Branding Türkiye Kurucusu Mürsel Ferhat Sağlam uluslararası eğitim platformu Laba’nın sorularını yanıtladı!

Uluslararası eğitim platformu Laba, Branding Türkiye Kurucusu, Dijital Markalaşma Uzmanı, Akademisyen ve Yazar Mürsel Ferhat Sağlam ile kariyer, girişimcilik ve dijital markalaşma üzerine ilham verici bir röportaj gerçekleştirdi.

Mürsel Ferhat Sağlam Laba’nın Sorularını Yanıtladı

Laba, Dijital Markalaşma Uzmanı Mürsel Ferhat Sağlam ile girişimcilik odağında kapsamlı bir söyleşi gerçekleştirdi. “Mürsel Ferhat Sağlam ile Girişimcilik Ekosistemi” başlığını taşıyan röportaj, Laba takipçilerine şu açıklamayla duyuruldu;

“Kariyer, girişimcilik ve dijital markalaşma üzerine ilham verici bir röportaj gerçekleştirdik. Mürsel Ferhat Sağlam, Türkiye’nin önde gelen dijital marka danışmanlarından biri olarak tanınmaktadır. Kariyerine genç yaşta başlayan Sağlam, dört üniversite diploması, yüksek lisans ve devam eden doktora süreci ile eğitim hayatında dikkate değer başarılar elde etmiştir. 2018 yılında kurduğu Branding Türkiye platformu ile birçok ulusal ve uluslararası markaya danışmanlık yapan Sağlam, aynı zamanda başarılı bir yazar ve mentördür. Onunla girişimcilik, dijital markalaşma ve kariyer yolculuğunu konuştuk. Keyifli okumalar dileriz.”

Röportajda Neler Konuşuldu?

Türkiye’de girişimcilik ekosisteminin yakından tanıdığı bir isim olan ve birçok ulusal ve uluslararası platformda mentor olarak bilgi ve deneyim paylaşımında bulunan Mürsel Ferhat Sağlam, Laba’nın girişimcilik odağındaki sorularını yanıtladı.

“Mürsel Bey, bize biraz kendinizden bahsedebilir misiniz? Kariyer yolculuğunuz nasıl başladı ve dönüm noktaları nelerdi?” sorusuyla başlayan röportajda hem Mürsel Ferhat Sağlam’ın kişisel girişimcilik serüveni hem de girişimcilik ekosistemine dair yorumları yer aldı. Kariyer, dijital markalaşma, sosyal medya, dijital pazarlama gibi başlıklara dair soruların yöneltildiği söyleşide ayrıca Mürsel Ferhat Sağlam’dan, girişimciler için tavsiyeler de istendi.

Samimi bir sohbet havasında gerçekleşen söyleşi, girişimciliğe dair ufuk açıcı detaylar barındırması açısından büyük bir önem taşıyor.

Röportajın tamamını buradan okuyabilirsiniz.


Laba Hakkında

Laba, uluslararası bir eğitim platformudur. Profesyonel kariyerinizi bir basamak yukarı taşımanız ve yeni deneyimler ile çeşitli beceriler kazanmanız için 8 yıldır benzersiz bir eğitim sistemi kullanıyoruz. Katılımcılarımıza, interaktif canlı derslerle gerçek zamanlı bir eğitim deneyimi sunuyoruz.

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.