İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi’ne bağlı İşletme Kulübü tarafından düzenlenen Marka Ve Etkileşim Kampı – 2022 Etkinliği için geri sayım başladı! 

Türkiye’nin ilk ve tek ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Belgesi’ne sahip öğrenci kulübü olan İşletme Kulübü tarafından organize edilen Marka Ve Etkileşim Kampı – 2022 Etkinliği‘ne sayılı günler kaldı. Etkinliğe dair tüm detaylar Branding Türkiye’de! 

Marka Ve Etkileşim Kampı – 2022

İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi’ne bağlı bir kulüp olan İşletme Kulübü’nün gerçekleştirdiği  Marka Ve Etkileşim Kampı – 2022 Etkinliği, 8 – 9 Aralık tarihlerinde gerçekleştirilecek. Etkinliğin Ana Sponsoru Yapı Kredi olurken Platin Sponsoru Düzey, Altın Sponsoru Türkiye Sigorta ile Mavi, Bronz Sponsoru ise P&G ile PwC oldu. Etkinliğin medya sponsorları ise Branding Türkiye ile Hani Kurumsaldık oldu. 

Etkinlik 8 – 9 Aralık tarihlerinde Kumburgaz Marin Princess Hotel’de düzenlenecek olup Marka Ve Etkileşim Kampı – 2022‘deki oturumlarda ise şu firmarlar yer alacak; Yapı Kredi, Düzey, Türkiye Sigorta, Mavi, PwC, P&G, Henkel, Migros, Koton, Reckitt, Anadolu Efes, İGA, Vodafone!

Etkinliğe hemen kaydolmak için yazının sonundaki ETKİNLİĞE KAYDOL bağlantısına tıklamanız yeterli!

Etkinlikte Neler Var?

Kumburgaz Marin Princess Hotel’de 8 – 9 Aralık tarihlerinde gerçekleşecek olan Marka Ve Etkileşim Kampı – 2022‘de katılımcıları; sunumlar, vaka analizleri, mülakat simülasyonları, workshoplar bekliyor. Bu arada etkinlik, öğretici olduğu kadar eğlenceli de bir yapıya sahip. Zira etkinlik boyunca fuaye alanındaki birbirinden çeşitli oyunlar sayesinde  oturum aralarında keyifli vakit geçirmek mümkün olacak. Hepsi ve daha fazlası için yazının sonunda yer alan etkinliğe kaydol bağlantısına tıklayabilirsiniz.  

Etkinliğe kaydolanların ve bilet fiyatına dahil olan hizmetler şöyle; 

  • Bilet fiyatına dahil olan hizmetler;
  • Gerekli tüm ulaşım hizmetleri,
  • 8 Aralık Perşembe günü konaklama,
  • 8 ve 9 Aralık günlerinde sağlanacak tüm yeme ve içme hizmetleri,
  • Ürün dağıtımı ve oyunlar ile zenginleştirilmiş fuaye alanına giriş,
  • Etkinlik boyunca gerçekleşecek tüm sunumlara katılım,
  • 8 Aralık Perşembe günü gerçekleşecek MEK Nights’a giriş bileti,
  • MEK Nights Biletine dahil olan 2 adet Anadolu Efes bira,
  • Tüm katılımcılarımıza MEK Özel Çantası,
  • MEK’22 etkinlik sertifikası.

NOT: Kontenjan 150 kişiyle sınırlıdır. Etkinlikten önce oda rezervasyonlarıyla ilgili kulüp, katılımcılarla iletişime geçecektir.

Destekliyoruz

Ulusal ve uluslararası birçok etkinliğin daimi destekçisi olan Branding Türkiye üniversite etkinliklerinin de değişmez partneri olmayı sürdürüyor. Diğer bir deyişle Branding Türkiye, yalnızca etkinlik ve zirve düzenlemekle kalmayıp ekosistemi besleyen tüm organizasyonları da destekliyor. Buna göre; Branding Türkiye, “Marka Ve Etkileşim Kampı – 2022″nin medya sponsoru oldu.

Kurumsallaşma, markalaşma ve dijitalleşme ana temalı podcast odaklı yeni nesil mecra Hani Kurumsaldık, hem Türkiye’den hem de dünya genelinden birçok organizasyonun medya partneri olmayı sürdürüyor. Buna göre; Hani Kurumsaldık, İstanbul Üniversitesi İşletme Kulübü tarafından düzenlenen “Marka Ve Etkileşim Kampı (MEK) – 2022″nin medya sponsoru oldu. 

ETKİNLİĞE KAYDOL

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.