Dijital Markalaşma Uzmanı Mürsel Ferhat Sağlam, Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Pazarlama Ve Reklamcılık Bölümü Semineri kapsamında Dijital Markalaşma odağında konuşma yapacak.

Dijital markalaşmayı kavramsallaştırarak literatüre kazandıran Mürsel Ferhat Sağlam Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Biga Meslek Yüksekokulu’nun davetlisi olarak “Dijital Markalaşma Nedir?” ana temalı bir konuşma yapacak. Yerli ve global onlarca şirkete; marka iletişimi, dijital markalaşma, stratejik içerik yönetimi ve sosyal medya alanlarında danışmanlık ve hizmet veren Sağlam, aynı zamanda yaptığı akademik çalışmalarla da tanınıyor.

Etkinlik kapsamında, sahip olduğu tüm bu bilgi ve deneyimi geleceğin sektör profesyoneli ve uzmanlarıyla paylaşacak olan Mürsel Ferhat Sağlam, konuşması boyunca dijital markalaşma nedir?, Dijital markalaşma niye önemlidir? gibi sorulara yanıt verecek.

Mürsel Ferhat Sağlam Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi’nde

Branding Türkiye Kurucusu ve Genel Yayın Yönetmeni Mürsel Ferhat Sağlam, Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Biga Meslek Yüksekokulu’nun davetlisi olarak online etkinlikte konuşma yapacak. Pazarlama Ve Reklamcılık Bölümü Semineri kapsamında gerçekleştirilecek etkinlikte Sağlam, “dijital markalaşma” odağında bilgi ve tercübe aktarımında bulunacak.

Branding Türkiye’nin medya sponsoru olduğu etkinlik 1 Nisan 2022 tarihinde saat 19:30’da başlayacak. Etkinlikte dijital markalaşma ile ilgili farkındalık içeren bir konuşma yapacak olan Sağlam, aynı zamanda katılımcıların sorularına da yanıt verecek.

Mürsel Ferhat Sağlam Kimdir?

Mürsel Ferhat Sağlam, 16 Nisan 1989 İstanbul doğumludur. Namık Kemal Üniversitesi Halkla İlişkiler Ve Tanıtım Bölümü, Beykent Üniversitesi Tarih Bölümü, Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümü ve Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler Ve Reklamcılık Bölümü mezunudur. Beykent Üniversitesi’nde Tarih alanında yüksek lisans yapmıştır. Akademik kariyerine Halkla İlişkiler ve Reklamcılık alanında doktora seviyesinde devam etmektedir. Türkiye’nin ilk Dijital Markalaşma Ajansı olan “Ajans Paradise” (2012), ve Bütünleşik Pazarlama ve İş – Ekonomi Mecrası “Branding Türkiye” (2018) Mürsel Ferhat Sağlam’ın girişimleri arasında yer almaktadır.

“Dijital Markalaşma”yı kavramsallaştırarak sosyal bilimlere ve iletişim literatürüne kazandıran Mürsel Ferhat Sağlam, bu alanda yazdığı makale ve kitaplarla, eğitim ve konferanslarla sektörün tüm dinamiğini yeniden yorumlamıştır. Dijital Markalaşma Eğitimi ise Mürsel Ferhat Sağlam tarafından yüksek lisans formatında hazırlanıp resmi mercilerce tescillenmiştir. Böylece Dijital Markalaşma kavramının akademik düzeyde sürdürülebilirliği sağlanmıştır. Mürsel Ferhat Sağlam tarafından kavramsallaştırılan diğer terimler ise; 3F Fenomeni, Kurumsal İletişim 2.0 şeklindedir.


Dijital Markalaşma Kitabı

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.