Global, hibrit, yapay zeka destekli Oniki E-Ticaret ve E-İhracat Konferansı Konya Ticaret Odası öncülüğünde 14 Eylül 2023 tarihinde Bayır Diamond Otel Konya’da gerçekleşecek.

Oniki, yenilikçi konseptiyle hayata geçirdiği E-Ticaret ve E-İhracat Konferansı’nın 10. ayağını 14 Eylül 2023’te Bayır Diamond Otel Konya’da gerçekleştirecek.

iKAS ve Sovos ana sponsorluğunda gerçekleşen etkinlik; Konya Ticaret Odası, Konya Sanayi Odası, Konya Teknokent, MEVLANASİFED, Konya İhracatçılar Platformu, Konya Girişimci İşadamları Vakfı, Konya İş Kadınları Derneği, Konyagiad, ASKON Konya, TurkishExporter, ETİD, TACCS, Branding Türkiye, Teknolojik Grup ve ICT Medya tarafından da destekleniyor.

Hibrit konsepte sahip etkinliğe global düzeyde yoğun bir katılım bekleniyor. Konferansta, Konya Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı / TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Selçuk Öztürk, ETİD Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı / PttAvm CEO’su Hakan Çevikoğlu açılış konuşmalarını yapacak.

Oniki Konya E-Ticaret & E-İhracat Konferansı

Oniki bu konferansta Konya ve çevre illerdeki üreticileri ve markaları, e-ticaret ve e-ihracat alanında bu ürünleri alıp satışını yapacak satıcılar ve ekosisteme çeşitli çözümler sunan hizmet ve servis sağlayıcı firmalarla bir araya getirecek. Böylece katma değeri ve ticari potansiyeli yüksek iş birliklerinin sağlanması hedefleniyor.

Hibrit Yapay Zeka Teknolojisi İle Doğru Eşleştirme

Oniki tarafından geliştirilen yapay zeka destekli B2B matchmaking yapan hibritevent teknolojisi Konya’daki bu konferansta da fiziksel katılımcıların B2B masalarda, online katılımcıları ekranları başında bire bir iş odaklı networking yapmalarını sağlayacak. Oniki, geliştirdiği bu teknolojiyle etkinliğe katılan iş insanlarını kendilerine ve işlerine maksimum fayda sağlayacak en doğru 12 kişiyle buluşturacak.

Etkinliğe Özel Konsept Uygulanacak

Oniki yapay zeka teknolojisi haricinde sunduğu konferans + networking + eğlence konseptini yine bu etkinlikte de uygulayacak. Böylece katılımcılar bir yandan süre sınırı olan faydalı bilgiler içeren sunumlar dinlerken diğer yandan yapay zeka destekli B2B eşleşmelerle işlerini büyütme fırsatı yakalayacak. Tüm gün sürecek etkinlikte katılımcılar öğle yemeği ve kahve aralarında da networking yapma fırsatı bulacaklar.

Global Düzeyde 800’ün Üzerinde Katılım Bekleniyor

Hibrit konseptte gerçekleşecek olan etkinliğin fiziksel kanadında 500 katılımcı, online tarafta da 400’ün üzerinde katılım gerçekleşmesi bekleniyor. Belli aşamalardan geçirilerek özenle seçilen katılımcılar; etkinlik günü yapılan 12 B2B eşleşme seansıyla birlikte toplamda 10.000’in üzerinde bire bir iş odaklı networking görüşmesi gerçekleştirecekler.

Etkinliğe daha önce yer alan katılımcılar etkinlikten büyük bir verim aldıklarını, daha önce yaşamadıkları bir etkinlik deneyimi yaşadıklarını ve sektörün bu tarz etkinliklere ihtiyaç duyduğunu özellikle belirtti.


Katılımcı Görüşleri

Global, hibrit, yapay zeka destekli Oniki E-Ticaret ve E-İhracat Konferansı serisine dair katılımcı görüşlerini izlemek için aşağıdaki butona tıklayabilirsiniz. Oniki’nin düzenlediği konferanslara ise oniki.net adresi üzerinden başvuru yapabilirsiniz.


Oniki Logo

Oniki I Hakkında

Oniki, geliştirdiği eşsiz yapay zeka teknolojisiyle iş dünyasında en doğru B2B eşleştirmeleri sağlayan; yeni nesil etkinliklerin yapıldığı hibrit bir etkinlik platformudur. Yapay zekanın gücü sayesinde etkinlikteki en doğru 12 kişi ile eşleşebilir, size ve işinize maksimum fayda sağlayacak görüşmeler gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca özel tanışma seanslarına katılarak işinizi ve çevrenizi büyütebilirsiniz. İş dünyasındaki en güncel gelişmeleri ve en önemli başlıkları sektör profesyonellerinden dinleme şansını kaçırmayın. Maksimum 12 dakika ile sınırlandırılmış sunumlarla işinizi ve kendinizi geliştirecek bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.