Branding Türkiye’nin etkinlik odaklı alt markası “Branding Türkiye Etkinlik” ile Ondokuz Mayıs Üniversitesi KOBİ ve Girişimcilik Topluluğu işbirliğiyle organize edilen “Dijital Markalaşma Zirvesi” 19 Mart 2018’de Samsun’da gerçekleşecek.

Branding Türkiye’nin etkinlik odaklı alt markası olan “Branding Türkiye Etkinlik” ve “Ondokuz Mayıs Üniversitesi KOBİ ve Girişimcilik Topluluğu” işbirliğiyle Ondokuz Mayıs Üniversitesi’nde Dijital Markalaşma Zirvesi gerçekleşecek. Zirve 19 Mart 2018’de Samsun’da yapılacak.

Zirvede; Branding Türkiye’nin Sahibi Genel Yayın Yönetmeni Mürsel Ferhat Sağlam sahneye çıkacak. Ayrıca SEO Ajans İstanbul Sahibi ve Ajans Başkanı Salih Gedikli ve G4A Studio&Workshop Kurucusu Sercan Yılmaz, “Dijital Markalaşma Zirvesi”nin konuşmacıları arasında yer alıyor.

Dijital Markalaşma Zirvesi

19 Mart’ta Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi’nde gerçekleşecek olan Dijital Markalaşma Zirvesi adlı etkinlikte Dijital Markalaşma Uzmanı, Sosyal Medya Stratejisti, Eğitmen Ve Yazar Mürsel Ferhat Sağlam, “Kavramlarla Stratejik Marka Yönetimi” başlıklı oturumda konuşma yapacak. Sağlam, konuşması boyunca stratejik marka yönetimini, “nedir – nasıl” doğrultusunda yeniden yorumlayacak.

SEO Uzmanı Salih Gedikli “Dijital Markalaşma Yolunda SEO” başlıklı ikinci oturumda sahneye çıkacak. Gedikli konuşmacı boyunca dijital markalaşmanın önemli bir parametresi olan SEO kavramının etkisinden bahsedecek.

“Markalaşma Yolunda Growth Hacking” başlığını taşıyan son oturumda ise Growth Hacking Uzmanı Sercan Yılmaz konuşma yapacak. Yılmaz, “Markalaştığınız oranda mı büyürsünüz, yoksa büyüdüğünüz oranda mı markalaşırsınız?” sorusuna yanıt verecek.

“Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi İktisat Fakültesi Konferans Salonu”nda gerçekleşecek olan etkinlik 19 Mart 2018 tarihinde saat 13:00’da başlayacak. Zirvenin ardından 25 katılımcıya çekilişle Dikeyeksen Yayıncılık etiketini taşıyan iş kitapları hediye edilecek.

Dijital Markalaşma Zirvesi - Afiş

Dijital Markalaşma Zirvesi sonunda yapılacak olan kitap çekilişine katılmak için “Branding Türkiye Etkinlik”in resmî web sitesinde yer alan katılım formunun sadece Ondokuz Mayıs Üniversitesi öğrencileri tarafından doldurulması gerekmektedir. Formu doldurmak için Branding Türkiye Etkinlik’in resmi web sitesini ziyaret edin.

Dipnot

Dijital Markalaşma Zirvesi adlı bu etkinlik sona erdiği için başvuru formu kaldırılmıştır. Geçmiş etkinlikler ve yeni yapılacak etkinliklerle ilgili bilgi almak için etkinlik.brandingturkiye.com‘u ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca sayfanın sol alt köşesinde yer alan bildirim butonunu aktifleştirebilirsiniz. Böylece Branding Türkiye’deki güncel içerikleri ve etkinlikleri anlık bildirim olarak alabilirsiniz. Bu arada bülten aboneliğinizi buradan aktif ederek mail listemize katılabilirsiniz. 


Branding Türkiye Etkinlik I HAKKINDA

Bütünleşik pazarlama mecrası Branding Türkiye’nin etkinlik odaklı alt markası olan “Branding Türkiye Etkinlik“ ile her ay bir üniversitede bütünleşik pazarlamanın kapsamına giren konularla ilgili (reklam, pazarlama, iletişim, medya, kurumsal iletişim, marka, halkla ilişkiler, dijital markalaşma, dijital PR, dijital pazarlama, sosyal medya, stratejik satış, satın alma, insan kaynakları vs.) ücretsiz etkinlikler / zirveler düzenlenmektedir. Üniversitelerin yanı sıra her ay sektör profesyonellerini hedefleyen ücretsiz konferansların da gerçekleştiren Branding Türkiye Etkinlikin amacı katılımcılara 3F Fenomeni odağında (fikir, fayda, farkındalık) bilgi ve tecrübe aktarımında bulunmaktır.

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.