Mart 2019 İşsizlik Rakamları Branding Türkiye Tv’de

TÜİK tarafından hazırlanan ve geçtiğimiz günlerde açıklanan “İşgücü İstatistikleri Mart 2019” raporuna Branding Türkiye’de yer vermiştik. Bu raporu yorumlayarak aktarmakla kalmıyoruz aynı zamanda Branding Türkiye Tv için 60 saniyeye sığdırıyoruz. İşte Mart 2019 İşsizlik Rakamları

Yeni Nesil Tematik Kanal mottosuyla yayın hayatına başlayan Branding Türkiye Tv, konsept içerikleriyle Youtube yayınlarını sürdürüyor. TÜİK tarafından hazırlanan İşgücü İstatistikleri raporunu “TÜİK İşsizlik Rakamları” şeklinde hazırlayıp eşzamanlı olarak okuyucularına sunan Branding Türkiye, şimdi de bu raporları 60 saniyeye sığdırarak Branding Türkiye Tv izleyicileriyle paylaşıyor.

İşsizlik Rakamları Branding Türkiye Tv’de

Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) tarafından belli periyotlarla açıklanan işsizlik rakamları, Türkiye ekonomisinin içinde bulunduğu olumlu/olumsuz gidişatı özetlemesi açısından büyük bir öneme sahip. Son açıklanan istihdam raporları da göz önüne alındığında işsizlikte artışın devam ettiği gözlemleniyor.

İskenderun Online I Bilgi Teknolojileri‘nin prodüksiyon sponsorluğunda hazırlanan rapora dair detaylar için TÜİK İşsizlik Rakamları (Mart 2019) adlı makalemizi okuyabilirsiniz. Makalenin 60 saniyelik videosunu ise Youtube kanalımızdan izleyebilirsiniz. Bütünleşik pazarlamaya dair her şey için kanalımıza ABONE olun. Böylece yayınlarımızı anlık takip edebilir ve paylaşabilirsiniz.

TÜİK İşsizlik Rakamları Mart 2019 (Video)

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.

Bir Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir