Türkiye’nin ilk ve tek tematik ulusal radyosu ST Endüstri Radyo’da Branding Türkiye Kurucusu ve Genel Yayın Yönetmeni Mürsel Ferhat Sağlam tarafından hazırlanıp sunulan Kurumsal İletişim 2.0 programına bu hafta Muyki Ceo’su Alihan Koç konuk oldu.

Dijital Markalaşma Uzmanı, Akademisyen, Yazar, Eğitmen ve Mentor Mürsel Ferhat Sağlam tarafından hazırlanıp sunulan Kurumsal İletişim 2.0 programı, ST Endüstri Radyo’da başladı. Aralık 2022 itibariyle dinleyiciyle buluşan programda kurumsallaşma, markalaşma ve dijitalleşme ile ilgili her şey var. Alanında uzman isimlerin konuk edildiği Kurumsal İletişim 2.0’da bu hafta Alihan Koç vardı. Muyki Ceo’su Alihan Koç ile pazarlama teknolojileri ile ilgili detaylara değinildi. 

Muyki Ceo’su Alihan Koç Kurumsal İletişim 2.0 Programında!

Türkiye’nin en popüler tematik ulusal radyosu ST Endüstri Radyo‘da yayınlanan Kurumsal İletişim 2.0 adlı programı hazırlayıp sunan Mürsel Ferhat Sağlam’ın bu haftaki (14 Aralık 2022 – Çarşamba) konuğu Muyki Ceo’su Alihan Koç oldu! Veri odaklı büyüme ve pazarlama odaklı bir sohbet gerçekleştiren ikili aynı zamanda e-ticaret, dijital pazarlama, performans pazarlama gibi konulara dair de bilgi ve tecrübe paylaşımında da bulundu.

Branding Türkiye ve Hani Kurumsaldık‘ın medya sponsoru olduğu ve her Çarşamba saat 11:00 ile 12:00 arasında gerçekleştirilen Kurumsal İletişim 2.0 programını ST Endüstri Radyo‘da (İstanbul, Kocaeli, Yalova: 105.8 – Ankara: 100.7 – İzmir, Manisa: 102.8 – Bursa: 106.7 – Balıkesir: 97.0 – Sakarya: 103.0 – Konya: 95.4 – Gaziantep: 97.1) dinleyebilir veya programa dijital platformlardan (Spotify, Soundcloud) erişebilirsiniz. 

Spotify’da Dinlenmek İçin Tıklayın

SoundCloud’da Dinlemek İçin

Kurumsal İletişim 2.0 Nedir?


ST Endüstri Radyo I Hakkında

Türkiye’nin en bilinen ve popüler endüstri, iş, ekonomi ana temalı ulusal tematik radyosu ST Endüstri Radyo, Endüstri Medya şirketler grubuna ait bir medya oluşumudur. ST Endüstri Radyo, ayrıca 88.6 frekansından yayın yapan İstanbul FM grup şirketinin bir iştirakidir. ST Endüstri Radyo’da alanında uzman isimlerin gerçekleştirdiği özgün, sürdürülebilir ve farkındalık odaklı radyo programları yer almaktadır. Bu programlarda sektör profesyonelleri ve akademisyenlerin konuk edilerek bilgi ve tecrübe paylaşımı yapılmaktadır.

ST Endüstri Radyo Hakkında Bilgi


Mürsel Ferhat Sağlam I Hakkında

Branding Türkiye ve Hani Kurumsaldık markalarının kurucusu ve yöneticisidir. Aynı zamanda dijital markalaşma uzmanı, akademisyen, mentor, eğitmen, radyo programcısı, podcaster ve yazar gibi unvanlara sahiptir. Mürsel Ferhat Sağlam’ın yayınlanmış 20 kitabı bulunmaktadır. Yayına hazır ise 25’ten fazla kitabı olan Sağlam, akademik kariyerini doktora seviyesinde sürdürmektedir. Mürsel Ferhat Sağlam’ın Girişimcilerin Büyük Hataları, Kurumsal İletişim 2.0, Hani Kurumsaldık, İçeriklerce, Dijital Markalaşma Sohbetleri, 100 Soruda Dijital Markalaşma adlarını taşıyan çeşitli ana temalara sahip podcast serileri bulunmaktadır. Küresel birçok markaya dijital markalaşma stratejisi hazırlayan, KOBİ ve girişimlere dijital ilerleme planı, sosyal medya stratejisi, dijital içerik yönetimi konusunda mentörlük yapan ve Türkiye’deki birçok üniversitede girişimcilik, kurumsal iletişim 2.0, dijital markalaşma konferansları veren Sağlam, aynı zamanda Dijital Markalaşma Okulu | DMO‘da eğitimler vermektedir.  Tüm bunlara ek olarak Mürsel Ferhat Sağlam, yaptığı kavramsallaştırmalarla sosyal bilimlere ve iletişim–pazarlama literatürüne katkı sağlamıştır. 

Mürsel Ferhat Sağlam Hakkında Bilgi

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.