Sihirli Deneyimler Etkinliği 20 Aralık’ta

“Duygularından Güç Al Yıldızını Parlat” temasıyla Sihirli Deneyimler etkinliği 20 Aralık 2019’da Bahçeşehir Üniversitesi’nde gerçekleştirilecek.

İlki 21 Kasım 2019 tarihinde gerçekleştirilen Sihirli Deneyimler etkinliğinin ikincisi 20 Aralık‘ta düzenlenecek. Hülya Mutlu ve Hülya Yıldız‘ın sahneye çıkacağı ve konuşma yapacağı etkinlik aynı zamanda 2019’un son etkinliği olma özelliği taşıyor. Ama elbette yeni yılda da Sihirli Deneyimler, farklı konsept ve konuşmacılarıyla etkinliklerini sürdürecek.

Bu arada 20 Aralık Cuma günü Bahçeşehir Üniversitesi‘ndeki etkinliğin ana teması; “Duygularından Güç Al Yıldızını Parlat” olarak belirlendi.

Sihirli Deneyimler İçin Geri Sayım

Bilginin gücü ve insanın yaratıcılığını bir araya getirerek oluşturduğumuz sinerjiyle, iş dünyası profesyonellerinin çalışma hayatına değer katacak çalışmalarda bulunmayı vizyon edindik.” şeklinde bir vizyon tanımı yapan Sihirli Deneyimler ekibi, her ay farklı bir ana tema ve konseptle düzenlenerek sektör profesyonellerini bir araya getiriyor.

Sihirli Deneyimler 20 AralıkEtkinliğin ikincisi 20 Aralık’ta Bahçeşehir Üniversitesi’nin mekan sponsorluğunda gerçekleşecek. “İçindeki ışığı partlatmak isteyen herkesi bekliyoruz” çağrısıyla katılımcılara seslenen “Sihirli Deneyimler Etkinliği”ne kaydolmak için sihirlideneyimler@gmail.com adresine mail göndermeniz gerekmektedir.

Branding Türkiye Destekliyor

İş dünyası profesyonelleri, akademisyenler, kamu personelleri, girişimciler, üniversiteliler, ceo ve yöneticiler başta olmak üzere niş bir kitle tarafından takip edilen popüler bütünleşik pazarlama mecrası Branding Türkiye, Sihirli Deneyimler’in medya sponsoru oldu.

Bundan sonraki etkinliklerde de Branding Türkiye’nin medya – iletişim sponsoru olarak destekleyeceği Sihirli Deneyimler’e katılmak isteyenlerin acele etmesini tavsiye ederiz. Zira katılımcı sayısı 100 kişiyle sınırlı. Kontenjan dolmadan kaydınızı yaptırmanızda yarar var.

Etkinlik Detayları

Mekan: Bahçeşehir Üniversitesi Beşiktaş Yerleşkesi Salon A102

Tarih: 20 Aralık 2019 Cuma

Saat: 19:00 – 22:00

Kontenjan: 100 Kişi

Başvuru ve Kayıt: sihirlideneyimler@gmail.com

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir