Yıldız Teknik Üniversitesi, IEEE YTÜ Öğrenci Kulübü tarafından düzenlenen RLC Günleri “Dönüşüm Ellerinde” mottosuyla 2-3-4 Mart tarihlerinde 17. kez gerçekleştirilecek.

Tüm dünyada etkisini sürdüren Koronavirüs pandemisinin devam etmesi nedeniyle uzaktan devam eden eğitime ek olarak birçok üniversite kulübü de etkinliklerini çevrimiçi olarak sürdürüyor. Bu topluluklardan biri de Yıldız Teknik Üniversitesi IEEE YTÜ Öğrenci Kulübü! Topluluk, bu günlerde Dönüşüm Ellerinde mottosuyla RLC Günleri etkinliğini 17. kez gerçekleştirmeye hazırlanıyor.

RLC Günleri Dönüşüm Ellerinde Mottosuyla 2-3-4 Mart’ta

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez’in açılış konuşması ile başlayacak olan 17. RLC Günleri etkinliği Dönüşüm Ellerinde mottosuyla gerçekleştirilecek. Sektörlerinde öncü firmaları 2-3-4 Mart 2021 tarihlerinde katılımcılarla buluşturacak olan etkinlikte; kariyer odaklı oturumlar, öğretici paneller, 3D stantlar olacağı gibi etkinlikte ayrıca networking ve CV paylaşım imkanı da olacak.

Etkinliğin katılımcı firmaları ise şöyle; Kalyon Enerji, Fanuc, ABB, EAE Elektrik, Oyak Renault, Enerjisa, B/S/H,TUSAŞ, Karsan, Siemens, SchneiderElectric, Ergun Elektrik, Anadolu ISUZU, Temsa,Mitsubishi Electric, Best, Wilo, Kordsa, Ledvance, Chint, AVL, Altınay, Banner, B&R, Ekos Group, Elektra, FEV, Festo, Kontek, Milres, Nachi, Renevo, Schunk, Sigma, Staubli, Weidmüller.

Etkinlik hakkında detaylı bilgi almak ve etkinliğe kaydolmak için etkinlik detayları başlığında yer alan kayıt bağlantısına tıklayabilirsiniz.

Branding Türkiye Destekliyor

Ulusal ve uluslararası birçok prestijli etkinliğin daimi destekçisi olan bütünleşik pazarlama ve iş – ekonomi mecrası Branding Türkiye, üniversite etkinliklerinin de değişmez partneri olmayı sürdürüyor. Yalnızca etkinlik odaklı alt markaları aracılığıyla etkinlik ve zirve düzenlemekle kalmayıp ekosistemi besleyen tüm organizasyonları medya sponsoru olarak destekleyen Branding Türkiye, “17. RLC Günleri”nin de resmi medya sponsor oldu.

Branding Türkiye‘nin medya sponsoru olarak desteklediği etkinlik için sayılı günler kalırken etkinliğe hemen kayıt olmak için “Etkinlik Detayları”ndaki Başvuru Ve Kayıt kısmında bulunan linke tıklamanız yeterli. 2021 yılı özelinde online etkinliklere yönelik medya sponsorluğu şartlarını incelemek için buraya tıklayın.

Etkinlik Detayları

Mekan: Online

Tarih: 2 – 3 – 4 Mart 2021

Saat: 10:30

Katılım Ücreti: Ücretsiz

Katılımcı Profili: Herkes Katılabilir

Sertifika: Var

Etkinlik hakkında bilgi ve etkinliğe kayıt için buraya tıklayın.

IEEE YTÜ Kulübü I Hakkında

IEEE YTÜ Öğrenci Kulübü gerçekleştirdiği faaliyetlerle sadece bir öğrenci kulübü olmanın ötesinde mühendis adaylarıyla iş dünyası arasındaki köprünün kurulmasına, üyelerine teknik donanımlarının yanında ekip ruhu, liderlik, takım çalışmasına yatkınlık gibi günümüz dünyasında kimlik teşkil edecek kişisel özellikleri de kazandırmayı amaçlar. Önceliğimiz; mühendislik sınırlarını zorlayarak bilim ve teknoloji alanındaki gelişmeleri sadece takip etmek değil, bu gelişmelere bizzat katkıda bulunmak, ülkemize ve insanlığa yararlı olacak projelerde yer alarak mühendislikte dünya standartlarını yakalamak, üniversite-sanayi-öğrenci üçgenindeki bağları kuvvetlendirerek üniversitelerimizin yine ülkemiz teknolojisine katkı sağlaması konusunda üstlendiğimiz sorumluluğu harfiyen yerine getirmektir.


💡 Telegram Grubu (Ücretsiz)

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.