360 derece dijital pazarlama hizmetleri sunan Marker Groupe dijital reklam çözümleri için Amazon Ads ile stratejik iş birliği yaptı.

Marker Groupe reklam platformu portföyünü her geçen gün artırıyor. Global birçok reklam aracıyla iş birliği bulunan ajans, geçtiğimiz günlerde dijital reklam çözümleri için Amazon Ads ile iş birliği yaptı.

Marker Groupe Amazon Ads İle Anlaştı

Türkiye’den pek çok markaya ek olarak global birçok firma için de dijital ajans hizmeti sağlayan Marker Groupe dijital reklam çözümleri için Amazon Ads ile iş birliği yaptı. Anlaşma kapsamında Amazon Türkiye ekibinden Ahmet Cem Engin, Amazon Ads ile ilgili detayları paylaşmak üzere Marker Groupe ev sahipliğinde bir eğitim gerçekleştirdi. Marker Groupe yönetimi ve ekibinin yanı sıra Branding Türkiye yönetiminin de katıldığı eğitimde Amazon Ads’nin markalara sunduğu çözümler değerlendirildi. Buna ek olarak programatik satın almalarda Amazon Ads’in sağladığı faydalar ile Amazon Ads’nin kullanıcı dostu arayüzü ve platformda sunulun farklı hedef kitle oluşturma seçenekleri de eğitimde incelenen önemli konular arasında yer aldı.

Marker Groupe, reklam platformu portföyünü global markalarla stratejik iş birlikleri gerçekleştirerek her geçen gün artırıyor. En son Amazon Ads ile anlaşan ajans bu sayede müşterileri için doğru stratejileri uygulamayı hedefliyor.

Marker Groupe hali hazırda 20’den fazla global reklam platformuyla iş birliği olan bir ajans. Portföyündeki platformları etkin kullanarak başarılı kampanyalara imza atan Marker Groupe; hizmet sağladığı markalara daha etkili, daha optimize, daha hedefe odaklı ve daha başarılı reklam kampanyaları sunmasıyla biliniyor. 


Marker Groupe

Marker Groupe I Hakkında

Marker Groupe dünya çapında birçok yerli ve yabancı markaya hizmet vermekte ve markaları geleceğin teknolojileri ile buluşturarak çözümler sunmaktadır.

Marker Groupe bünyesindeki Digital Marker, dijital medya ve pazarlama alanında yenilikçi çözümler üretmek amacıyla 2018 yılında kurulmuştur. Marker Creative ise gelişen ve değişen müşteri ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla 2019 yılında faaliyet göstermeye başlamıştır.

2020 yılından itibaren markaların dijital dünyadaki bilinirliğini ve marka değerini artırmak için verdiği tüm hizmetleri Marker Groupe çatısı altında toplayan ajans, 360 derece iletişim faaliyetlerine devam ediyor.

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.