Ondokuz Mayıs Üniversitesi Kobi Ve Girişimcilik Topluluğu tarafından gerçekleştirilecek olan OMÜ’de Tecrübe Paylaşımı etkinliği daha önce iki defa düzenlenmiş olup bu yıl üçüncü kez yapılacak.

Tecrübe Paylaşımı odaklı etkinliğin temel amacı sektör profesyonelleriyle üniversitelileri aynı masa etrafında bir araya getirerek bir nevi yuvarlak masa toplantıları konseptini uygulamak. Bu mantıkla gerçekleşecek olan etkinlikte bu sene 6 sektör profesyoneli / mentör yer alacak.

Birçok global ve yerel organizasyonu (etkinlik, zirve, meetup, eğitim, çalıştay, panel, ödül töreni vs.) destekleyen ve bu sayede ekosisteme sürdürülebilirlik katan Türkiye’nin en popüler bütünleşik pazarlama ve iş – ekonomi mecrası Branding Türkiye‘nin resmi medya sponsoru olduğu ve bu sene üçüncüsü düzenlenen “OMÜ’de Tecrübe Paylaşımı” temalı etkinlik 25 Nisan 2018’de saat 14:30’da başlayacak.

OMÜ’de Tecrübe Paylaşımı

OMÜ’de Tecrübe Paylaşımı odağındaki bu etkinliğin temel misyonu sektör uzmanlarıyla Ondokuz Mayıs Üniversitesi öğrencilerini aynı masa etrafında bir araya getirerek bir nevi yuvarlak masa toplantıları konseptini uygulamaktır.

Bu mantıkla gerçekleşecek olan etkinlikte bu sene 6 sektör profesyoneli / mentör yer alacak. Mentör sayısı kadar yuvarlak masanın olacağı etkinlikte, her masadaki 1 mentöre karşılık 10 – 12 kadar Ondokuz Mayıs Üniversitesi öğrencisi bulunacak.

Sektör profesyonellerinden oluşan mentörlerin kişisel ve sektöre dair tecrübelerini aktardığı OMÜ’de Tecrübe Paylaşımı temalı etkinliğin bir diğer özelliği de üniversitelilerin, samimi bir sohbet havasında sektör profesyonellerine iş hayatına yönelik soru sorma fırsatı vermesidir. Ayrıca bu etkinlik katılımcılara kariyer imkânı da sağlıyor.

Toplam 6 konuşmacı olmak üzere 6 oturum üzerinden gerçekleştirilecek Tecrübe Paylaşımı odaklı etkinliğe katılmak için kayıt formunun doldurulması gerekmektedir. Formu doldurmak için etkinliği düzenleyen kulübün resmi web sitesini ziyaret edebilir veya kulübe ait sosyal medya hesaplarından yetkililerle iletişime geçebilirsiniz.

Konuşmacılar

Tecrübe Paylaşımı odağındaki etkinliğin konuşmacıları aşağıdaki gibidir;

Faika ERGÜDER (Purple Sustainable Ideas / Kurucu)

Eren Günhan ULUSOY (Ulusoy Un/  Yönetim Kurulu Başkanı)

Ayşe SEVİNDİK (ASINKA HR / Kurucu Ortağı)

Neslihan Yavuz APAK (Yeşilyurt AVM / Genel Müdür)

Kerem TÜFEKÇİ (Resman A.Ş. / Fabrika Müdürü)

Hande KESKİN (Samsun Mado / Genel Müdür)

Mekan

Tecrübe Paylaşımı odaklı etkinlik Samsun Yelken Spor Kulübü İskele Salonu’nda gerçekleşecektir.

Tarih Ve Saat

Tecrübe Paylaşımı odaklı etkinlik 25 Nisan 2018 tarihinde ve saat 14:30’da gerçekleşecektir.

NOT: OMÜ’de Tecrübe Paylaşımı Etkinliği’nin kontenjanı sınırlıdır. Ayrıca etkinliğe kayıt zorunluluğu vardır. Katılım ücreti ise kişi başı 10 TL’dir.

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.