Bilgiyi Ticarileştirme Merkezi (BTM) tarafından yılda 2 kez düzenlenen bir konsept olan Sahne XL etkinliği bu kez 18 girişimcinin sunumu ile 27 Haziran’da gerçekleştirilecek.

İstanbul Ticaret Odası tarafından 7 yıl önce kurulan ve dünyanın en iyi kuluçka merkezleri sıralamasında ilk 5’te yer alan Bilgiyi Ticarileştirme Merkezi’nin yılda iki kez geleneksel olarak düzenlediği Sahne XL’ın bu yılki ilk etkinliği 27 Haziran Perşembe günü saat 12.30’da BTM Fulya Yerleşkesi’nde gerçekleşecek.

Sahne XL Etkinliği 27 Haziran’da

Etkinlikte BTM’nin Ön Kuluçka ve Kuluçka programlarını başarıyla tamamlayan 18 girişimci, sahneye çıkarak sunumlarını gerçekleştirecek. “Momentum” ana temasıyla düzenlenecek yılın ilk Sahne XL’ etkinliğinde girişimcilik ekosisteminin değerli isimlerinin konuşmacı olacağı söyleşiler, deneyim alanları ve 30’dan fazla girişim standı da yer alacak.

Girişimcilik ekosistemini buluşturacak olan bu önemli etkinliği deneyimlemek için hemen kaydolabilirsiniz.


Etkinlik Programı

BTM’nin artık geleneksel hale gelen Sahne XL’ etkinliği bu kez ‘ın bu yılki ilk etkinliği 27 Haziran 2024 tarihinde gerçekleştirilecek. Girişim sunumlarının yanı sıra söyleşi ve konuşmaların da olacağı etkinliğin programı ise şöyle;

Program Akışı

12.30 Kapı Açılış

13.00 Açılış Konuşmaları

13.20 Girişimci Sunumları

13.40 Söyleşi: Erken Aşama Girişimler İçin “DOs & DON’Ts”

  • Mustafa Keçeli, APY Ventures Fon Yöneticisi (Moderatör)
  • Numan Numan, 212 Kurucu Ortağı

14.00 Girişimci Sunumları

14.20 Kahve Arası

14.30 Söyleşi: AI – Ups & Downs

  • Selma Bahçıvanoğlu, Simya VC Kurucu Ortağı (Moderatör)
  • Mehmet Üner, ENA Venture Capital Strateji Danışmanı
  • Melih Herman Simon, LP Investor & Fundraiser

14.50 Girişimci Sunumları

15.20 Networking

16.20 Kapanış

Sahne XL etkinliğinde bugüne kadar 200’den fazla girişim yer alma fırsatı buldu. Bu zamana kadar toplamda 16 kez gerçekleştirilen Sahne XL etkinliğine toplamda ise 10 binden fazla ziyaretçi katılım gösterdi.

Bilgiyi Ticarileştirme Merkezi Hakkında

BTM; İstanbul Ticaret Odası tarafından yenilikçi iş fikirlerinin ticarileşerek ülkemize katma değer sağlaması amacıyla bir vakıf olarak kurulan BTM, İstanbul’da Fulya semtinde bulunan 3000 m2’lik yerleşkesinde girişimcilik ekosistemine 7/24 hizmet vermektedir. 90 ülkede 600’den fazla kuluçka ve hızlandırma merkezinin verileri ile bir endeks oluşturan ve bu konuda dünyanın en saygın kurumlarından biri olan İsveç merkezli UBI Global tarafından dünyadaki en iyi 5 kuluçka merkezi arasına seçilen BTM’de, her seviyedeki girişime göre bir program bulunmaktadır. Kâr amacı gütmeyen bir kurum olan BTM’de 7/24 ofis kullanımı, eğitim ve seminerler, mentor desteği, yatırımcı eşleştirmeleri, İTO Komite eşleştirmeleri, birebir danışmanlık gibi hizmetler girişimcilere tamamen ücretsiz olarak sunulmaktadır.


Beklenen LABA Röportajı Yayınlandı

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.