Arka Kapak

Nöro Satış

Mert Aydıner tarafından kaleme alınan Nöro Satış kitabının arka kapak metni;

Satışta başarılı olmanın sırrı, ilişkileri doğru yönetebilmektir. Bunun ilk adımı da müşterilerimizin konfor alanlarına bizi güvenle almalarını sağlayacak içtenliği ve bütünlüğü sergileyebilmektir. Diğerlerinin güvenini ve işbirliğini sonsuza dek kazanmak istiyorsak olumlu tavrımızı, bilgi ve becerilerimizi onların önceliklerine ve değerlerine hizmet etmek için kullandığımızı kanıtlayabilmeliyiz.

  • Beyin diliyle kısa sürede, uzun soluklu ilişkiler kurmanın yollarını öğrenebilir,
  • Beynin nasıl çalıştığını ve karar verdiğini öğrenerek rakiplerinize avantaj sağlayabilir,
  • Beden dilini ve yüz ifadelerini tanımlayarak müşterilerinizin gerçek düşüncelerini okuyabilir,
  • Savundukları değerlere ve önceliklere hizmet ederek onlara tatmin duygusu yaşatabilir,
  • Beyin dostu bir yaklaşımla müzakere sonunda masadan istediğinizi alarak kalkabilirsiniz..

Beyni keşfettikçe yeni kıtalar bulmak üzere daha da açılacaksınız. Ayak basılmamış kıyılar ve gizli hazineler sizi bekliyor… Bu kitap (Nöro Satış) puslu ve fırtınalı denizlerde pusulanız olacak.

Kitabın Özellikleri

Yayınevi: Ceres Yayınları

Çevirmen: Yok

Yayın Tarihi: 19.08.2019

ISBN: 6054910663

Baskı Sayısı: 3. Baskı

Dil: TÜRKÇE

Sayfa Sayısı: 256

Cilt Tipi: Karton Kapak

Kağıt Cinsi: 1. Hamur Kağıt

Boyut: 13.5 x 21 cm

Yazar Hakkında I Mert Aydıner

Liderlik ve Dönüşüm Stratejisti, Konuşmacı, Yazar

Mert Aydıner, nöroanatomi konusundaki akademik geçmişine dayanarak satın alma noktasında vermiş olduğumuz kararların ve davranışların altında yatan biyolojik ve psikolojik nedenleri tanımlamak üzere çalışmalar gerçekleştiriyor. Academy Neuro bünyesinde doğruluğu bilimsel olarak kanıtlanmış bu çıktıları profesyonel iş dünyasına adapte eden Mert Aydıner, ekonomik karşılığı olan iş süreçleri yazıyor ve eğitim programları tasarlıyor.

Mert Aydıner, aynı zamanda Nöropsikolojiyi ve Sinergolojiyi temel alarak yaptığı bu çalışmalar neticesinde, ortaya çıkan “derin farkındalık ve içgörü” ile kişilerin duygu durumlarını doğru tanımlayabilmelerini ve uyaranlar karşısında tepkisel bir hayat sürmek yerine, ifadeleri ve davranışları konusunda “bilinçli tercihlerde” bulunabilmelerini sağlamaya dönük çalışmalara da imza atıyor.

Deneyimli bir iş koçu olarak özellikle “öz liderlik, duygusal zekâ ve ilişki yönetimi” konularında hazırladığı rehber araçlar ile Mert Aydıner, bugün “yeni nesil yönetim modeli” olarak kabul edilen koçluk ve mentorluk yaklaşımının iş dünyasına adaptasyonunu kolaylaştırıyor.

Nöro Satış kitabının yazarı Mert Aydıner, Nöropsikoloji temelinde tasarladığı 5 Adımda Yeni Nesil Liderlik Modeli (Uyum > İstek > Hareket > Tatmin > Tekrar) ile iş hayatında güveni, bağlılığı ve performansı arttırmaya da yardımcı olan Aydıner’in çalışmalarının ortak felsefesini “beyni düşünmek üzere eğitmek” oluşturuyor. Aydıner, bu keşif yolculuğunda öğretmek için değil, öğrenmek için ve etkilemek için değil, etkilenmek için çaba göstermenin kişileri “insan mıknatısına” dönüştürdüğüne inanıyor.

Bu felsefe etrafında yaptığı çalışmaları da “Nöro Satış – Müşteri Mıknatısı Olmanın Formülü” adlı kitabında bir araya getiren Mert Aydıner yazdığı kitaplar, makaleler ve verdiği seminerlerle kitlelerin kendi keşiflerini yapmalarına da aracı oluyor.

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.