Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) tarafından hazırlanan “Mart 2019 İşsizlik Rakamları” ile ilgili raporun 60 saniyelik özeti Branding Türkiye Tv’de!

Geçtiğimiz günlerde Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) tarafından açıklanan İşgücü İstatistikleri (Mart 2019) raporunun akabinde Branding Türkiye’de yayınlanan İşsizlik Rakamları (Mart 2019) adlı makalenin 60 saniyelik özeti Branding Türkiye TV‘de yayınlandı.

Yeni Nesil Tematik Kanal mottosuyla bir süre önce yayın hayatına başlayan Branding Türkiye Tv, konsept içerikleriyle Youtube odağında yayınlarını sürdürüyor. Bu kapsamda TÜİK tarafından hazırlanan İşgücü İstatistikleri raporunu “TÜİK İşsizlik Rakamları” şeklinde hazırlayıp eşzamanlı olarak okuyucularına sunan Branding Türkiye, şimdi de bu raporları 60 saniyeye sığdırarak Branding Türkiye Tv izleyicileriyle paylaşıyor.

İşsizlik Rakamları Branding Türkiye Tv’de

TÜİK tarafından açıklanan işsizlik rakamları, Türkiye ekonomisinin içinde bulunduğu olumlu ve olumsuz gidişatı özetlemesi açısından büyük bir öneme sahip. Bir süre önce açıklanan istihdam raporları da göz önüne alındığında ise işsizlikteki artışın ne yazık ki devam ettiği görülüyor.

Branding Türkiye’nin video içerik ve prodüksiyon sponsorlarından biri olan İskenderun Online I Bilgi Teknolojileri‘nin katkılarıyla hazırlanan içeriğe dair detaylar için TÜİK İşsizlik Rakamları (Mart 2019) adlı makaleyi okuyabilirsiniz. Makalenin 60 saniyelik videosunu ise Branding Türkiye’nin resmi Youtube kanalından izleyebilirsiniz.

TÜİK İşsizlik Rakamları Mart 2019 (Video)

İşsizlik Rakamları ile ilgili videoya başlamadan önce, bütünleşik pazarlamaya dair tüm detayların yer aldığı Branding Türkiye Tv’ye olabilirsiniz.


Branding Türkiye Tv I Hakkında

Dijital dünyanın marka mecrası Branding Türkiye‘nin yayıncılık odaklı alt markası Branding Türkiye TV, YouTube özelinde; konsept programlar, röportajlar, gündem değerlendirmeleri, ürün incelemeleri, raporlar, pazarlama analizleri, girişim değerlendirmeleri ve canlı yayınlar (etkinlik, açılış, meetup, zirve, panel vs.) gerçekleştirmek misyonuyla faaliyete başlamıştır. 3F Fenomeni doğrultusunda hazırlanan videoların özünde; sürdürülebilirlik, özgünlük ve bilgi olmak üzere 3 temel olgu bulunmakta. Tematik kanal misyonuyla yayın yapan Branding Türkiye TV‘de bütünleşik pazarlama kapsamındaki 100+ kavrama (dijital markalaşma, marka yönetimi, dijital pazarlama, reklam, pazarlama, iletişim, kurumsal iletişim, pr, medya, ik, sosyal medya, itibar yönetimi, içerik pazarlama, vb.) dair alanında uzman konuklar ağırlanmaktadır.

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.