Dünya perakendesinin en önemli konu başlıklarından biri olan “Retail Media”yı, Türk perakendesinin gündemine getirecek olan Perakende Medya Zirvesi 25 Nisan’da Bi’Sektör organizasyonuyla Just Work Arena Etkinlik Sahnesi’nde gerçekleştirilecek!

“Perakende Medya”nın, Türkiye’de ilk kez bu kadar geniş bir perspektiften ele alınacağı zirve, sektörel kapalı bir organizasyon olarak 25 Nisan’da gerçekleştirilecek. Perakende sektör paydaşlarını bir araya getirmeyi hedefleyen zirve, perakende sektörünün geleceğine de bir projeksiyon tutmaya hazırlanıyor.

Peki bu ana temada bir ilk olma özelliği taşıyan Perakende Medya Zirvesi’nde neler konuşulacak? Uzman isimler, “Perakende Medya”ya dair hani başlıklara değinecek? İşte detaylar!

Perakende Medya Zirvesi 25 Nisan’da

Bi’Sektör organizasyonuyla Just Work Arena Etkinlik Sahnesi’nde gerçekleştirilecek olan zirve, sektörel kapalı bir organizasyon olarak düzenlenecek.

Perakende Hizmet Sağlayıcıları, Pazaryerleri, E-Ticaret Markaları, Ajanslar, Sosyal Kanallar, KOBİ’ler ve Kurumsal Markalar olmak üzere sektörün tüm paydaşlarının yer alacağı zirvede, perakende medya öngörüleri tüm bileşenler ve paydaşlar ile birlikte gündeme alınarak, sektöre dair önemli çıktılar oluşturulacak.

3. büyük ana akım medya dalgası olarak değerlendirilen perakende medya, markalara hangi alanlarda ekstra yarar sağlayabilir? Bu alandaki sektörel networkler nelerdir? Perakende medya, pazaryerleri için ne gibi faydaları beraberinde getirdi? Medya 3.0’da reklam teknolojilerinin kullanımı hayatımızı nasıl değiştiriyor? Monobrand ve multibrand markalar perakende medya hizmetlerinden nasıl ekstra fayda sağlayabilir? Markalar, bu odaktaki hangi yatırımlarla yeni bir gelir alanı oluşturabilir?

Tüm bunlar ve çok daha fazlası 25 Nisan 2024’te, “Unlock” temasıyla gerçekleşecek olan Perakende Medya Zirvesi’nde yanıt bulacak!

Branding Türkiye‘nin medya sponsoru olduğu zirveye dair detaylara erişmek için perakendemedyazirvesi.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Perakende profesyonelleri, perakende medya hizmet sağlayıcıları, medya ajansları ve markaların katılımı ile gerçekleştirilmesi hedeflenen Perakende Medya Zirvesi’ne katılım için fiziki (200 kişi) ve online (1000 kişi) olmak üzere 2 seçenek bulunuyor. Bi’Sektör organizasyonuyla hibrit biçimde Just Work Arena Etkinlik Sahnesi’nde gerçekleştirilecek olan zirve ücretsiz olup, katılım talebi için Kayıt Ol sayfası üzerinden başvuru yapılması gerekmektedir.

Perakende Medya Zirvesi 2024

Etkinlik Detayları

Organizasyon: Bi’Sektör

Tarih: 25 Nisan 2024

Kontenjan: 200 Kişi (Fiziki katılım) – 1000 Kişi (Online katılım)

Ücret: Etkinlik ücretsizdir.

Mekan: Just Work Arena

Adres: Meydan İstanbul AVM, Balkan Cd. No:62, 34770 Ümraniye/İstanbul


BALKAN E-COMMERCE SUMMIT

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.