Branding Türkiye’nin Kurucusu Ve Genel Yayın Yönetmeni Mürsel Ferhat Sağlam Anadolu Bilişim Dijital Buluşmaları’ndaydı! 25 Şubat 2021’de gerçekleştirilen “E-Devlet Çözümleri: E-Ticaret Ve Ödeme Sistemleri” temalı etkinlikte dijital markalaşma odağında bir konuşma gerçekleştiren Sağlam, e-ticaret özelinde dijital markalaşmaya değindi.

Bütünleşik pazarlama ve iş ekonomi mecrası Branding Türkiye’nin Genel Yayın Yönetmeni, Dijital Markalaşma Uzmanı Ve Yazar Mürsel Ferhat Sağlam 25 Şubat 2021’de Anadolu Bilişim Dijital Buluşmaları’ndaydı. Online ortamda (Youtube) gerçekleştirilen ve Branding Türkiye’nin medya sponsoru olduğu etkinlik kapsamında Anadolu Bilişim Dijital Buluşmaları’na konuk olan Sağlam, kavramsallaştırarak literatüre kazandırdığı “Dijital Markalaşma” odağında bir konuşma yaptı.

Mürsel Ferhat Sağlam Anadolu Bilişim Buluşmaları’ndaydı

Anadolu Bilişim “Dijital” Buluşmaları adıyla 25 Şubat 2021 tarihinde Harput Ajans ve Kamu Bilişim Derneği işbirliğiyle “E-Devlet Çözümleri: E-Ticaret Ve Ödeme Sistemleri” ana temalı bir organizasyon gerçekleştirildi. Online düzenlenen etkinlikte konuşmacı olan ve “dijital markalaşma” odağında bir sunum gerçekleştiren Sağlam, etkinlik kapsamında dijital markalaşma nedir?“, “dijital markalaşma niye önemlidir?”, “e-ticaret ve dijital markalaşma” gibi konulara değindi.

Harput Ajans‘ın düzenlediği etkinlikte Ana Sponsor PTTAVM.com olurken, Manay CPA INC Altın Sponsor oldu. Bütünleşik pazarlama ve iş – ekonomi mecrası Branding Türkiye ise etkinliğin resmi medya sponsorluğunu üstlendi. Etkinliğin sponsorları arasında ayrıca Workcube, D’S Damat, Timsah Ajans ve Karel gibi önemli firmalar da vardı.

DİJİTAL MARKALAŞMA KİTABI ÇIKTI!


Mürsel Ferhat Sağlam I Biyografi

Dijital Markalaşma Uzmanı | Yazar | Akademisyen | Mentor

Mürsel Ferhat Sağlam, 16 Nisan 1989 İstanbul doğumludur. Namık Kemal Üniversitesi Halkla İlişkiler Ve Tanıtım Bölümü, Beykent Üniversitesi Tarih Bölümü, Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümü ve Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler Ve Reklamcılık Bölümü mezunudur. Beykent Üniversitesi’nde Tarih alanında yüksek lisans yapmıştır. Akademik kariyerine Halkla İlişkiler ve Reklamcılık alanında doktora seviyesinde devam etmektedir.

Türkiye’nin ilk Dijital Markalaşma Ajansı olan “Ajans Paradise” (2012), ve Bütünleşik Pazarlama ve İş – Ekonomi Mecrası “Branding Türkiye” (2018) Mürsel Ferhat Sağlam’ın girişimleri arasında yer almaktadır.

“Dijital Markalaşma”yı kavramsallaştırarak sosyal bilimlere ve iletişim literatürüne kazandıran Mürsel Ferhat Sağlam, bu alanda yazdığı makale ve kitaplarla, eğitim ve konferanslarla sektörün tüm dinamiğini yeniden yorumlamıştır. Dijital Markalaşma Eğitimi ise Mürsel Ferhat Sağlam tarafından yüksek lisans formatında hazırlanıp resmi mercilerce tescillenmiştir. Böylece Dijital Markalaşma kavramının akademik düzeyde sürdürülebilirliği sağlanmıştır. Mürsel Ferhat Sağlam tarafından kavramsallaştırılan diğer terimler ise; 3F Fenomeni, Kurumsal İletişim 2.0, 1S2F Kuralı şeklindedir.


💡 2020’de Neler Yaptık? (Yılın Özeti)

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.