Branding Türkiye’nin Sahibi ve Genel Yayın Yönetmeni Mürsel Ferhat Sağlam’dan Beykent Üniversitesi’nde Sosyal Medya İletişimi ve Yönetimi Eğitimi!

Dijital Markalaşma Uzmanı ve Sosyal Medya Stratejisti, Yazar ve Mentor Mürsel Ferhat Sağlam, Beykent Üniversitesi’nde Sosyal Medya İletişimi Ve Yönetimi Eğitimi verecek. Beykent Üniversitesi Görsel İletişim Kulübü tarafından organize edilen eğitim 27-28-29 Nisan tarihlerinde Zoom üzerinden gerçekleşecek olup, eğitime yalnızca Beykent Üniversitesi öğrencileri katılabilecek.

Bu arada kontenjan sınırlı olduğu için eğitime katılmak isteyen Beykent Üniversitesi öğrencilerinin başvuru formunu doldurması şart.

Mürsel Ferhat Sağlam’dan Beykent Üniversitesi’nde Eğitim

Koronavirüs nedeniyle eğitim, etkinlik, meetup, zirve, çalıştay, panel gibi organizasyonlar tüm Türkiye’de bir süreliğine ertelendi. Hatta MEB ve YÖK tarafından alınan kararla; ilk, orta, lise ve üniversite olmak üzere tüm seviyelerde eğitime ara verildi. Dersler online olarak devam ederken, AÖF gibi büyük sınavlar da online ortama taşındı.

Bu süreçte Branding Türkiye; ülkemizde ilk vakanın açıklanmasından hemen sonra aldığı kararla uzaktan çalışma modeline geçerek bu noktada en hızlı aksiyon alan markalardan biri oldu. Branding Türkiye ekibi uzaktan çalışma modeli ile işlerini sürdürürken Branding Türkiye’nin etkinlik ve eğitim odaklı alt markaları ise uzaktan eğitim ve online etkinlik konseptiyle organizasyonlarını sürdürme kararı aldı.

Bu maksatla planlanan online eğitimlerden biri de 27 – 28 – 29 Nisan tarihlerinde Beykent Üniversitesi Görsel İletişim Kulübü ile gerçekleştirilecek.

Mürsel Ferhat Sağlam Beykent Üniversitesi Eğitim

Sosyal Medya İletişimi Ve Yönetimi Eğitimi

Branding Türkiye’nin eğitim odaklı alt markası “Dijital Markalaşma Eğitimi I DME”nin bir modülü olan “A’dan Z’ye Sosyal Medya Eğitimi”ne dair giriş niteliğinde bir eğitim olarak planlanan bu eğitim Branding Türkiye’nin desteği ve Beykent Üniversitesi Görsel İletişimi Kulübü‘nün organizasyonuyla  gerçekleştirilecek.

Mürsel Ferhat Sağlam eğitmenliğindeki Sosyal Medya İletişimi Ve Yönetimi Eğitimi; 27 – 28 – 29 Nisan tarihlerinde ve saat 17:00 – 18:00 saatleri arasında yapılacak. Bu arada eğitime katılanlara Öğrenci Dekanlığı tarafından katılım sertifikası verilecek.

Son olarak, eğitim sadece Beykent Üniversitesi öğrencilerine açık olup dışarıdan katılıma kapalıdır. Eğitime dair detaylı bilgi ve başvuru için kulübün resmi web sitesini ve/veya sosyal ağlarını ziyaret edebilirsiniz.


 💡 Eğitim Zoom ile gerçekleştirilecektir. Zoom hakkında detaylı bilgi almak ve Zoom’a kaydolmak için tıklayın.


Mürsel Ferhat Sağlam

Mürsel Ferhat Sağlam I Hakkında

Mürsel Ferhat Sağlam, 16 Nisan 1989 İstanbul doğumludur. Namık Kemal Üniversitesi Halkla İlişkiler & Tanıtım Bölümü, Beykent Üniversitesi Tarih Bölümü ve Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümü mezunudur. Beykent Üniversitesi’nde Tarih alanında yüksek lisans yapmıştır. Akademik kariyerine Marmara Üniversitesi’nde Halkla İlişkiler ve Reklamcılık bölümünde doktora seviyesinde özel öğrenci statüsünde devam etmektedir.

“Ajans Paradise” (2012), ve “Branding Türkiye” (2018) Mürsel Ferhat Sağlam’ın girişimleri arasında yer almaktadır.

Mürsel Ferhat Sağlam’ın hikâye, roman, deneme, pazarlama olmak üzere farklı türlerde yayınlanmış 6 kitabı bulunmaktadır. Ulusal ve uluslar arası birçok mecrada uzmanlık alanlarıyla ilgili çeşitli makaleler yazmış olan Sağlam, kamu ve özel sektördeki kurumlara dijital pazarlama, sosyal medya, içerik pazarlaması, stratejik marka yönetimi, girişimcilik, zaman yönetimi, itibar yönetimi, kriz yönetimi ve dijital markalaşma konularında eğitimler ve konferanslar vermektedir.

Dijital Markalaşmayı kavramsallaştırarak sosyal bilimlere ve iletişim literatürüne kazandıran Mürsel Ferhat Sağlam, bu alanda yazdığı makale ve kitaplarla, eğitim ve konferanslarıyla sektörün tüm dinamiğini yeniden yorumlayarak, belirlemiştir. Dijital Markalaşma Eğitimi, yüksek lisans formatında Mürsel Ferhat Sağlam tarafından hazırlanıp tescillenerek Dijital Markalaşma kavramının akademik düzeyde sürdürülebilirliği sağlanmıştır. Mürsel Ferhat Sağlam tarafından kavramsallaştırılan diğer terimler ise; 3F Fenomeni, Kurumsal İletişim 2.0 şeklindedir.

Stratejik Marka Yönetimi kitabı Mürsel Ferhat Sağlam’ın sektöre dair yayınlanmış ilk kitabıdır. Ancak bu kitap dışında yazarın, edebi türde yayınlanmış kitapları da bulunmaktadır.

“Mürsel Ferhat Sağlam”ın Kitapları

  • Günübirlik Sonsuzluk (Hikaye)
  • Raygan (Roman)
  • Var Say (Roman)
  • Aşkzade (Hikaye)
  • Stratejik Marka Yönetimi (Marka – Pazarlama)
  • Dijital Markalaşma (Marka – Pazarlama)

“Mürsel Ferhat Sağlam”ın Yayına Hazırlanan Kitapları; 

  • A’dan Z’ye Marka Yönetimi
  • Sosyal Medyanın Nabzı
Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.