Dijital Markalaşma Uzmanı Mürsel Ferhat Sağlam, blog odaklı bir sosyal ağ olan Medium özelindeki “Medium Sohbetleri”ne röportaj verdi.

Bütünleşik pazarlama mecrası Branding Türkiye’nin Sahibi ve Genel Yayın Yönetmeni Mürsel Ferhat Sağlam “Medium Sohbetleri”nde!

Sektör profesyonelleri ve içerik üreticilerinin ağırlıklı olarak kullandığı blog odaklı bir sosyal mecra olan Medium’da Cansu Hayat tarafından geliştirilen Medium Sohbetleri’nin ilk konuğu olan Sağlam, sektöre dair merak edilenleri yanıtladı.

Mürsel Ferhat Sağlam Medium Sohbetleri’nde

Dijital Markalaşma Uzmanı ve Sosyal Medya Stratejisti Mürsel Ferhat Sağlam ile gerçekleştirdiği röportajla Medium Sohbetleri’ne start veren Cansu Hayat, söyleşiyi sunuşta şu açıklamayı yaptı;

“Medium özelinde gerçekleştirdiğim “Medium Sohbetleri” temalı röportaj serisinin ilk konuğu Branding Türkiye’nin Sahibi ve Genel Yayın Yönetmeni Mürsel Ferhat Sağlam oldu.”

Mürsel Ferhat Sağlam’a sektöre dair merak edilenleri sorduğunu dile getiren Hayat’ın röportaja dair açıklamasının devamında ise şu ifadeler yer aldı;

Mürsel Ferhat Sağlam, iletişim alanının en başarılı isimleri arasında yer alıyor. Kendisinin iletişim alanına kazandırdığı birçok kavram mevcut. İşini gerçekten seven ve sahiplenen biri. Kendine has bir çizgisi var ve bu çizginin üzerinde emin adımlar ile ilerliyor. Sizler için Mürsel Ferhat Sağlam’ın biyografisini röportajın sonuna ekleyeceğim. O yüzden şimdilik şu kadarını söylemekle yetineyim; Mürsel Ferhat Sağlam, genç yaşına rağmen birçok başarıya imza atmış bir rol model. Peki tüm bunları nasıl yaptı? Merak ettim ve sordum. O da yanıtladı.

Röportajda Neler Konuşuldu?

Mürsel Ferhat Sağlam’a kişisel kariyeri ile ilgili sorular yönelten Cansu Hayat, bunlara ek olarak Branding Türkiye’nin kuruluş misyonuyla ilgili de merak edilenleri sordu. Röportajın devamında dijital markalaşmanın kavramsallaşma süreci ve 3F Fenomeni’nin önemine dair detayları açıklayan Mürsel Ferhat Sağlam, Koronavirüs sürecinde iş dünyasının genel durumuna ilişkin de açıklamalarda bulundu.

Mürsel Ferhat Sağlam’ın konuk olduğu ve “Medium Sohbetleri”nin ilk bölümünü teşkil eden röportajı okumak ve paylaşmak için buraya tıklayın.


Mürsel Ferhat Sağlam I Hakkında

Mürsel Ferhat Sağlam, 16 Nisan 1989 İstanbul doğumludur. Namık Kemal Üniversitesi Halkla İlişkiler & Tanıtım Bölümü, Beykent Üniversitesi Tarih Bölümü ve Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümü mezunudur. Beykent Üniversitesi’nde Tarih alanında yüksek lisans yapmıştır. Akademik kariyerine Marmara Üniversitesi’nde Halkla İlişkiler ve Reklamcılık bölümünde doktora seviyesinde özel öğrenci statüsünde devam etmektedir. “Ajans Paradise” (2012), ve “Branding Türkiye” (2018) Mürsel Ferhat Sağlam’ın girişimleri arasında yer almaktadır. Mürsel Ferhat Sağlam’ın hikâye, roman, deneme, pazarlama olmak üzere farklı türlerde yayınlanmış 6 kitabı bulunmaktadır.


💡 Mürsel Ferhat Sağlam’ın ST Endüstri Radyo Röportajı

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.