Yıldız Teknik Üniversitesi Medikal Teknolojiler Kulübü organizasyonuyla gerçekleştirilecek olan MediFest 2024 etkinliği için geri sayım başladı!

Üniversiteli gençlerle sektörün öncü markalarını buluşturmaya hazırlanan YTÜ Medikal Teknolojiler Kulübü, bu kapsamda bir etkinlik hazırladı. Mayıs ayında gerçekleşecek olan MediFest 2024 etkinliğinde alanında uzman isimler, geleceğin profesyonellerine bilgi ve deneyim odaklı konuşmalar yapacak.

MediFest 2024 Etkinliği

Bu yıl ilk kez düzenlenen etkinlik 6 – 7 Mayıs 2024 tarihlerinde Yıldız Teknik Üniversitesi Davutpaşa Kampüsü Kültür Ve Kongre Merkezi‘nde düzenlenecek. Sağlık sektörü, girişimcilik, biyomedikal mühendisliği, biyomühendislik, temel bilimler ve bunlarla ilgili alanlarda faaliyet gösteren firmaları ağırlayacak olan MediFest’te katılımcılar 2 gün boyunca hem bu alanlara dair önemli bilgiler edinecek hem de serbest networking ile kariyer imkanlarını değerlendirebilecek. Fuaye alanında katılımcı firmaların temsilcileri ile etkileşim kurma şansına da sahip olacak olan gençler için önemli fırsatlar barındıran MediFest 2024 etkinliğinin resmi medya sponsoru Branding Türkiye oldu.

Temel misyonu; öğrencileri festival tadında bir etkinlikle sağlık, mühendislik, biyoloji, kimya ve biyoteknoloji alanlarında faaliyet gösteren firmalarla buluşturmak olan MediFest, gençlerin iş hayatına dair fikir edinmelerini sağlamayı da amaçlıyor.

Türkiye’de düzenlenen sayılı medikal festivallerden biri olan MediFest’te alanında uzman ve öncü şirketlerle tanışabilir, staj fırsatlarını değerlendirebilir, eğitici konferanslara katılabilir ve networkinginizi geliştirebilirsiniz. GBA, Çayeks, Farmasi, The Purest Solutions, Yapı Kredi Yayınları, Muhiku gibi markaların sponsorluğundaki etkinliğe katılmak için buradan başvuru formunu doldurabilirsiniz.

Etkinlik Ücretli Mi?

Yıldız Teknik Üniversitesi Medikal Teknolojiler Kulübü (MEDITEK) organizasyonuyla 6 – 7 Mayıs 2024 tarihlerinde Yıldız Teknik Üniversitesi Davutpaşa Kampüsü Kültür Ve Kongre Merkezi‘nde düzenlenecek olan etkinliğe katılım ücretsiz olup, etkinliğe katılmak için kayıt zorunluluğu bulunmaktadır.

Medikal Teknolojiler Kulübü I Hakkında

Medikal Teknolojiler Kulübü (MEDİTEK), farklı disiplinlerden öğrencileri (yazılım, genetik, makine, elektronik, biyoloji, kimya, tıp vs.) bir araya getirerek öğrencilerin bu alanlardaki ilgi ve becerilerini artırmayı aynı zamanda da medikal teknolojiler alanındaki eksiklikleri gidermeyi amaçlamış bir kuruluştur.

Misyon

MEDİTEK olarak misyonumuz; başta mühendislik, teknoloji ve temel bilimler alanlarında öğrenim gören öğrencileri sağlık başlığı altında toplayarak kendi disiplinleri doğrultusunda medikal alanda donanım sahibi bireyler haline getirmek ve yeni teknolojik ürünler ortaya koyarak bu alanda Türkiye’yi temsil etmektir.

Vizyon

MEDİTEK olarak vizyonumuz; farklı disiplinlerden öğrencileri (yazılım, genetik, makine, elektronik, biyoloji, kimya, tıp, vb.) bir araya getirip sağlık alanına yönlendirerek medikal teknoloji alanındaki eksiklikleri gidermektir.

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.