megan-miller-marketing-meetup-kapsaminda-turkiyeye-geliyor

Burning Man kültürünün dünya çapında büyümesine yön veren İletişim Direktörü Megan Miller, 25 Nisan’da gerçekleşecek Marketing Meetup 2019 kapsamında Türkiye’ye geliyor.

“Happiness” temasıyla iş zekâsına, analitiğe ve entelektüelliğe odaklanarak klişelere meydan okuyan Marketing Meetup, 25 Nisan’da Uniq İstanbul’da! Marketing Meetup bu yıl da İlham verici konuşmacıları bir araya getiriyor. Özel, kamu ve kar amacı gütmeyen sektörlerde çalışmış yetenekli bir iletişim uzmanı olan Megan Miller; “Kolektif Hayal Gücünü Harekete Geçirmek” başlıklı oturumuyla Marketing Meetup 2019 konuşmacıları arasında yer alıyor.

Megan Millet Marketing Meetup’ta

Kar amacı gütmeyen Burning Man projesinin iletişim direktörü olan Megan, etkinliğin medya ve halkla ilişkilerini yönetiyor. Bunun yanı sıra Megan Miller, organizasyondaki önceliklerin belirlenmesi rolünü de üstleniyor. Burning Man kültürünün dünya çapında büyümesinde büyük katkılarda bulunan Megan Miller, dünyayı daha iyi bir yer haline getirebilmek için fikirlerin gücüne inanıyor.

Megan Miller’in Marketing Meetup için hazırladığı sunum; basit bir kendini ifade edebilme eylemi olarak başlayan Burning Man’in tüm dünyada popülerleşmesini ve bir kültür haline gelişini ele alıyor.

Marketing Meetup’a Kaydol 

Bugüne kadar 10 bine yakın katılımcı ve 2 binden fazla şirketin bir araya geldiği etkinlik serisinin altıncısı için avantajlı bilet ayrıcalığı devam ediyor. 25 Nisan’da UNIQ İstanbul’da gerçekleşecek olan etkinlikte yerinizi ayırtmak için marketingmeetup.org adresini ziyaret edin. Organizasyonla ilgili daha fazla bilgi almak için aşağıdaki butona da tıklayabilirsiniz.

Marketing Meetup Hakkında

Marketing Meetup, teknoloji, pazarlama, IT ve dijital dünyayı bir araya getiren, klişeleşmiş konular yerine iş zekasına, analitiğe ve entelektüelliğe odaklanan yeni nesil bir buluşma serisidir. 2015’ten bu yana her yıl düzenlenen Marketing Meetup, şimdiye dek 10 binden fazla katılımcı, 150 sponsor, 112 konuşmacı, 2 binin üzerinde şirketi ağırladı. Daha fazla bilgi için marketingmeetup.org/manifesto adresini kullanabilirsiniz.

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.

Bir Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir