Burning Man kültürünün dünya çapında bilinirliğe ulaşarak büyümesine yön veren İletişim Direktörü Megan Miller Marketing Meetup için Türkiye’ye geliyor!

Happiness temasıyla; iş zekâsına, analitiğe ve entelektüelliğe odaklanarak klişelere meydan okuyan Marketing Meetup, 25 Nisan’da Uniq İstanbul’da gerçekleştirilecek! Birbirinden değerli isimlerin ağırlanacağı etkinlik kapsamında Burning Man kültürünün iletişim diretkröü Megan Miller da Türkiye’ye geliyor!

25 Nisan’da gerçekleştirilecek olan Marketing Meetup bu yıl da ilham verici konuşmacıları bir araya getiriyor. Bunlardan biri de özel, kamu ve kar amacı gütmeyen sektörlerde çalışmış yetenekli bir iletişim uzmanı olan Megan Miller. Tecrübeli iletişimci Megan Miller “Kolektif Hayal Gücünü Harekete Geçirmek” başlıklı konuşmasıyla Marketing Meetup 2019 konuşmacıları arasında yer alıyor.

Megan Miller Marketing Meetup

Megan Miller Marketing Meetup İçin Geliyor

Kar amacı gütmeyen Burning Man projesinin iletişim direktörü olan Megan, etkinliğin medya ve halkla ilişkilerini yönetiyor. Bunun yanı sıra Megan Miller, organizasyondaki önceliklerin belirlenmesi rolünü de üstleniyor. Burning Man kültürünün dünya çapında tanınmasında ve büyümesinde büyük katkılarda bulunan Megan Miller, dünyayı daha iyi bir yer haline getirebilmek için fikirlerin gücüne inanıyor.

“Megan Miller”ın Marketing Meetup için hazırladığı sunum; basit bir kendini ifade edebilme eylemi olarak başlayan Burning Man’in tüm dünyada popülerleşmesini ve bir kültür haline gelişini ele alıyor.

Marketing Meetup’a Kaydol 

Bugüne kadar 10 bine yakın katılımcı ve 2 binden fazla şirketin bir araya geldiği etkinlik serisinin altıncısı için avantajlı bilet ayrıcalığı devam ediyor. Dijital dünyanın marka mecrası mottosuna sahip Branding Türkiye’nin medya sponsoru olduğu ve 25 Nisan’da UNIQ İstanbul’da gerçekleşecek olan Marketing Meetup’ta yerinizi ayırtmak için etkinliğin resmi web sitesi olan marketingmeetup.org‘u ziyaret edin.


Marketing Meetup Hakkında

Marketing Meetup, teknoloji, pazarlama, IT ve dijital dünyayı bir araya getiren, klişeleşmiş konular yerine iş zekasına, analitiğe ve entelektüelliğe odaklanan yeni nesil bir buluşma serisidir. 2015’ten bu yana her yıl düzenlenen Marketing Meetup, şimdiye dek 10 binden fazla katılımcı ağırladı. Ayrıca Marketing Meetup’ta 150 sponsor, 112 konuşmacı, 2 binin üzerinde şirket yer aldı. Marketing Meetup ne anlattığının önemini bildiği kadar nasıl anlatıldığının önemini de bilir ve en iyi içerikleri en iyi kurgulayacak konuşmacılarla iş birliği yapar. Marketing Meetup için birincil konu konuşmacılar ve konuşma içerikleridir. Konuşmaların içeriklerinin güvenilirliği konusunda şüpheye yer yok.


💡 Marketing Meetup 25 Nisan’da

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.