Küresel büyüme stratejisinde ‘dijital teknolojileri’ odağına alan Medya Takip Merkezi’nde üst düzey atama gerçekleştirildiKonuyla alakalı detaylar haberimizde!

Medya Takibi ve Raporlama alanında 25 yıllık tecrübesiyle sektörün büyümesinin öncü isimlerinden biri olan Halef Remzi Vayıs, Medya Takip Merkez’ne yönetim kurulu başkanı olarak atandı.

Medya bilgisi, itibar yönetimi ve açık istihbarata yönelik çok sayıda takip ve raporlama servislerinin sektörle buluşmasına öncülük eden Vayıs, bu süreçte yeni nesil teknolojilere dayalı iş modellerine odaklanarak MTM’nin sürdürülebilir büyüme süreçlerine liderlik edecek.

Medya Takip Merkezi’nde Üst Düzey Atama

Küresel büyüme stratejisinde ‘dijital teknolojileri’ odağına alan Medya Takip Merkezi (MTM), organizasyon yapısında da, sektöründeki öncülüğünü ileri taşıyacak stratejik bir atama gerçekleştirdi. Buna göre Medya Takip Merkezi (MTM), Halef Remzi Vayıs‘ı yönetim kurulu başkanı olarak atadığını duyurdu.

Global düzeyde faaliyet alanına sahip olan ve öncü işler yapan Medya Takip Merkezi (MTM)’nin başkanı Halef Remzi Vayıs; pazarlama, iletişim, iş dünyasındaki rekabette avantaj, dijital dönüşüm, veri ve teknolojisi gibi birden çok uzmanlık alanını kapsayan iş modelinin, daha fazla markaya ulaşma ve yeni servisler üretme konusunda yatırım yapmaya devam edeceklerinin altını çizdi.

Evet, Medya Takip Merkezi (MTM) ile ilgili bugün gündeme gelen ve kamuoyuna yansıyan önemli gelişmeye dair detaylar böyleydi. Biz de bu vesile ile Branding Türkiye ailesi olarak, Halef Remzi Vayıs‘a Medya Takip Merkezi (MTM)’deki yeni görevinde başarılar diliyoruz.


Medya Takip Merkezi

Medya Takip Merkezi | Hakkında

Medya Takip Merkezi – MTM, 22 yıllık tecrübesinde, önce medya izleme ve raporlama şirketi, sonrasında istihbarat kaynağı ve şimdi ise, Stratejik Düşünce Ortağı olarak misyonunu sürdürmektedir. Farklı ihtiyaçlara yönelik servislerimizle müşterilerimize çözümler sunuyor, aynı zamanda yeni servisler geliştirmeye devam ediyoruz.

Faaliyet Alanları 

  • İtibar Yönetimi Takip ve Raporlama Hizmetleri
  • İstihbarat Yönetimi Takip ve Raporlama Hizmetleri
  • Strateji Yönetimi Takip ve Raporlama Hizmetleri
  • Haber Takibi ve Analizi Hizmetleri
  • Reklam Takibi ve Analizi Hizmetleri
  • Sponsorluk Takibi ve Analizi Hizmetleri
  • Dijital Medya Takip ve Raporlama Hizmetleri
  • Partner Çözümlerimiz
  • Arşiv Hizmetleri

Detaylı Bilgi İçin Tıklayın


Index 5.0 Çıktı!

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.