Mürsel Ferhat Sağlam ST Endüstri Radyo’ya Konuk Oluyor

ST Endüstri Medya’nın alt markalarından biri olan ST Endüstri Radyo’nun sevilen programlarından “Etekteki Taşlar”a bu hafta Dijital Markalaşma Uzmanı ve Sosyal Medya Stratejisti Mürsel Ferhat Sağlam konuk oluyor. 

“KOBİ’lerin Radyosu” mottosuyla yayınlarını sürdüren ST Endüstri Radyo’da, Hakan Ömer Gider‘in hazırlayıp sunduğu Etekteki Taşlar programının bu haftaki konuğu, Branding Türkiye‘nin Sahibi Ve Genel Yayın Yönetmeni Mürsel Ferhat Sağlam oluyor.

ST Endüstri RadyoMürsel Ferhat Sağlam ST Endüstri Radyo’da

İş dünyası profesyonelleri, yöneticiler, girişimciler, akademisyenler, startuplar, KOBİ’ler ve kamu personelleri olmak üzere niş bir kitle tarafından takip edilen ST Endüstri Radyo’ya 13 Aralık Cuma günü Dijital Markalaşma Uzmanı, Sosyal Medya Stratejisti Mürsel Ferhat Sağlam konuk oluyor. Kişi, kurum ve şirketlere dijital pazarlama ve marka yönetimi alanlarında danışmanlık sağlayan eğitmen ve yazar Mürsel Ferhat Sağlam, Etekteki Taşlar’da sektörel ve kavramsal değerlendirmelerinin yanı sıra KOBİ’lere dijital markalaşma odağında tavsiyelerde de bulunacak.

Dijital Markalaşma Uzmanı Mürsel Ferhat Sağlam

Dijital Markalaşma Kavramı Konuşulacak

Saat 17:00’da başlayacak olan ve Hakan Ömer Gider’in hazırlayıp sunduğu Etekteki Taşlar programında bu hafta “Dijital Markalaşma” konuşulacak. Aynı zamanda dijital dönüşümün bütünleşik pazarlama kısmının değerlendirileceği programda yeni nesil bir kavram olan dijital markalaşma ile ilgili “nedir?”, “nasıl?”, “niye?” sorularına yanıt aranacak.

ST Endüstri Radyo Frekansları 

 • İstanbul ve çevresi (Gebze, Kocaeli, Yalova) : 105.8
 • Bursa: 106.7
 • İzmir ve Manisa: 102.8

ST Endüstri Radyo Mobil Uygulaması

Gittiğiniz her yerde ST Endüstri Radyo’yu dinlemek için cihazınıza ST Endüstri Radyo uygulamasını indirebilirsiniz.

Android için; İNDİR

iOS için; İNDİR

Mürsel Ferhat SağlamMürsel Ferhat SAĞLAM Hakkında

Mürsel Ferhat Sağlam, 17 Nisan 1989 İstanbul doğumludur. Namık Kemal Üniversitesi Halkla İlişkiler & Tanıtım Bölümü, Beykent Üniversitesi Tarih Bölümü ve Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümü mezunudur. Beykent Üniversitesi’nde Tarih alanında yüksek lisans yapmıştır. Akademik kariyerine Marmara Üniversitesi’nde Halkla İlişkiler ve Reklamcılık bölümünde doktora seviyesinde özel öğrenci statüsünde devam etmektedir.

“Ajans Paradise” (2012), ve “Branding Türkiye” (2018) Mürsel Ferhat Sağlam’ın girişimleri arasında yer almaktadır.

Mürsel Ferhat Sağlam’ın hikâye, roman, deneme, pazarlama olmak üzere farklı türlerde yayınlanmış 5 kitabı bulunmaktadır. Ulusal ve uluslar arası birçok mecrada uzmanlık alanlarıyla ilgili çeşitli makaleler yazmış olan Sağlam, kamu ve özel sektördeki kurumlara dijital pazarlama, sosyal medya, içerik pazarlaması, stratejik marka yönetimi, girişimcilik, zaman yönetimi, itibar yönetimi, kriz yönetimi ve dijital markalaşma konularında eğitimler ve konferanslar vermektedir.

Dijital Markalaşmayı kavramsallaştırarak sosyal bilimlere ve iletişim literatürüne kazandıran Mürsel Ferhat Sağlam, bu alanda yazdığı makale ve kitaplarla, eğitim ve konferanslarıyla sektörün tüm dinamiğini yeniden yorumlayarak, belirlemiştir. Dijital Markalaşma Eğitimi, yüksek lisans formatında Mürsel Ferhat Sağlam tarafından hazırlanıp tescillenerek Dijital Markalaşma kavramının akademik düzeyde sürdürülebilirliği sağlanmıştır. Mürsel Ferhat Sağlam tarafından kavramsallaştırılan diğer terimler ise; 3F Fenomeni, Kurumsal İletişim 2.0 şeklindedir.

Stratejik Marka Yönetimi kitabı Mürsel Ferhat Sağlam’ın sektöre dair yayınlanmış ilk kitabıdır. Ancak bu kitap dışında yazarın, edebi türde yayınlanmış kitapları da bulunmaktadır.

Mürsel Ferhat Sağlam’ın Kitapları
 • Günübirlik Sonsuzluk (Hikaye)
 • Raygan (Roman)
 • Var Say (Roman)
 • Aşkzade (Hikaye)
 • Stratejik Marka Yönetimi (Marka – Pazarlama)
Mürsel Ferhat Sağlam’ın Yayına Hazırlanan Kitapları; 
 • A’dan Z’ye Marka Yönetimi
 • Dijital Markalaşma
 • Sosyal Medyanın Nabzı
Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.

Bir Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir