İLAN AÇIKLAMASI

İnşaat, gayrimenkul sektörü odaklı yeni nesil bir girişim olan Müteahhitlerin Pazar Yeri mottosuna sahip Muteahhitten.co Müşteri Temsilcisi arıyor.

İnşaat / gayrimenkul sektörünün uygulayıcıları olan müteahhitlerin aracısız ve komisyonsuz bir şekilde hedef kitleye ulaşabildikleri ilan yayınlama odağında hizmet veren Muteahhitten.coekip arkadaşları arıyor.  Buna göre lise veya üniversite mezunu, müşteri temsilciliği alanında kariyer yapmayı hedefleyen, inşaat ve gayrimenkul odaklı gelişmeleri yakından takip eden, iletişim yönü kuvvetli kişiler Muteahhitten.co’nun “Müşteri Temsilcisi” ilanına başvuru yapabilir.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

ARANAN ÖZELLİKLER

  • Üniversite mezunu
  • Tercihen daha önce müşteri odaklı görevlerde bulunmuş
  • İnşaat sektörünün dinamiklerine hakim
  • MS Office programlarını etkin şekilde kullanabilen
  • Sözlü ve yazılı iletişim becerileri gelişmiş
  • Müşteri odaklılığı yüksek
  • Sorumluluk bilinci yüksek
  • Çözüm üretebilen ve sonuç odaklı
  • İletişim kabiliyeti yüksek
  • Askerlik hizmetini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecilli (Erkek adaylar için)

İLANA BAŞVUR

Aracısız Komisyonsuz Müteahhitten Satış” mottosuyla faaliyet gösteren inşaat – gayrimenkul sektörü odaklı Muteahhitten.co Müşteri Temsilcisi Arıyor. Bu ilana hemen başvurmak isteyen adaylar, detaylı cv ve / veya özgeçmişlerini, info@muteahhitten.co adresine gönderebilirler.

İLAN DETAYLARI

Firma Sektörü

İnternet, İnşaat

Çalışma Şekli

Tam Zamanlı

Ülke/Şehir

İstanbul

Maaş

Belirtilmedi

Tecrübe

Tecrübeli

Eğitim Seviyesi

Lise (Mezun), Ön Lisans (Mezun), Üniversite (Mezun)

İLAN DURUMU

PASİF (İlan Süresi Dolmuştur. Başvuru Yapılamaz ve/veya Yapılan Başvurular Değerlendirmeye Alınmaz.)

FİRMA HAKKINDA I Muteahhitten.co

muteahhitten.co, inşaat / gayrimenkul sektörünün uygulayıcıları olan müteahhitlerin aracısız ve komisyonsuz bir şekilde hedef kitleye ulaşabildikleri ilan yayınlama odağında hizmet veren yeni nesil bir pazar yeridir.

Satılık ve kiralık olmak üzere 2 temel ilan tipinin yer aldığı muteahhitten.co’da üye firmalar (müteahhitler); ilan tipi (satılık, kiralık), lokasyon (ülke, şehir, semt vb.), fiyat, emlak tipi (daire, ofis, dükkan vb.) kriterleri çerçevesinde ilan girişi yapabilmektedirler.

Müteahhitten.co’da herhangi bir aracı kişi, kurum ya da kuruluş ilan verememektedir. İlan verme yetkisi yalnızca müteahhitlerdedir. İnşaat ve gayrimenkul sektöründe faaliyet gösteren ve bir internet girişimi olan Muteahhitten.co, inşaaat sektörünün dijital dönüşümüne katkı sağlama misyonuna sahiptir.

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.