Oniki’nin yapay zeka destekli yenilikçi konsepti ile hayata geçirdiği E-Ticaret ve E-İhracat Konferansı’nın on yedinci ayağı Ankara Crowne Plaza’da gerçekleştirildi. Ankara’da düzenlenen Oniki e-Ticaret ve e-İhracat konferansı SNI Technology ana sponsorluğunda gerçekleşirken 25 Nisan’daki etkinliğe e-ihracat ve e-ticaret ekosisteminin paydaşları katıldı.

Oniki tarafından yenilikçi bir konseptle tasarlanan E-Ticaret ve E-İhracat Konferansı’nın 17. ayağı Ankara’da gerçekleştirildi.

SNI Technology ana sponsorluğunda, Ankara Ticaret Odası, OSTİM Organize Sanayi Bölgesi, TOBB Kadın Girişimciler Kurulu, Orta Anadolu İhracatçı Birlikleri, Ankara Giyim Sanayicileri Derneği, Satış Ve İş Geliştirme Derneği, ETİD, Branding Türkiye, Teknolojik Grup, ICT Media desteğiyle düzenlenen etkinlik 700’ün üzerinde katılımcıyı ağırladı. Etkinlikte, 3.547 adet B2B görüşme yapıldı ve bu görüşmelerden 266 milyon liralık ticari değer ortaya çıktı.

Oniki E-Ticaret Ve E-İhracat Konferansı Ankara’da Düzenlendi

Oniki e-ticaret ve e-ihracat konferansı e-ticaret ekosisteminin önemli isimlerini bir araya getirdi. Çözüm arayan ve çözüm sunan tarafları bir araya getirerek katma değeri ve ticari potansiyeli yüksek iş birliklerinin doğmasına katkı sağlayan etkinlikte Ankara’nın önemli kamu kuruluşları, sivil toplum kuruluşları ve markalarının yanı sıra birçok global markanın temsilcisi de katılım gösterdi. Öncü markaların desteklediği Oniki E-Ticaret Ve E-İhracat Konferansı serisinde alanında uzman isimler bilgi ve deneyim paylaşımında bulundu. Konuşmacılar arasında

Gürsel Baran (Ankara Ticaret Odası Başkanı), Hasan Önal (Ticaret Bakanlığı E-İhracat Dairesi Başkanı), Hakan Çevikoğlu (ETİD Yönetim Kurulu Başkanı / PttAVM – Ceo)
Sami Altınkaya (Ekonomi Ekranı Kurucusu), Kübra Deniz Kolağası (SNI Genel Müdür Yardımcısı), Merve Akıncı (Moderatör), Ziya Kızıltan (Oniki Kurucu Ortak / Ceo), Ali Bulut (SNI Kanal Satış Ve İş Ortakları Genel Müdür Yardımcısı), Emrah Pamuk (Digital Exchange Co Founder & Ceo) gibi uzman isimlerin yer aldığı etkinlikteki tüm konuşmacıları öğrenmek için buradan bilgi alabilirsiniz.

E-ticaret ekosisteminin paydaşlarını buluşturan ve önemli bir iş birliği hacmi barındıran Oniki’nin bir sonraki etkinliği E-Ticarette Oyunlaştırma ile ilgili buradan bilgi alabilirsiniz.

Oniki I Hakkında

Oniki, geliştirdiği eşsiz yapay zeka teknolojisiyle iş dünyasında en doğru B2B eşleştirmeleri sağlayan; yeni nesil etkinliklerin yapıldığı hibrit bir etkinlik platformudur.


ONİKİ – Bursa

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.