bir araya getirerek oluşturduğumuz sinerjiyle, iş dünyası profesyonellerinin çalışma hayatına değer katacak çalışmalarda bulunmayı vizyon edindik.” şeklinde bir vizyon tanımı yapan Sihirli Deneyimler ekibi, her ay farklı bir ana tema ve konseptte etkinlikler düzenleyerek sektör profesyonellerini bir araya getiriyor. Bu kapsam ve anlayışla ikinci etkinliğini düzenleyen Sihirli Deneyimler ailesi 20 Aralık’ta Bahçeşehir Üniversitesi’nin mekan sponsorluğunda bir misafirlerini ağırlamaya hazırlanıyor.

Sihirli Deneyimler Etkinliği - Afiş

“İçindeki ışığı partlatmak isteyen herkesi bekliyoruz” çağrısıyla katılımcılara seslenen “Sihirli Deneyimler Etkinliği”ne kaydolmak için sihirlideneyimler@gmail.com adresine mail göndermeniz gerekmektedir.

Branding Türkiye Destekliyor

Türkiye’den ve dünyadan birçok prestijli etkinliğin daimi destekçisi olan Branding Türkiye üniversite etkinliklerinin de değişmez partneri olmayı sürdürüyor. Yalnızca etkinlik odaklı alt markaları aracılığıyla etkinlik, zirve veya meetup yapmakla kalmayıp ekosistemi besleyen tüm organizasyonlarda da en önde yer alan ve medya sponsorluğuyla bu organizasyonlara katkılarını sunan Branding Türkiye, “Sihirli Deneyimler”e de sponsor oldu.

Türkiye’nin en popüler ve en çok okunan bütünleşik pazarlama mecrası Branding Türkiye‘nin medya sponsoru olarak desteklediği Sihirli Deneyimler Etkinliği içinse sayılı günler kaldı. Zira etkinlik 20 Aralık 2019’da gerçekleştirilecek! Bundan sonraki etkinliklerde de Branding Türkiye’nin medya – iletişim sponsoru olarak destekleyeceği “Sihirli Deneyimler”e katılmak isteyenlerin acele etmesini tavsiye ederiz. Zira katılımcı sayısı 100 kişiyle sınırlı. Kontenjan dolmadan kaydınızı yaptırmanızda yarar var. 🙂

Etkinlik Detayları

Mekan: Bahçeşehir Üniversitesi Beşiktaş Yerleşkesi Salon A102

Tarih: 20 Aralık 2019 Cuma

Saat: 19:00 – 22:00

Kontenjan: 100 Kişi

Başvuru ve Kayıt: sihirlideneyimler@gmail.com (Sihirli Deneyimler Kurumsal E-Posta)


💡 İTÜ Robot Olimpiyatları İTÜRO 2019

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.