Branding Türkiye’nin Kurucusu Ve Genel Yayın Yönetmeni Mürsel Ferhat Sağlam Arel Üniversitesi’ndeydi! 8 – 9 Kasım 2023 tarihlerinde gerçekleştirilen etkinlikte “Girişimcilikte Medya” ana temalı konuşan Sağlam, medya girişimciliği ile ilgili bilgi ve deneyim paylaşımında bulundu.

Branding Türkiye Kurucusu ve Genel Yayın Yönetmeni, Mürsel Ferhat Sağlam 8 Kasım 2023’te İstanbul Arel Üniversitesi‘ndeydi. Arel Üniversitesi Tepekent Kemal Gözükara Yerleşkesi’nde gerçekleştirilen ve Branding Türkiye’nin medya partneri olduğu Girişimcilik Günleri etkinliği kapsamında üniversitelilerle buluşan Sağlam, “Girişimcilikte Medya” ana temalı bir konuşma gerçekleştirdi.

Mürsel Ferhat Sağlam Arel Üniversitesi’ndeydi!

Girişimcilik olgusunun temel konu başlıkları 8 – 9 Kasım tarihlerinde İstanbul Arel Üniversitesi‘nde konuşuldu. Alanında uzman isimler, girişimcilik odağında bilgi ve deneyim aktarımında bulunarak girişimciliğin farklı disiplinlerine dair farkındalık oluşturdu.

İstanbul Arel Üniversitesi ve Artı Arel Kuluçka Ve Girişimcilik Merkezi tarafından düzenlenen; FarmHood, TMMOB Gıda Mühendisleri Odası İstanbul Şubesi, TEINN, Gemma, BEE’o Propolis, Avcılar Belediyesi, FoodHack İstanbul, Kobi Line, AVÇİM ve Branding Türkiye’nin partner olduğu “Girişimcilik Günleri Etkinliği”nde panel ve konferanslara ek olarak fuaye alanındaki firma stantlarını ziyaret etme imkanı ve network fırsatı da oldu.

Etkinlik kapsamında Dijital Markalaşma Uzmanı Mürsel Ferhat Sağlam, Avcılar Belediyesi Uygulamalı Çözüm Ve İnovasyon Merkezi Genel Koordinatörü Oktay Arslan’ın moderatörlüğünü yaptığı panelde “Girişimcilikte Medya” konusuyla ilgili merak edilenleri yanıtladı. Medyanın dönüşümüne dair bilgi veren Sağlam, aynı zamanda yapay zekanın medyaya olan etkisinden de bahsetti.


Etkinliğe dair bilgi ve detaylar ile etkinlikte hangi konuşmacıların yer aldığı bilgisi için aşağıdaki butona tıklayıp ilgili sayfayı ziyaret edebilirsiniz.


Mürsel Ferhat Sağlam | Hakkında

Dijital markalaşma uzmanı, akademisyen, podcast yayıncısı, yazar ve mentor. Kurumsal, kamusal ve kişisel markalara dijital markalaşma odağında danışmanlık ve mentorluk yapan Mürsel Ferhat Sağlam, Branding Türkiye‘nin kurucusudur. Yayınlanmış 20 kitabı, yayına hazır ise 25+ kitabı bulunmaktadır. Yaptığı kavramsallaştırmalarla literatüre katkı sağlayan Sağlam, akademik kariyerini doktora seviyesinde sürdürmektedir. Aynı zamanda podcast yayıncısı olan Mürsel Ferhat Sağlam’ın yayına hazırladığı seriler Hani Kurumsaldık, İçeriklerce, Girişimcilerin Büyük Hataları, Kurumsal İletişim 2.0, Dijital Markalaşma Sohbetleri şeklindedir.


Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.