Instagram odağında gerçekleştirilen ve Girişim XYZ’nin bir projesi olan “Girişimci Açısı” temalı canlı yayınların bu haftaki konuğu Branding Türkiye’nin Sahibi Ve Genel Yayın Yönetmeni Mürsel Ferhat Sağlam oluyor.

Koronavirüs nedeniyle başlayan karantina günlerinde başta Instagram olmak üzere tüm sosyal ağlarda çeşitli konseptlerde canlı yayınlar gerçekleştirildi. Her kurum, her uzman, her işletme bir tema belirleyerek yaptığı bu canlı yayınlarla hem karantina günlerini eğlenceli ve faydalı hale getirmeyi amaçladı hem de marka değerine artı bir puan kazandırmaya çalıştı. Bazısı başarılı oldu bazısı ise sadece içerik üretmekle kaldı.

Ekosistemin bilgi kaynağı olma misyonuyla faaliyetlerini sürdüren Branding Türkiye, 3F Fenomeni odağında tüm konsept canlı yayınlara konuk veya medya sponsoru olarak destekte bulundu. Konuk olduğumuz Instagram odaklı canlı yayınlara ise bu hafta “Girişimci Açısı” da eklendi. Girişim XYZ‘den İrem Elif Yavuzer’in sunduğu “Girişimci Açısı”nın ilk konuğu Dijital Markalaşma Uzmanı, Sosyal Medya Stratejisti ve Yazar Mürsel Ferhat Sağlam oluyor.

Mürsel Ferhat Sağlam Girişimci Açısı’nda

Branding Türkiye’nin Sahibi Ve Genel Yayın Yönetmeni Mürsel Ferhat Sağlam, Girişim XYZ tarafından Instagram odağında gerçekleştirilen Girişimci Açısı’nda!

Elif İrem Yavuzer’in hazırlayıp sunduğu programda Mürsel Ferhat Sağlam tarafından kavramsallaştırılan dijital markalaşma kavramı, girişimcilik, Korona günlerinde sosyal medya, markalaşmanın önemi başta olmak üzere dijitale ve markalaşmaya dair merak edilen tüm detaylar konuşulacak.

Bu arada canlı yayını izlemek için herhangi bir kayıt işlemi gerekmiyor. Yazının devamında canlı yayına katılım linkini sizler için bırakıyor olacağız. O bağlantıya tıkladığında yayını izleme şansına sahip olacaksınız.

Türkiye’nin en çok okunan bütünleşik pazarlama ve iş – ekonomi mecrası Branding Türkiye’nin medya sponsoru olduğu; bilgi ve tecrübe aktarımı odağında gerçekleşecek olan “Girişimci Açısı”nı izlemek ve canlı yayın esnasında sorularınızı Mürsel Ferhat Sağlam’a iletmek için yazının sonunda yer alan bağlantıya tıklayarak sayfayı takip edebilirsiniz.

Canlı Yayın Detayları

Tarih: 2 Temmuz 2020

Saat: 21:30 – 22:30

Hazırlayan: Elif İrem Yavuzer

Konuk: Mürsel Ferhat Sağlam

Yer: Instagram Canlı Yayın

Nasıl Katılabilirim?

Bu hafta Dijital Markalaşma Uzmanı, Sosyal Medya Stratejisti ve Yazar Mürsel Ferhat Sağlam’ın konuk olduğu “Girişimci Açısı” canlı yayın etkinliğine katılmak için buraya tıklayın.


Mürsel Ferhat Sağlam

Mürsel Ferhat Sağlam I Biyografi

Mürsel Ferhat Sağlam, 16 Nisan 1989 İstanbul doğumludur. Namık Kemal Üniversitesi Halkla İlişkiler & Tanıtım Bölümü, Beykent Üniversitesi Tarih Bölümü ve Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümü mezunudur. Beykent Üniversitesi’nde Tarih alanında yüksek lisans yapmıştır. Akademik kariyerine Halkla İlişkiler ve Reklamcılık alanında doktora seviyesinde devam etmektedir.

“Ajans Paradise” (2012), ve “Branding Türkiye” (2018) Mürsel Ferhat Sağlam’ın girişimleri arasında yer almaktadır.

Mürsel Ferhat Sağlam’ın hikâye, roman, deneme, pazarlama olmak üzere farklı türlerde yayınlanmış 6 kitabı bulunmaktadır. Ulusal ve uluslar arası birçok mecrada uzmanlık alanlarıyla ilgili çeşitli makaleler yazmış olan Sağlam, kamu ve özel sektördeki kurumlara dijital pazarlama, sosyal medya, içerik pazarlaması, stratejik marka yönetimi, girişimcilik, zaman yönetimi, itibar yönetimi, kriz yönetimi ve dijital markalaşma konularında eğitimler ve konferanslar vermektedir.

“Dijital Markalaşma”yı kavramsallaştırarak sosyal bilimlere ve iletişim literatürüne kazandıran Mürsel Ferhat Sağlam, bu alanda yazdığı makale ve kitaplarla, eğitim ve konferanslarıyla sektörün tüm dinamiğini yeniden yorumlayarak, belirlemiştir. Dijital Markalaşma Eğitimi, yüksek lisans formatında Mürsel Ferhat Sağlam tarafından hazırlanıp tescillenerek Dijital Markalaşma kavramının akademik düzeyde sürdürülebilirliği sağlanmıştır. Mürsel Ferhat Sağlam tarafından kavramsallaştırılan diğer terimler ise; 3F Fenomeni, Kurumsal İletişim 2.0 şeklindedir.

“Mürsel Ferhat Sağlam”ın Kitapları
  • Günübirlik Sonsuzluk (Hikaye)
  • Raygan (Roman)
  • Var Say (Roman)
  • Aşkzade (Hikaye)
  • Stratejik Marka Yönetimi (Marka – Pazarlama)
  • Dijital Markalaşma (Marka – Pazarlama)
“Mürsel Ferhat Sağlam”ın Yayına Hazırlanan Kitapları; 
  • A’dan Z’ye Marka Yönetimi
  • Sosyal Medyanın Nabzı

💡 Stratejik Marka Yönetimi (Kitap)

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.