Branding Türkiye’nin Sahibi Ve Genel Yayın Yönetmeni Mürsel Ferhat Sağlam Instagram odağında gerçekleştirilen Marka Sohbetleri’ne konuk oluyor. 

Koronavirüs pandemisi ile önem kazanan online etkinlikler ve canlı yayınlar; salgının sürmesi nedeniyle önemini korumayı sürdürüyor. Bilindiği üzere pandeminin ilk dönemlerindeki  karantina günlerinde, başta Instagram olmak üzere tüm sosyal ağlarda çeşitli konseptlerde canlı yayınlar ve online etkinlikler gerçekleştirildi.

Ekosistemin bilgi kaynağı olma misyonuyla faaliyetlerini sürdüren Branding Türkiye; Koronavirüs sürecinde de birçok online etkinliğe ve canlı yayına konuk olarak katılarak veya medya sponsorluğu ile destekte bulundu.

Branding Türkiye’nin Sahibi Ve Genel Yayın Yönetmeni Mürsel Ferhat Sağlam’ın konuk olacağı Instagram canlı yayınlarına bu hafta “Marka Sohbetleri” de eklendi.

Mürsel Ferhat Sağlam Marka Sohbetleri’nde

Branding Türkiye’nin Sahibi Ve Genel Yayın Yönetmeni Mürsel Ferhat Sağlam, Tuğba Alptoğa tarafından Instagram odağında gerçekleştirilen Marka Sohbetleri’ne konuk oluyor!

Programda Mürsel Ferhat Sağlam tarafından kavramsallaştırılan dijital markalaşma kavramı, girişimcilik, korona günlerinde yeni mezun olmak, kişisel markalaşmanın önemi başta olmak üzere dijitale ve markalaşmaya dair merak edilen tüm detaylar konuşulacak.

Türkiye’nin en çok okunan bütünleşik pazarlama ve iş – ekonomi mecrası Branding Türkiye’nin medya sponsoru olduğu; bilgi ve tecrübe aktarımı odağında gerçekleşecek olan Marka Sohbetleri’ni izlemek ve canlı yayın esnasında sorularınızı Mürsel Ferhat Sağlam’a iletmek için yazının sonunda yer alan bağlantıya tıklayarak sayfayı takip edebilirsiniz.

Canlı Yayın Detayları

Tarih: 12 Kasım 2020

Saat: 20:00

Hazırlayan: Tuğba Alptoğa

Konuk: Mürsel Ferhat Sağlam

Yer: Instagram Live

Yayın Linki: Marka Sohbetleri’ne katılmak için buraya tıklayın.


Mürsel Ferhat Sağlam I Biyografi

Dijital Markalaşma Uzmanı | Yazar | Akademisyen | Mentor

Mürsel Ferhat Sağlam, 16 Nisan 1989 İstanbul doğumludur. Namık Kemal Üniversitesi Halkla İlişkiler Ve Tanıtım Bölümü, Beykent Üniversitesi Tarih Bölümü, Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümü ve Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler Ve Reklamcılık Bölümü mezunudur. Beykent Üniversitesi’nde Tarih alanında yüksek lisans yapmıştır. Akademik kariyerine Halkla İlişkiler ve Reklamcılık alanında doktora seviyesinde devam etmektedir.

Türkiye’nin ilk Dijital Markalaşma Ajansı olan “Ajans Paradise” (2012), ve Bütünleşik Pazarlama ve İş – Ekonomi Mecrası “Branding Türkiye” (2018) Mürsel Ferhat Sağlam’ın girişimleri arasında yer almaktadır.

“Dijital Markalaşma”yı kavramsallaştırarak sosyal bilimlere ve iletişim literatürüne kazandıran Mürsel Ferhat Sağlam, bu alanda yazdığı makale ve kitaplarla, eğitim ve konferanslarla sektörün tüm dinamiğini yeniden yorumlamıştır. Dijital Markalaşma Eğitimi ise Mürsel Ferhat Sağlam tarafından yüksek lisans formatında hazırlanıp resmi mercilerce tescillenmiştir. Böylece Dijital Markalaşma kavramının akademik düzeyde sürdürülebilirliği sağlanmıştır. Mürsel Ferhat Sağlam tarafından kavramsallaştırılan diğer terimler ise; 3F Fenomeni, Kurumsal İletişim 2.0, 1S2F Kuralı şeklindedir.

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.