Tecrübe Paylaşımı 3 Etkinliği

Ondokuz Mayıs Üniversitesi Kobi Ve Girişimcilik Topluluğu tarafından gerçekleştirilecek olan OMÜ’de Tecrübe Paylaşımı etkinliği daha önce iki defa düzenlenmiş olup bu yıl üçüncü kez yapılacak.

Türkiye’nin en popüler bütünleşik pazarlama ve iş – ekonomi mecrası Branding Türkiye‘nin resmi medya sponsoru olduğu ve bu sene üçüncüsü düzenlenen “OMÜ’de Tecrübe Paylaşımı” temalı etkinlik 25 Nisan 2018’de saat 14:30’da başlayacak.

OMÜ’de Tecrübe Paylaşımı

Etkinliğin temel amacı sektör profesyonelleriyle üniversitelileri aynı masa etrafında bir araya getirerek bir nevi yuvarlak masa toplantıları konseptini uygulamak. Bu mantıkla gerçekleşecek olan etkinlikte bu sene 6 sektör profesyoneli / mentör yer alacak. Mentör sayısı kadar yuvarlak masanın olacağı etkinlikte, her masadaki 1 mentöre karşılık 10 – 12 Ondokuz Mayıs Üniversitesi öğrencisi bulunacak.

Mentörlerin kişisel ve sektöre dair tecrübelerini aktardığı OMÜ’de Tecrübe Paylaşımı temalı etkinliğin bir diğer özelliği de üniversitelilerin, samimi bir sohbet havasında sektör profesyonellerine iş hayatına yönelik soru sorma fırsatı vermesidir. Ayrıca bu etkinlik katılımcılara kariyer imkânı da sağlıyor.

Toplam 6 konuşmacı olmak üzere 6 oturum üzerinden gerçekleştirilecek programa katılmak için kayıt formunun doldurulması gerekmektedir. Formu doldurmak için buraya tıklayın

Konuşmacılar

Faika ERGÜDER (Purple Sustainable Ideas / Kurucu)

Eren Günhan ULUSOY (Ulusoy Un/  Yönetim Kurulu Başkanı)

Ayşe SEVİNDİK (ASINKA HR / Kurucu Ortağı)

Neslihan Yavuz APAK (Yeşilyurt AVM / Genel Müdür)

Kerem TÜFEKÇİ (Resman A.Ş. / Fabrika Müdürü)

Hande KESKİN (Samsun Mado / Genel Müdür)

Mekan

Samsun Yelken Spor Kulübü İskele Salonu

Tarih Ve Saat

25 Nisan 2018 / 14:30

NOT: Kontenjan sınırlıdır. Ayrıca etkinliğe kayıt zorunluluğu vardır. Katılım ücreti 10 TL’dir.

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.

Bir Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir