Branding Türkiye sponsorluğunda Linkedin’de yapılan kitap çekilişlerinde bu hafta İlker Taner Uzun’un Önce Kendimi Sattım kitabı yer alıyor. 

İş, bilgisayar, bilişim, kişisel gelişim, biyografi, reklamcılık, marka – pazarlama vs. türlerinde yayınlanan kitaplara yönelik Branding Türkiye tarafından Linkedin odağında kitap çekilişleri gerçekleştiriliyor.

Önce Kendimi Sattım Kitap Çekilişi

Sektör profesyonelleri tarafından ilgiyle takip edilen global iş ağı Linkedin’de “Branding Türkiye Sponsorluğunda” gerçekleştirilen kitap çekilişlerinde bu hafta Önce Kendimi Sattım kitabı yer alıyor. Ceres Yayınları etiketiyle piyasaya çıkan ve İlker Taner Uzun tarafından kaleme alınan “Önce Kendimi Sattım”ı kazanmak için çekilişe katılın.

Önce Kendimi Sattım çekilişine katılmak için TIKLAYINIZ

Çekiliş Şartları

  • “Branding Türkiye Kariyer Merkezi” Linkedin Sayfasını Takip Etmek
  • Çekilişe katıldığına dair paylaşıma yorum olarak “+” yazmak.

Çekiliş Tarihi

  • Başlangıç: 03.06.2018
  • Bitiş: 09.06.2018

Kazananlar

  • Önce Kendimi Sattım Kitap Çekilişi ile ilgili çekiliş sonucu 10.06.2018’de Linkedin’de duyurulacaktır.

Önce Kendimi Sattım I Arka Kapak

Uluslararası bir şirketin satış danışmanlığı görevine aday adayı olarak kabul edildiğim günden bu yana tam 25 yıl geçmiş.

Dile kolay, tam çeyrek asır.

O günden bu yana birçok sektörde ve satışın her kademesinde çalıştım. Yurt içi ve yurt dışı olmak üzere, on beş binin üzerinde bire bir satış görüşmesi yaptım. Randevu almak için binlerce kez çevirdim telefonun tuşlarını. Milyon kilometreler kat ettim müşterilerimin peşinden. Mesleğimle ilgili yüzlerce kitap, makale okuyup, onlarca eğitime, düzinelerce fuara, konferansa katıldım, eğitimler verdim ve bir o kadar da bu mesleğe insan yetiştirdim. Hâlâ öğreniyorum. Hâlâ yanlışlarımdan ders çıkartıyorum. İyi ki bu mesleği seçmişim.

Bugüne kadar verdiğim en güzel kararlardan biridir bu. Satış, temelde ikili ilişki kurma, geliştirebilme ve sürdürebilme yeteneğini esas alır. Bu yetenek ise, insanların doğru iletişim kurabilmelerinin temel şartıdır. Bu yüzden satışı sadece satışçılar değil, herkes öğrenmelidir.

Kitabın Özellikleri

Yayınevi: Ceres Yayınları

Çevirmen:

Yayın Tarihi: 18.05.2018

ISBN: 6052048467

Baskı Sayısı: 1. Baskı

Dil: TÜRKÇE

Sayfa Sayısı: 320

Cilt Tipi: Karton Kapak

Kağıt Cinsi: Kitap Kağıdı

Boyut: 13.5 x 21 cm

Tür: İş Kitapları – Ekonomi – Satış

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.