Branding Türkiye’nin Kurucusu Ve Genel Yayın Yönetmeni Mürsel Ferhat Sağlam Düzce Üniversitesi’ndeydi! 2 Ocak 2021’de gerçekleştirilen etkinlikte dijital markalaşma odağında bir konuşma gerçekleştiren Sağlam, kavrama dair bilinmeyenleri anlattı. 

Bütünleşik pazarlama ve iş ekonomi mecrası Branding Türkiye’nin Genel Yayın Yönetmeni, Dijital Markalaşma Uzmanı Ve Yazar Mürsel Ferhat Sağlam 2 Ocak 2021’de Düzce Üniversitesi‘ndeydi. Online ortamda gerçekleştirilen ve Branding Türkiye’nin medya sponsoru olduğu etkinlik kapsamında DÜKAT’a konuk olan Sağlam, kavramsallaştırarak literatüre kazandırdığı “Dijital Markalaşma” odağında bir konuşma yaptı.

Mürsel Ferhat Sağlam Düzce Üniversitesi’ne Konuk Oldu

Düzce Üniversitesi Kariyer Topluluğu’nun davetiyle DÜKAT Online Talk etkinliğinde konuşmacı olan ve “dijital markalaşma” odağında bir sunum gerçekleştiren Sağlam, etkinlik kapsamında dijital markalaşma nedir?“, “dijital markalaşma niye önemlidir?”, “dijital markalaşma nasıl yapılır?” sorularına yanıt verdi.

Konuşması sırasında “Dijital Markalaşma Nasıl Doğdu?” odağında kavramın tarihsel gelişimine de değinen Mürsel Ferhat Sağlam ayrıca stratejik planlama modeli olarak literatüre kazandırdığı 3F Fenomeni‘nden ve girişimcilerin neler yapması gerektiğinden de bahsetti.

Bu arada DÜKAT Online Talk etkinliğinin konuşmacıları arasında Rekabet Akademi Kurucusu Özlem DALLI ile Tedi Eğitim & Danışmanlık Şirketi Kurucusu Ümit ÜNKER de vardı.

DİJİTAL MARKALAŞMA KİTABI ÇIKTI!


Mürsel Ferhat Sağlam I Biyografi

Dijital Markalaşma Uzmanı | Yazar | Akademisyen | Mentor

Mürsel Ferhat Sağlam, 16 Nisan 1989 İstanbul doğumludur. Namık Kemal Üniversitesi Halkla İlişkiler Ve Tanıtım Bölümü, Beykent Üniversitesi Tarih Bölümü, Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümü ve Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler Ve Reklamcılık Bölümü mezunudur. Beykent Üniversitesi’nde Tarih alanında yüksek lisans yapmıştır. Akademik kariyerine Halkla İlişkiler ve Reklamcılık alanında doktora seviyesinde devam etmektedir.

Türkiye’nin ilk Dijital Markalaşma Ajansı olan “Ajans Paradise” (2012), ve Bütünleşik Pazarlama ve İş – Ekonomi Mecrası “Branding Türkiye” (2018) Mürsel Ferhat Sağlam’ın girişimleri arasında yer almaktadır.

“Dijital Markalaşma”yı kavramsallaştırarak sosyal bilimlere ve iletişim literatürüne kazandıran Mürsel Ferhat Sağlam, bu alanda yazdığı makale ve kitaplarla, eğitim ve konferanslarla sektörün tüm dinamiğini yeniden yorumlamıştır. Dijital Markalaşma Eğitimi ise Mürsel Ferhat Sağlam tarafından yüksek lisans formatında hazırlanıp resmi mercilerce tescillenmiştir. Böylece Dijital Markalaşma kavramının akademik düzeyde sürdürülebilirliği sağlanmıştır. Mürsel Ferhat Sağlam tarafından kavramsallaştırılan diğer terimler ise; 3F Fenomeni, Kurumsal İletişim 2.0, 1S2F Kuralı şeklindedir.


💡 2020’de Neler Yaptık? (Yılın Özeti)

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.