NishNova Together Serisi – Dijital Markalaşma

Branding Türkiye’nin medya sponsoru olduğu NishNova Together Serisi’nde bu defa Dijital Markalaşma konuşulacak. Nişantaşı Üniversitesi’nde gerçekleşecek olan etkinlikte Branding Türkiye Genel Yayın Yönetmeni Mürsel Ferhat Sağlam, girişimcilere dijital markalaşma kavramını anlatacak. 

Aytunga‘nın gerçekleştirdiği NishNova Together Serisi etkinliklerinde 1 Kasım 2018’de “Dijital Markalaşma” konuşulacak. Branding Türkiye Genel Yayın Yönetmeni Mürsel Ferhat Sağlam‘ın kavramsallaştırdığı “Dijital Markalaşma“ya dair 3F Fenomeni doğrultusunda gerçekleştirilecek olan konferansta; “dijital markalaşma nedir?”, “dijital markalaşma niye önemlidir?”, “dijital markalaşma ama nasıl?”, sorularına yanıt aranırken aslında “girişimciler için dijital markalaşma tavsiyeleri” odağında dijital markalaşma kavramına farkındalık hedefleniyor.

Aytunga’nın etkinliğe dair verdiği bilgide şu açıklama yer alıyor: 

Dijital Markalaşma’yı, ilk gördüğünüzde ‘Dijital Pazarlama‘ olarak okumuş olabilirsiniz veya öyle algılayabilirsiniz. Böyle olması çok normal. Çünkü ‘Dijital Markalaşma‘ geç kalınarak henüz yeni türetilmiş, ama üzerine çokça şey de söylenmiş bir kavramdır. İkisi birbirinden bağımsız olmasa da farklı kavramlar olduğunun altını çizmenin doğru olduğunu düşündük.

Dijital dünya, kurumsal evrende büyümesini gerçekleştirirken yeni meslekler, kavramlar türetmeye veya bunları yaratmayı zorunluluk haline getirmeye devam ediyor. Web girişimciliğinin ötesinde, bugün kurmak istediğiniz girişimin dijital ile temas etmesi neredeyse bir zorunluluk. Burada marka olmak ise bir ayrıcalık diyebiliriz. Startup ekosisteminde geliştirilen her ürün bunu destekler nitelikte büyüyor.

‘PekiGirişimciler İçin Dijital Markalaşma nedir?’ , ‘Bir startup nasıl dijital markalaşabilir?’ ve ‘Dijital markalaşmanın, dijital pazarlamadan farkınedir?’ gibi soruların cevabını almak, önemini vurgulamak amacıyla, kavramı Branding Türkiye çatısında ilk kez net olarak dile getiren, konunun uzmanı Mürsel Ferhat Sağlam‘ı 01.11.2018 tarihinde, saat 17.30‘da NishNova İnovasyon Merkezine konuk ettik. Siz de dijital dünya da iyi bir marka olmak veya yaratmak istiyorsanız bu etkinliği kaçırmayın!

NOT: Etkinlik Ücretsizdir ve Kayıt Zorunludur

Etkinlik Detayları

Yer: Nişantaşı Üniversitesi Nishnova Center

Tarih: 1 Kasım 2018

Saat: 17:30 – 19:30

Konuşmacı: Mürsel Ferhat Sağlam

Adres: Maslak Mahallesi Söğütözü Sk. No:20/Y Nişantaşı Üniversitesi Maslak 1453 Neotech Kampüsü NishNova Sarıyer/İstanbul, Istanbul, İstanbul 34000

Ulaşım: Etkinlik alanına Nişantaşı Üniversitesi servisleriyle ulaşabilirsiniz. Servislerimiz yarım saatte bir kalkmaktadır. İTÜ Ayazağı metro istasyonu Windowist Tower çıkışından 500 metre ileride yer alan Sun Plaza önündeki Yücel Turizm servisleri, sizleri NishNova‘ya getirecektir.

KAYIT FORMU

powered by Typeform

Hakkında I Mürsel Ferhat Sağlam

17 Nisan 1989 İstanbul doğumludur. Namık Kemal Üniversitesi Halkla İlişkiler & Tanıtım Bölümü, Beykent Üniversitesi Tarih Bölümü ve Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümü mezunudur. Beykent Üniversitesi’nde Tarih alanında yüksek lisans yapmıştır. Akademik kariyerine Marmara Üniversitesi’nde Halkla İlişkiler ve Reklamcılık bölümünde özel öğrenci statüsünde ve doktora seviyesinde devam etmektedir. Kişi ve kurumlara dijital markalaşma, stratejik marka yönetimi, dijital pazarlama, sosyal medya pazarlama, içerik pazarlaması ve online itibar yönetimi odaklı çözümler sunan dijital markalaşma ajansı “Ajans Paradise” (2012), ve bütünleşik pazarlamaya dair tüm olguların akademisyenler ve sektör profesyonelleri tarafından değerlendirildiği, dijitalin dinamiklerine uygun bir yayın politikasına sahip ve fayda odaklı yeni nesil bir mecra olan ve dijital dünyanın marka mecrası mottosuna sahip “Branding Türkiye” (2018) Mürsel Ferhat Sağlam’ın girişimleri arasında yer almaktadır.

Mürsel Ferhat Sağlam’ın hikâye, roman, deneme, marka / pazarlama olmak üzere farklı türlerde yayınlanmış 5 kitabı bulunmaktadır. Ulusal ve uluslar arası birçok mecrada uzmanlık alanlarıyla ilgili çeşitli makaleler yazmış olan Sağlam, kamu ve özel sektördeki kurumlara dijital pazarlama, sosyal medya, içerik pazarlaması, stratejik marka yönetimi, girişimcilik, zaman yönetimi, itibar yönetimi, kriz yönetimi ve dijital markalaşma konularında eğitimler ve konferanslar vermektedir. 

Hakkında I NishNova Nedir?

Girişimcilik Ofisi, üniversite-sanayi işbirliklerinin oluşturulduğu Teknoloji Transfer Ofisi ve öncelikli akademisyenler olmak üzere kamu destekli projelerin hazırlandığı ve çalıştığı proje kapsamında 360 ° ‘lik bir İnovasyon Merkezi’dir.

Nişantaşı Üniversitesi Maslak 1453 NeoTech kampüsü içinde yer alır. NishNova Kuluçka Merkezi’nde prototipten ürün, prototipten ürüne, ilk ürün satışından, teknik ve işletme eğitimleri, teknik danışmanlık ve danışmanlık hizmetleri önemli oranlardaki potansiyel işçilik ve melekcilik ve girişimcilik kurumuşları.

Bu mekanlar Nishnova girişimlerinden biri olan Aytunga, Nishnova ile beraber faaliyet serisine ‘TOGETHER’ ile başlamış bulunmaktadır. İki haftada bir Perşembe akşamları düzenlenecek olan, girişimcilik ekosisteminin tanınmış uzmanlık ve başlangıç ​​girişimleri bir konu başlığında buluşturacağımız ‘TOGETHER’ etkinlik serimize davetlisiniz.

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.

Bir Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir