Markaların dijitaldeki varlıklarına yönelik hizmet sağlayan Marker Groupe global reklam platformu portföyüne bir yenisini ekledi. Geçtiğimiz günlerde global reklam platformu Adsmovil ile anlaşan ajans, böylece etki alanını da genişletmiş oldu.

Markaların dijital dünyadaki bilinirliğini ve marka değerini arttırmak için Digital Marker, Marker Creative ve Marker Influencer ajanslarını tek çatı altında toplayarak 360 derece dijital iletişim odaklı hizmetler sunan Marker Groupe, reklam platformu portföyüne bir yenisini ekledi. Global reklam platformu markası Adsmovil ile işbirliği yapan ajans, bu sayede hizmet alanını da genişletmiş oldu.

Marker Groupe Global Reklam Platformu AdsMovil İle Anlaştı

Geçtiğimiz günlerde Adsmovil ekibiyle bir araya gelen Marker Groupe, Adsmovil’in Türkiye Satış Müdürü Alp Kargören‘in anlatımıyla 1st party hedef kitle oluşturma platformu “Personas”ı yakından inceleme fırsatı buldu. Personas, lokasyon bazlı verileri kullanarak anlık hedefleme kampanyalarını mümkün hale getiren bir araç. Marker Groupe, Adsmovil ile yaptığı iş birliği sayesinde, hizmet verdiği markalara Personas’ın sunduğu fırsatları deneyimletebilecek.

Marker Groupe hali hazırda 20’den fazla global reklam platformuyla iş birliği olan bir ajans. Portföyündeki platformları etkin kullanarak başarılı kampanyalara imza atan Marker Groupe; hizmet sağladığı markalara daha etkili, daha optimize, daha hedefe odaklı ve daha başarılı reklam kampanyaları sunmasıyla biliniyor. Türkiye ve İngiltere ofisleriyle gıda, sağlık, turizm, kozmetik ve e-ticaret gibi birçok farklı sektörden markaya stratejik çözümler sunan ve markaların dijitaldeki varlıklarına yönelik hizmet veren Marker Groupe, Personas ile hizmet alanını ve etki gücünü daha da artırmış oldu.


Marker Groupe

Marker Groupe I Hakkında

Marker Groupe dünya çapında birçok yerli ve yabancı markaya hizmet vermekte ve markaları geleceğin teknolojileri ile buluşturarak çözümler sunmaktadır.

Marker Groupe bünyesindeki Digital Marker, dijital medya ve pazarlama alanında yenilikçi çözümler üretmek amacıyla 2018 yılında kurulmuştur. Marker Creative ise gelişen ve değişen müşteri ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla 2019 yılında faaliyet göstermeye başlamıştır.

2020 yılından itibaren markaların dijital dünyadaki bilinirliğini ve marka değerini artırmak için verdiği tüm hizmetleri Marker Groupe çatısı altında toplayan ajans, 360 derece iletişim faaliyetlerine devam ediyor.

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.