Popüler dijital içerik platformu Netflix, geçtiğimiz günlerde Türkiye’deki kullanıcıları üzen bir karar aldı. Üyelik ücretleri artan Netflix’in yeni fiyat tarifesi ve kullanım detaylarını sizler için derledik. İşte Netflix Üyelik Ücretleri (2022)

Dizi, film ve belgesel yayıncılığına yeni bir soluk getiren, izleme deneyimini dijitalleştiren, orijinal yapımlarıyla prodüksiyon alanına farklı bir boyut kazandıran Netflix; aynı zamanda sahip olduğu yapay zeka alt yapısıyla da sık sık gündeme gelen bir marka. Ancak bu defa Netflix’in gündemde olmasının nedeni yayınladığı dizi, film ya da belgeseller değil. Yahut kullandığı yapay zeka alt yapısı ile de gündem de değil. Zira Netflix’i bu kez haberlere konu eden olay yeni üyelik fiyatları!

2022 özelinde üyelik ücretlerini artıran popüler içerik platformu Netflix’in Türkiye fiyatlarının ne olduğu açıklandı. İşte Netflix üyelik ücretleri (2022)

Netflix Üyelik Ücretleri (2022)

Netflix tarafından geçtiğimiz günlerde açıklanan bilgiye göre üyelik ücretleri güncellendi. Peki yeni üyelik tarifeleri hangi fiyatlara sahip? İşte üyelik modelleri ve fiyatlar;

  • Temel üyelik: 37,99 TL/ay – Tek cihaz, SD çözünürlük
  • Standart HD: 57,99 TL/ay – İki cihaz, HD çözünürlük
  • Özel Ultra HD: 77,99 TL/ay – 4 cihaz, Full ve Ultra HD çözünürlük

Evet, Netflix’in yeni üyelik tarifeleri bu şekilde. Kullanıcılar tarafından üzüntüyle karşılanan yeni fiyatlandırma sonucu bakalım Netflix’te herhangi bir üyelik kaybı olacak mı? Bu arada eğer hala platforma üye değilseniz aşağıdaki adımları takip ederek Netflix’e üye olabilirsiniz!

Birinci Adım

Netflix’in resmi web sitesine giriş yapın. (netflix.com)

İkinci Adım

Üyelik için sizden istenen e-posta adresini ilgili kısma yazıp “Şimdi Deneyin”e tıklayın.

Üçüncü Adım

Karşınıza çıkan ekranda kendinize uygun planı tercih edin. Sonrasında “Devam Et”e tıklayın.

Dördüncü Adım

E-posta adresinize ek olarak Netflix’e girişte kullanacağınız parolayı belirleyin.

Beşinci Adım

Netflix üyelik ücretlerini ödeyeceğiniz bir ödeme yöntemi seçin.

İşte bu kadar. Beş adımda Netflix’e kolaylıkla üye oldunuz. Artık izleme alışkanlıklarınıza uygun bir içerik kategorisi üzerinden dizi, film ve belgeselleri keşfedebilirsiniz. Bu arada Netflix ile ilgili istatistikleri okumak ve platforma dair daha ayrıntılı bilgi edinmek isterseniz buradan ilgili makaleye ulaşabilirsiniz.

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.