NishNova Together Serisi’nde bu defa Dijital Markalaşma konuşulacak. Nişantaşı Üniversitesi’nde gerçekleşecek olan etkinlikte Branding Türkiye’nin Sahibi Ve Genel Yayın Yönetmeni Mürsel Ferhat Sağlam, girişimcilere dijital markalaşma kavramını anlatacak. 

Aytunga‘nın gerçekleştirdiği NishNova Together Serisi etkinliklerinin 1 Kasım 2018’deki bölümünde “Dijital Markalaşma” konuşulacak.

NishNova Together Serisi

Branding Türkiye’nin Sahibi Genel Yayın Yönetmeni Mürsel Ferhat Sağlam’ın kavramsallaştırdığı “Dijital Markalaşma”ya dair 3F Fenomeni doğrultusunda gerçekleştirilecek olan konferansta; “dijital markalaşma nedir?”, “dijital markalaşma niye önemlidir?”, “dijital markalaşma ama nasıl?”, sorularına yanıt aranacak. Sonuç itibariyle etkinlikte “girişimciler için dijital markalaşma tavsiyeleri” verilecek ve dijital markalaşma kavramına dair farkındalık sağlanacak.

Nishnova Together Serisi Dijital Markalaşma - Afiş

Dijital Markalaşma Etkinliği Hakkında

Bütünleşik pazarlama mecrası Branding Türkiye‘nin resmi medya sponsoru olduğu “Dijital Markalaşma” temalı etkinliğe dair Aytunga bir açıklama yaptı. Aytunga’nın etkinliğe dair verdiği bilgide şu açıklama yer alıyor:

“Dijital Markalaşma’yı, ilk gördüğünüzde ‘Dijital Pazarlama‘ olarak okumuş olabilirsiniz veya öyle algılayabilirsiniz. Böyle olması çok normal. Çünkü ‘Dijital Markalaşma‘ geç kalınarak henüz yeni türetilmiş, ama üzerine çokça şey de söylenmiş bir kavramdır. İkisi birbirinden bağımsız olmasa da farklı kavramlar olduğunun altını çizmenin doğru olduğunu düşündük.

Dijital dünya, kurumsal evrende büyümesini gerçekleştirirken yeni meslekler, kavramlar türetmeye veya bunları yaratmayı zorunluluk haline getirmeye devam ediyor. Web girişimciliğinin ötesinde, bugün kurmak istediğiniz girişimin dijital ile temas etmesi neredeyse bir zorunluluk. Burada marka olmak ise bir ayrıcalık diyebiliriz. Startup ekosisteminde geliştirilen her ürün bunu destekler nitelikte büyüyor.

“Girişimciler İçin Dijital Markalaşma nedir?” , “Bir startup nasıl dijital markalaşabilir?” ve “Dijital markalaşmanın, dijital pazarlamadan farkı nedir?” gibi soruların cevabını almak, kavramın önemini vurgulamak amacıyla, kavramı, Branding Türkiye çatısında ilk kez net olarak dile getiren, konunun uzmanı Mürsel Ferhat Sağlam‘ı 01.11.2018 tarihinde, saat 17.30‘da Nish Nova İnovasyon Merkezi’ne konuk ettik. Siz de dijital dünya da iyi bir marka olmak veya yaratmak istiyorsanız bu etkinliği kaçırmayın!”

Etkinlik Detayları

Yer: Nişantaşı Üniversitesi Nishnova Center

Tarih: 1 Kasım 2018

Saat: 17:30 – 19:30

Konuşmacı: Mürsel Ferhat Sağlam

Adres: Maslak Mahallesi Söğütözü Sk. No:20/Y Nişantaşı Üniversitesi Maslak 1453 Neotech Kampüsü NishNova Sarıyer/İstanbul, Istanbul, İstanbul 34000

Ulaşım: Etkinlik alanına Nişantaşı Üniversitesi servisleriyle ulaşabilirsiniz. Servislerimiz yarım saatte bir kalkmaktadır. İTÜ Ayazağı metro istasyonu Windowist Tower çıkışından 500 metre ileride yer alan Sun Plaza önündeki Yücel Turizm servisleri, sizleri NishNova‘ya getirecektir.


Not: Etkinlik ücretsizdir. Ancak etkinliğe katılım için kayıt formunun dolduruması gerekmektedir.


Mürsel Ferhat Sağlam

Mürsel Ferhat Sağlam I Hakkında

Mürsel Ferhat Sağlam, 16 Nisan 1989 İstanbul doğumludur. Namık Kemal Üniversitesi Halkla İlişkiler & Tanıtım Bölümü, Beykent Üniversitesi Tarih Bölümü ve Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümü mezunudur. Beykent Üniversitesi’nde Tarih alanında yüksek lisans yapmıştır. Akademik kariyerine Marmara Üniversitesi’nde Halkla İlişkiler ve Reklamcılık bölümünde doktora seviyesinde özel öğrenci statüsünde devam etmektedir.

“Ajans Paradise” (2012), ve Branding Türkiye (2018) Mürsel Ferhat Sağlam’ın girişimleri arasında yer almaktadır.

Mürsel Ferhat Sağlam’ın hikâye, roman, deneme, pazarlama olmak üzere farklı türlerde yayınlanmış 6 kitabı bulunmaktadır. Ulusal ve uluslar arası birçok mecrada uzmanlık alanlarıyla ilgili çeşitli makaleler yazmış olan Sağlam, kamu ve özel sektördeki kurumlara dijital pazarlama, sosyal medya, içerik pazarlaması, stratejik marka yönetimi, girişimcilik, zaman yönetimi, itibar yönetimi, kriz yönetimi ve dijital markalaşma konularında eğitimler ve konferanslar vermektedir.

Dijital Markalaşmayı kavramsallaştırarak sosyal bilimlere ve iletişim literatürüne kazandıran Mürsel Ferhat Sağlam, bu alanda yazdığı makale ve kitaplarla, eğitim ve konferanslarıyla sektörün tüm dinamiğini yeniden yorumlayarak, belirlemiştir. Dijital Markalaşma Eğitimi, yüksek lisans formatında Mürsel Ferhat Sağlam tarafından hazırlanıp tescillenerek Dijital Markalaşma kavramının akademik düzeyde sürdürülebilirliği sağlanmıştır. Mürsel Ferhat Sağlam tarafından kavramsallaştırılan diğer terimler ise; 3F Fenomeni, Kurumsal İletişim 2.0 şeklindedir.

Stratejik Marka Yönetimi kitabı Mürsel Ferhat Sağlam’ın sektöre dair yayınlanmış ilk kitabıdır. Ancak bu kitap dışında yazarın, edebi türde yayınlanmış kitapları da bulunmaktadır.

Mürsel Ferhat Sağlam’ın Kitapları

  • Günübirlik Sonsuzluk (Hikaye)
  • Raygan (Roman)
  • Var Say (Roman)
  • Aşkzade (Hikaye)
  • Stratejik Marka Yönetimi (Marka – Pazarlama)
  • Dijital Markalaşma (Marka – Pazarlama)

Mürsel Ferhat Sağlam’ın Yayına Hazırlanan Kitapları; 

  • A’dan Z’ye Marka Yönetimi
  • Sosyal Medyanın Nabzı
Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.