Anadolu Üniversitesi Marketing Anadolu Kulübü tarafından gerçekleştirilecek olan Sıfırın Altında Marketing etkinliği için geri sayım başladı!

Anadolu Üniversitesi Marketing Anadolu Kulübü tarafından bu sene on beşincisi düzenlenecek olan ve kampüsün en büyük etkinliklerinden biri olarak ifade edilen “Sıfırın Altında Marketing ’20” etkinliği, 14 – 15 Kasım tarihlerinde online olarak gerçekleştirilecek!

Sıfırın Altında Marketing 14 – 15 Kasım’da

Bu sene 15.’si düzenlenecek olan etkinlik Türkiye’nin en köklü üniversitelerinden biri olan Anadolu Üniversitesi’nin bünyesinde bulunan Marketing Anadolu Kulübü tarafından 14 – 15 Kasım 2020 tarihlerinde online olarak Zoom üzerinden gerçekleştirilecek. Alanında uzman birçok ismin konuşmacı olacağı etkinlikte, katılımcıları sürpriz konukların yanı sıra sürpriz hediyeler ve çekilişler de bekliyor.

Branding Türkiye Destekliyor

Ulusal ve uluslararası birçok prestijli etkinliğin daimi destekçisi olan Branding Türkiye, üniversite etkinliklerinin de değişmez partneri olmayı sürdürüyor. Yalnızca etkinlik odaklı alt markaları aracılığıyla etkinlik ve zirve düzenlemekle kalmayıp ekosistemi besleyen tüm organizasyonları medya sponsoru olarak destekleyen Branding Türkiye, “Sıfırın Altında Marketing”in de resmi medya sponsor oldu.

Branding Türkiye‘nin medya sponsoru olarak desteklediği “Sıfırın Altında Marketing” etkinliği için sayılı günler kalırken etkinliğe hemen kayıt olmak için “Etkinlik Detayları”ndaki Başvuru Ve Kayıt kısmında bulunan linke tıklamanız yeterli.

Etkinlik Detayları

Mekan: Zoom (Online)

Tarih: 14 Kasım 2020 – 15 Kasım 2020

Saat: 13:00 – 18:30

Katılım Ücreti: Ücretsiz

Katılımcı Profili: Tüm Üniversiteliler Katılabilir

Sertifika: Var

Başvuru formunu doldurmak için buraya tıklayın.

Marketing Anadolu Kulübü Hakkında

Marketing Anadolu, pazarlama alanında gelişen olayları yakından takip ederek Anadolu Üniverstesi öğrencilerine bu konuda bilgi ve destek sağlamak amacıyla 2 Mayıs 2000 tarihinde dönemin rektörü Sayın Prof. Dr. Engn ATAÇ ve İ.İ.B.F. İşletme Bölümü Pazarlama hocalarından Sayın Prof. Dr. Brol TENEKECİOĞLU’nun girişimleri ve destekleriyle kurulmuştur. Bugün Sayın Öğr. Gör. Dr. Remz Reha DURUCASU danışmanlığında, amatör ruhla profesyonel işler çıkartan, 1000′ aşkın aktif üyesi bulunan ve kapısı bütün üniversite öğrencilerine açık olan Marketing Anadolu, faaliyetlerini öğrenci kulübü olarak sürdürmektedir. Marketing Anadolu, düzenlediği organizasyon ve eğitim programlarıyla pazarlama alanındaki gelişmeleri takip eden, sektörün geleceğini oluşturacak öğrencilerle, sektörün profesyonellerini buluşturan güçlü bir köprü konumundadır

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.