Branding Türkiye Etkinlik ile Nişantaşı Üniversitesi işbirliğiyle organize edilen Dijital Markalaşma Zirvesi’ne dair notlar ile etkinlikten kareleri paylaştığımız bu içerikte etkinlikte kullanılan slaytlar da yer alıyor. İşte Nişantaşı Üniversitesi’nde gerçekleşen Dijital Markalaşma Zirvesi’ne dair notlar!

Bütünleşik pazarlamaya dair tüm olguların akademisyenler ve sektör profesyonelleri tarafından değerlendirildiği, dijitalin dinamiklerine uygun bir yayın politikasına sahip ve fayda odaklı yeni nesil bir mecra olan Branding Türkiye‘nin etkinlik odaklı alt markalarından biri olan Brading Türkiye Etkinlik her ay farklı bir üniversitede ücretsiz dijital ve marka / pazarlama zirveleri gerçekleştirmektedir.

Sektör profesyonelleri ile akademisyenleri, üniversite öğrencileriyle buluşturarak farkındalık ve fayda odaklı organizasyonlar kurgulayan Branding Türkiye, bu vizyon odağında “Dijital Markalaşma Zirvesi” gerçekleştirdi. Türkiye’de bu konseptte sadece Branding Türkiye tarafından gerçekleştirilen etkinlik bu defa Nişantaşı Üniversitesi KD. Hakim Albay Süleyman Takkeci Konferans Salonu’nda düzenlendi.

Dijital Markalaşma Zirvesi’nde Branding Türkiye’nin Sahibi ve Genel Yayın Yönetmeni Mürsel Ferhat Sağlam, SEO Ajans İstanbul‘un Sahibi ve Genel Müdürü Salih Gedikli, G4A Studio&Workshop Kurucu Ortağı Sercan Yılmaz ve Platin Dergisi tarafından düzenlenen “İş Kitapları Ödülleri”nde Yılın En İyi Satış & Pazarlama Kitabı kategorisinde ödül alan yazar ve satış eğitmeni İlker Taner Uzun konuşmacı olarak yer aldı.

Nişantaşı Üniversitesi’nde Gerçekleşen Zirveye Dair Notlar

İlk olarak kürsüye Dijital Markalaşma Uzmanı, Sosyal Medya Stratejisti ve Yazar Mürsel Ferhat Sağlam çıktı. Sağlam; “Stratejik Marka Yönetimi” başlıklı oturumda dijital markalaşma odağında stratejik marka yönetimini, “nedir – nasıl” doğrultusunda yeniden yorumladı. Kavramlar üzerine bir farkındalık konuşması yapan ve dijital pazarlama kavramının içinin boşaltıldığına değinen Sağlam, kavramların doğru anlaşıldığı ve yorumlandığı bir süreçte problemlerin azalacağına değindi.

Zirvenin ikinci oturumunda sahneye SEO Uzmanı Salih Gedikli çıktı. Gedikli, “Dijital Markalaşma Odağında SEO” başlıklı konuşmasında dijital pazarlamanın önemli bir parametresi olan SEO kavramının dijital markalaşmaya olan katkısından bahsetti. SEO’nun dijital markalaşma için neden hayati öneme sahip olduğuyla ilgili de detaylara yer veren Salih Gedikli, her şeyin bir web sitesiyle başladığını vurguladı.

“Dijital Markalaşma Yolunda Growth Hacking” başlığını taşıyan üçüncü oturumda Growth Hacking Uzmanı Sercan Yılmaz, “Markalaştığınız oranda mı büyürsünüz, yoksa büyüdüğünüz oranda mı markalaşırsınız?” sorusuna yanıt verdi. Growth Hacking kavramının içeriğine değinen Yılmaz, ufuk açıcı konuşmasıyla bu anlamda Türkiye’de çok az bilinen bu pazarlama stratejisine farkındalık kattı.

Zirvenin son oturumunda sahneye çıkan ve son kitabıyla Platin Dergisi’nden ödül alan yazar ve satış eğitmeni İlker Taner Uzun ise “Markalaşmanın Satışa Etkisi” temalı bir konuşma yaptı. Markalaşmadan satışa olan süreci ilgi çekici bir sunumla katılımcılarla paylaşan Uzun, konuşmanın satır aralarında dijitalleşen dünyaya dair rakamlara yer verdi. İlker Taner Uzun konuşmasında, dijitale ayak uydurmak gerektiğini de vurguladı.

Bol Hediyeli Zirve

Zirvenin ardından tüm katılımcılara Nişantaşı Üniversitesi ve Branding Türkiye onaylı katılım sertifikaları verildi. Buna ek olarak zirveye katılan herkese Fijital Akademi tarafından %30 oranında hediye çeki armağan edildi.

Buna göre katılımcılar Fijital Akademi‘de Haziran, Temmuz ve Ağustos (2018) aylarında açılacak olan eğitimlerde “BRANDINGTR18” kodunu kullanabilecekler.

Network Fırsatı

Zirve boyunca verilen kahve molalarında katılımcılar; konuşmacılarla bizzat tanışma ve onlara soru yöneltme imkanı buldu. Etkinlik bitiminde de katılımcılara, konuşmacılarla tanışma ve network edinme olanağı tanındı. Öğrencilerin yanı sıra Nişantaşı Üniversitesi’nin akademik kadrosu ve idari birimlerindeki çalışanları ile sektör profesyonellerinin de katıldığı Dijital Markalaşma Zirvesi hatıra fotoğraflarının ardından sona erdi.

Dijital Markalaşma Zirvesi’ne Dair Notlar Ve Fotoğraflar

Dijital Markalaşma Zirvesi ne Dair Notlar - Mürsel Ferhat Sağlam KonferansDijital Markalaşma Zirvesi ne Dair Notlar - Salih GedikliSercan Yılmaz Nişantaşı Üniversitesiİlker Taner Uzun Nişantaşı ÜniversitesiMürsel Ferhat Sağlam Plaketİlker Taner Uzun PlaketBranding Türkiye Ekip

 

Dijital Markalaşma Zirvesi’ne Dair Notlar Ve Sunumlar

Branding Türkiye’nin etkinlik odaklı alt markası Branding Türkiye Etkinlik tarafından Nişantaşı Üniversitesi’nde gerçekleştirilen Dijital Markalaşma Zirvesi’ndeki konferanslarda kullanılan slaytlara aşağıdaki başlıkları  yazarak Branding Türkiye’nin SlideShare hesabından ücretsiz erişebilirsiniz.

  • Stratejik Marka Yönetimi – Mürsel Ferhat SAĞLAM
  • Dijital Markalaşma Yolunda Seo – Salih GEDİKLİ
  • Markalaşma Yolunda Growth Hacking – Sercan YILMAZ
  • Markalaşmanın Satışa Etkisi – İlker Taner UZUN

Bütünleşik pazarlama ve iş  – ekonomi mecrası Branding Türkiye‘nin etkinlik odaklı alt markalarından biri olan Branding Türkiye Etkinlik tarafından Nişantaşı Üniversitesi‘nde gerçekleştirilen Dijital Markalaşma Zirvesi‘ne dair notlar ile etkinlikten kareleri sizlerle paylaştık. Tüm etkinliklerimizden haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılmanızı öneririz.

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.