NulaSoft tarafından geliştirilen yerli oyun girişimi Nula Games’te ödüllü oyunlar başladı. Peki Nula Games nedir? Ödüllerin içeriği ne? Ödül kazanmak için yapılması gerekenler neler? İşte detaylar!

Zeka oyunları çok eski çağlardan beri insanlar için hep ilgi çekici olmuştur. Bazen hız bazen strateji bazen de sabır gerektiren kadim zeka oyunları sadece analitik zekayı geliştirmekle kalmaz motivasyon da sağlar. Günümüz dünyasında ise her şey gibi zeka oyunları da dijitalleşti. Yerli oyun girişimi Nula Games, bu alanda önemli bir konumda bulunuyor.

Kamusal ve kurumsal işletmelerin yazılım ihtiyaçlarına özel çözümler üreten bir yazılım geliştirme firmasıd olan NulaSoft tarafından geliştirilen Nula Games’te ödüllü oyunlar başladı! Ödüllerin içeriği ve oyunlara dair detayları sizler için derledik!

Nula Games’te Ödüllü Oyunlar

Yerli oyun girişimi Nula Games, kullanıcıların mobil oyun deneyimine farklı bir perspektif katan özgün bir yapıya sahip. Zeka oyunları sevenlerin ilgi odağı olan Nula Games, sadece oyunların kurgusuyla veya içeriğiyle değil oyunlardaki ödül sistemiyle de dikkat çekiyor. Birbirinden farklı ve özgün bir hediye sistemine sahip olan Nula Games, oyunculara farklı bir oyun deneyiminin yanında somut ödül tecrübesi de vaat ediyor.

Nula Games’te; Kelime Avı, Sudoku, Yap-boz, Karedoku, Bayrak Bulmaca, Ne Kadar Dikkatlisin, Çift Sayı ve Tek Sayı Avı, Emoji Avı gibi görsel hafıza, dikkat geliştirme, beyin egzersizi, odaklanma, bilişsel ve matematiksel zeka gelişimine katkı sağlayan oyun grupları bulunuyor. Zeka oyunları ve bulmaca sevenler için sürekli ve eğlenceli bir oyun deneyimi vaat eden Nula Games, sadece puan sistemiyle değil ödül sistemiyle de farkını ortaya koymayı başardı. Tablet, kitap, hediye çeki ve sponsor firmalardan hediye ürünler başta olmak üzere Nula Games’te birbirinden değerli ve gerçek ödüller söz konusu. Ödül ve hediye sistemini dijital dünyadan gerçek hayata taşımayı başaran Nula Games’i AppStore ve Play Store aracılığıyla mobil cihazınıza indirebilirsiniz.

Nula Games tarafından geliştirilen oyunlarla eğlenceli zaman geçirirken bir taraftan da birbirinden değerli ödülleri kazanma fırsatı yakalamak için oyunu hemen cihazınıza indirebilirsiniz.

Girişim hakkında detaylı bilgi almak için Nula Games’in resmi web sitesini buradan ziyaret edebilirsiniz. Oyuna dair merak ettikleriniz için “Sıkça Sorulan Sorular”a bakabilisiniz.


10 Maddede Dijital Markalaşma

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.