Müşteri Bulma Sanatı

Recep Akbayrak tarafından kaleme alınan Müşteri Bulma Sanatı kitabının arka kapak metni;

Günümüzde şirketler hiç olmadığı kadar satış odaklı. Pazarlamanın faydası çoğu zaman; “satış olduysa başarılı, olmadıysa başarısız” olarak ölçümlenmek isteniyor. “Varsın, marka yatırımım da ardınca gelsin” diye düşünülüyor. Peki, böyle bir çağda nasıl pazarlama yapacağız?

Bu kitapta, bir yandan müşteri bulmak için pazarlama yaparken, diğer yandan marka yatırımı da yapmanın inceliklerini okuyacaksınız.

Recep Akbayrak, 21 yıldır sürekli geliştirdiği Sektörel Odaklanma Sistemini “Müşteri Bulma Sanatı” kavramı üzerinden anlatıyor. Üstelik isteyene iş kitabı, isteyene roman formatında…
Müşterinin satın alma tercihleri ne kadar değişirse değişsin, yine de uygulanabilecek bu sistemi mutlaka okumalı ve okutmalısınız!

Kitabın Özellikleri

Yayınevi: ST Kitap

Çevirmen:

Yayın Tarihi: 08.03.2021

ISBN: 9786058289314

Dil: TÜRKÇE

Sayfa Sayısı: 176

Boyut: 13,5 x 21 cm

Tür: Pazarlama, B2B Pazarlama

HEMEN SATIN AL


Yazar Hakkında I Recep Akbayrak

Şirketler arası pazarlama (B2B) alanında 25 yıllık deneyime sahip olan Recep Akbayrak, ST Endüstri Medya’nın “Yönetim Kurulu Başkanı”dır. Kendisini “Aslında yaptığım tek iş algıyı yönetmek, yani pazarlamayı!” şeklinde tanımlayan Akbayrak, grup şirketleri olan Endüstri Radyo, İstanbul FM, Markaküpü PR, Alternatif Yayıncılık ve ST Alternatif Fuarcılık firmalarında pazarlamayı yöneterek bütünü yönettiğini belirtiyor. Recep Akbayrak, müşterileriyle arasındaki iletişimi ise şöyle tarif ediyor;Bu şirketlerin dışında bir çoğu 20 yılı aşkın süredir pazarlamasını yaptığım çok sayıda dost ve müşterim var. Ben müşterilerime sadece danışmanlık yapmıyorum, pazarlamayı (yani algı yönetimini) uyguluyorum.”

Recep Akbayrak’ın Şirketler arası pazarlamayı (B2B) anlattığı 2 kitabı bulunmaktadır. ST Kitap’tan yayınlanan bu kitapların isimleri ise şöyle;

  • Fabrika Odaklı Pazarlama
  • Müşteri Bulma Sanatı

Müşteri hedef kitlesi şahıslar değil şirketler olan firmalara B2B Pazarlama Eğitimi de veren Recep Akbayrak, aynı zamanda hafta içi hergün Endüstri Radyo’da 15:00-16:00 arası Şirketler Arası Pazarlama programını yapıyor. Müşteri Bulma Sanatı kitabının yazarı Recep Akbayrak ile iletişime geçmek için kişisel web sitesini buradan ziyaret edebilirsiniz. 

Yayınevi Hakkında I ST Kitap

ST Kitap, 1998 yılından bu yana yayıncılık faaliyetlerini (dergi, radyo) sürdüren ST Endüstri Medya Grup’un bünyesinde kurulan yeni bir yayınevidir. İş dünyası kitaplarının geniş kitlelere ulaşması amacıyla kurulmuştur ve bu misyonla çalışmaktadır. ST Kitap; yayıncılık yaptığı her alanda, endüstri ve iş dünyasına katkıda bulunmayı hedefleyen ST Endüstri Medya ile birlikte iş dünyasına yeni kitaplar kazandırmak için çalışmalarını sürdürmektedir.

Yayınevi hakkında ayrıntılı bilgi için buraya tıklayın.


Branding Türkiye Öneriyor: Kitap Önerileri

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.