Eskişehir Teknik Üniversitesi Endüstri Verimlilik Kulübü organizasyonuyla hazırlanan MÜYAK 2024 etkinliği bu yıl Geleceğin Senaryosu mottosuyla Mayıs ayında gerçekleştirilecek.

Mühendislik ve Yönetim Akademisi MÜYAK, üniversiteli gençlerle sektör profesyonellerini buluşturmaya hazırlanıyor. Bu yıl 18.’si düzenlenen etkinliğin mottosu ise Geleceğin Senaryosu olarak belirlendi.

MÜYAK 2024 Etkinliği

Eskişehir’in en büyük öğrenci organizasyonlarından biri olan MÜYAK 2024 etkinliği için geri sayım başladı. 4 – 5 Mayıs 2024 tarihlerindeki etkinlikte alanında uzman isimler bilgi ve deneyim paylaşımında bulunacak. Üniversiteli gençlerin kariyerlerini şekillendirmeye katkı sağlamayı amaçlayan etkinlik Eskişehir Teknik Üniversitesi Yabancı Diller Yüksekokulu Konferans Salonu‘da düzenlenecek.

Eti, Trendyol, Monster, Haier Europe, Eczacıbaşı, Şişecam, Softech gibi öncü markaların katılımcı şirket olarak yer aldığı MÜYAK 2024’ün medya sponsoru ise Branding Türkiye oldu!

Geleceğin Senaryosu

Alanında uzman isimlerin, kariyer yolculuklarını, hikayelerini ve tecrübelerini üniversitelilerle paylaştığı bir konsepte sahip olan MÜYAK, bu yıl 4 – 5 Mayıs’ta düzenlenecek. 700’den fazla kişinin katılması beklenen etkinlikte bu sene birçok önemli markadan üst düzey isim konuşma yapacak.

Geleceğin teknolojik ve toplumsal dönüşümlerini yakından takip etmek, değerli konuşmacılarla ve sektör profesyonelleriyle tanışmak, kariyer imkanlarından yararlanmak ve yeni fikir, fırsat ya da stratejileri keşfetmek için bu sene Geleceğin Senaryosu mottosuyla hazırlanan 18. MÜYAK etkinliğine katılmak için buradan kaydolabilirsiniz. Katılım Belgesi verilecek olan etkinlikte ayrıca networkünüzü geliştirebilir, iş birliği seçenekleri oluşturabilir ve deneyim paylaşımında bulunabilirsiniz. Bunlara ek olarak eğitimlerden ve interaktif oturumlardan da yararlanabilirsiniz.

Etkinlik 40+ farklı şehir ve 60+ farklı üniversiteden öğrencinin katılımı ile gerçekleşmektedir. Dolayısıyla etkinliğe katılmak için herhangi bir üniversite sınırlandırması bulunmamaktadır.

Endüstri Verimlilik Kulübü Hakkında

Misyon

Kulüp üyelerimizle çeşitli sektörlerde kendini kanıtlamış firma ve isimleri bir ortamda buluşturarak üyelerimize lisans bilgilerinin yanı sıra iş tecrübesi, staj, teknik bilgi ve kişisel gelişim sağlama imkanları sunarken, aynı zamanda üyelerimizin sosyal etkinliklerini maksimum düzeye çıkarıp teknik bilgilerin yanı sıra sosyal ve kültürel gelişimlerini sağlayarak iş dünyasına hazır bir hale getirebilmektir.

Vizyon

Yönetimsel açıdan iş dünyasındaki profesyonellik ve bilgi birikimi ile kurumsal bir hale dönüştürdüğümüz bu yapıda, lisans bilgileri yanı sıra mesleğimizi de kapsayan işimizi icra ederek ulusal düzeyde ekip olarak ve emek veren her bireyle adı iyi bilinen bir kulüp olmak.

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.